02 Nisan Geldi Boks Gecesi Liverpool’dan! Ntvspor Canlı Yayınlıyor

callum smith vs hadillah Muhammed

Ntvspor’da boks geceleri devam ediyorr. Bu hafta 2 Nisan cumartesi akşamı İngiltere’de birbirinden zorlu maçlar ekranda olacak. Fransız Avrupa Şampiyonu Hadillah Muhammed unvan koruma maçına İngiltere’de çıkıyor ve rakibi Callum Smith. İngilizlerin usta boksörlerinden Rocky Fielding ise bir başka Fransız Christopher Rebrasse ile kemer maçında karşı karşıya gelecek…

Süper Orta Sıklet EBU Avrupa Şampiyonluk Maçı

Hadillah Muhammed İspanya’nın Madrid kentinde Mariana Hilario ile yaptığı Avrupa Şampiyonluk maçını kazanınca unvanın yeni sahibi olmuştu. Şimdi ise bu unvanı korumak için İngilizlerin büyük umutlar beslediği Callum Smith ile mücadele edecek. Smith kardeşlerden olan Callum’un 18 maçta 18 galibiyeti ve 13 nakavtı var.

Süper Orta Sıklet maçı öncesi Fransız boksör Muhammed’in 20 galibiyeti 3 mağlubiyeti ve 1 de beraberliği bulunuyor.

Smith Liverpool doğumlu ve Liverpool’da yaşıyor. Kendi şehrinde çıkacağı zorlu maçta diğer boksör kardeşleri de maçta kendisini desteklemeye gelecek.

Rocky Fielding vs Christopher Rebrasse

Gecenin bir diğer önemli maçında ise Liverpool doğumlu bir başka boksör Rocky Fielding ringe çıkacak. 21 galibiyeti bulunan ve tek yenilgisini gecenin ana maçını yapacak olan Callum Smith’ten alan Fielding yeni bir maça hazırlanıyor.

Rocky’nin rakibi ise 24 galibiyeti 4 yenilgisi bulunan Christopher Rebrasse. Fransız boksörün Aziz George lakaplı George Groves ile yaptığı maç ise uzun zamandır hafızalarda. İkili WBC’nin Uluslaraarası Süper Orta Sıklet Kemeri için mücadele edecek.

Haftanın boks gecesi cumartesi akşamı İngiltere’nin Liverpool kentinde bulunan Echo Arena’dan canlı yayınla Ntvspor’da…

Callum Smith vs Hadillah Muhammed Yüz Yüze :

 

Benzer Haberler

  1. mehmet ertem

    Hayır yayınlanmayacak.

  2. Roman

    İkisi de calluma yenildi. Ama rocky fena yenildi.

  3. guguk

    Heleneus maci asporda

Yorumlarınız