Haziran 2017 Boks Takvimi

TarihMaçRaunt
3 Haziran CumartesiAdonis Stevenson vs. Andrzej Fonfara12×3
WBC Hafif Ağır Sıklet Unvan Maçı

TV8,5


3 Haziran CumartesiEleider Alvarez vs. Jean Pascal12×3
WBC Hafif Ağır Sıklet Gümüş Kemer Maçı

TV8,5


3 Haziran CumartesiChayaphon Moonsri vs. Omari Kimweri12×3
WBC Saman Sıklet Unvan Maçı


3 Haziran CumartesiDmitry Kudryashov vs. Olanrewaju Durodola II12×3
Yarı Ağır Sıklet Maçı


3 Haziran CumartesiFrancisco Rodriguez Jr. vs. Oscar Cantu12×3

9 Haziran CumaJoel Diaz Jr. vs. Regis Prograis10×3
Kuzey Amerika Süper Hafif Sıklet Unvan Maçı


10 Haziran CumartesiThabiso Mchunu vs. Johnny Muller12×3
Afrika Yarı Ağır Sıklet Unvan Maçı


10 Haziran CumartesiIsaac Real vs. Sergio Garcia12×3
WBC Süper Yarı Orta Sıklet Gümüş Kemer Maçı


10 Haziran CumartesiLee Haskins vs. Ryan Burnett12×3
IBF Horoz Sıklet Unvan Maçı

TV8,5


10 Haziran CumartesiTommy McCarthy vs. Mike Perez??
Yarı Ağır Sıklet Maçı

TV8,5


10 Haziran CumartesiMartin Joseph Ward vs. Anthony Cacace12×3
Britanya Süper Tüy Sıklet Unvan Maçı

TV8,5


10 Haziran CumartesiFrancis Lefreniere vs. Michael Moore12×3
WBO NABO Orta Sıklet Unvan Maçı


13 Haziran SalıTakuya Kogawa vs. Masayuki Kuroda II12×3
Japonya Sinek Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiEmanuele Blandamura vs. Alessandro Goddi12×3
EBU Avrupa Orta Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiTyron Zeuge vs. Paul Smith12×3
WBA (Normal Seviye) Süper Orta Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiFidel Maldonado Jr. vs. Pablo Cesar Cano10×3
WBC Süper Hafif Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiYves Uysse Jr. vs. Ricky Sismundo10×3

17 Haziran CumartesiCraig Evans vs. Stephen Ormond12×3
WBO Avrupa Hafif Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiKarim Guerfi vs. Stephane Jamoye II12×3
EBU Avrupa Horoz Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiDmitry Bivol vs. Cedric Agnew10×3

17 Haziran CumartesiLuis Arias vs. Arif Magomedov10×3

17 Haziran CumartesiGuillermo Rigondeaux vs. Moises Flores12×3
WBA & IBO Süper Horoz Sıklet Unvan Maçı


17 Haziran CumartesiAndre Ward vs. Sergey Kovalev II12×3
WBA, IBF & WBO Hafif Ağır Sıklet Unvan Maçı


20 Haziran SalıThomas Dulorme vs. Yordenis Ugas10×3

24 Haziran CumartesiMateusz Masternak vs. Ismayl Sillah10×3

24 Haziran CumartesiTomas Adamek vs. Solomon Haumono12×3

30 Haziran CumaRay Robinson vs. Malik Hawkins10×3

30 Haziran CumaRandy Caballero vs. Oscar Negrete10×3
NABF Süper Horoz Sıklet Unvan Maçı


30 Haziran CumaRobert Easter Jr. vs. Denis Shafikov12×3
IBF Hafif Sıklet Unvan Maçı

TV8,5