Mart 2017 Boks Takvimi

TarihMaçRaunt
2 MartShinsuke Yamanaka vs. Carlos Carlson12×3
WBC Dünya Horoz Sıklet Şampiyonluk Maçı


3 MartGuillaume Frenois vs. Vyacheslav Gusev12×3
EBU Süper Tüy Sıklet Şampiyonluk Maçı


4 MartNawaphon Kaikanha vs. Juan Hernandez Navarrete12×3
WBC Dünya Sinek Sıklet Şampiyonluk Maçı


4 MartOhara Davies vs. Derry Mathews12×3
WBC Gümüş Süper Hafif Sıklet Şampiyonluk Maçı

TV8,5


4 MartSam Eggington vs. Paul Malignaggi12×3
WBC Uluslararası Yarı Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı

TV8,5


4 MartTony Bellew vs. David Haye
TV8,5
12×3

4 MartErickson Lubin vs. Jorge Cota12×3
WBC Süper Yarı Orta Sıklet Şampiyonluk Elemesi

TV8,5


4 MartAndrzej Fonfara vs. Chad Dawson10×3
TV8,5


4 MartDanny Garcia vs. Keith Thurman12×3
WBC Dünya & WBA Süper Dünya Yarı Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı

TV8,5


4 MartHector David Saldivia vs. Guido Nicolas Pitto10×3
Argentina (FAB) Süper Yarı Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı


10 MartAntonio Nieves vs. Nikolay Potapov10×3
WBO NABO Horoz Sıklet Şampiyonluk Maçı


11 MartRex Tso vs. Hirofumi Mukai12×3
WBO Uluslararası, WBO Asya Pasifik, and WBC Asya Boks Konseyi Süper Sinek Sıklet Şampiyonluk Maçı


11 MartJack Culcay vs. Demetrius Andrade12×3
WBA Dünya Süper Yarı Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı

TV8,5


11 MartCraig Kennedy vs. Stephen Simmons12×3
Britanya Yarı Ağır Sıklet Şampiyonluk Maçı


11 MartRichard Commey vs. Hedi Slimani12×3
WBC Uluslararası Gümüş Hafif Sıklet Şampiyonluk Maçı


11 MartYves Ulysse Jr. vs. Zachary Ochoa8×3
TV8,5


11 MartYuriorkis Gamboa vs. Rene Alvarado10×3
TV8,5


11 MartDavid Lemieux vs. Curtis Stevens12×3
TV8,5


11 MartRico Ramos vs. Erik Ruiz10×3

16 MartKarim Guerfi vs. Stephane Jamoye II12×3
EBU Horoz Sıklet Şampiyonluk Maçı


17 MartTravis Kauffman vs. Amir Mansour12×3
USBA Ağır Sıklet Şampiyonluk Maçı


17 MartOmar Douglas vs. Edner Cherry10×3

17 MartAik Shakhnazarian vs. Al Rivera12×3
WBC Uluslararası Süper Hafif Sıklet Şampiyonluk Maçı


18 MartErkan Teper vs. Mariusz Wach
TV8,5


18 MartAdrian Granat vs. Alexander Dimitrenko12×3
IBF Uluslararası Ağır Sıklet Şampiyonluk Maçı

TV8,5


18 MartCarlos Cuadras vs. David Carmona10×3

18 MartRoman Gonzalez vs. Wisaksil Wangek12×3
WBC Dünya Süper Sinek Sıklet Şampiyonluk Maçı


18 MartGennady Golovkin vs. Daniel Jacobs12×3
WBA, WBC, IBF ve IBO Dünya Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı


18 MartRobert Stieglitz vs. Nikola Sjekloca12×3
EBU Hafif Ağır Sıklet Şampiyonluk Maçı


23 MartJason Quigley vs. Glen Tapia10×3

25 MartCharles Manyuchi vs. Qudratillo Abduqaxorov12×3
WBC Gümüş Yarı Orta Sıklet


25 MartCarlos Zambrano vs. Claudio Marrero12×3
Interim WBA & Vacant IBO Dünya Tüy Sıklet Şampiyonluk Maçı


25 MartTyron Zeuge vs. Isaac Ekpo12×3
WBA Dünya Süper Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı


25 MartBrian Rose vs. Jack Arnfield12×3
TV8,5


25 MartJorge Linares vs. Antony Crolla II12×3
WBA Dünya Hafif Sıklet Şampiyonluk Maçı

TV8,5