Adrien Broner Polis Tarafından Aranıyor! Başı Büyük Belada!

0202-adrien-broner-tmz-6

WBA Süper Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Adrien Broner’ın başı bu sefer gerçekten çok büyük belada. 

1 Nisan’da şampiyonluk kemerini savunmak için İngiliz Ashley Theophane’nin karşısına çıkmaya hazırlanan Broner hakkında darp ve silahlı soygun suçlamalarıyla arama kararı çıkarıldığı öğrenildi.

İddialara göre geçtiğimiz günlerde bir bowling salonuna giden ve oyunlarda bahis oynamaya başlayan Broner, büyük miktarda para kaybetti. Para kaybettiği kişinin oyunu bırakmak istemesi üzerine sinirlenen Broner, dışarı çıkarak kurbanı beklemeye başladı ve çıkar çıkmaz üzerine saldırıp yumruklarıyla yere serdi.

Yine iddialara göre aracına yönelen Broner, bagajından çıkardığı silahı kurbanına doğrulttu ve kaybettiği paraları yerde çaresizce yatan kurbanının cebinden aldı.

Broner’ın gazabına uğrayan talihsiz adamın daha sonra hastaneye giderek çenesindeki derin yarığa dikiş attırdığı ve Broner’dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Broner’ın profesyonel bir boksör olması nedeniyle hem fiziki saldırıdan ağırlaştırılmış, hem de silahlı gasp  suçları nedeniyle ayrı ayrı ceza alabileceği ve suçlu bulunması halinde yıllarca hapis yatabileceği öngörülüyor.

Bu gelişmeler sonra Broner cephesinden herhangi bir açıklama yapılmazken, 1 Nisan’daki Theophane karşılaşmasının da iptal olmasının oldukça yüksek bir ihtimal olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Kaynak: TMZ (http://www.tmz.com/2016/03/24/adrien-broner-accused-of-violent-robbery-warrant-issued-for-arrest)

Bu arada bir açıklama yapan Amerikan İçişleri Bakanı da “Senin önüne yatarım Broner” şeklinde konuştu ve şampiyona hapse girmeyeceğinin garantisini verdi. (Tabi ki böyle bir şey olmadı)

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. Ispartaküs

  Son paragraf manidar olmuş 🙂

 2. Gökhan Sebilci

  böylelerine sporcu demek içimden gelmiyor.

 3. mike tyson

  mu am mer yatar onun yerıne bravo mehmet ertem

 4. Ispartaküs

  Bu paragraf malum partiye değil de, chp veya mhp aleyhine olsaydı yine aynı sözleri yazmayacaktın. Ortada bariz hırsızlık yolsuzluk var bunun savunulacak yönü yok kardeşim.

 5. DAVİD HAYE

  Broner çok sorumsuz bir insan.bence polis sorgusunda broneri golovkin sorgulasin ondan sonra bir daha öyle bir suç işlemez. Bu arada arkadaşlar ntvspor hakkındaki iddialar doğruymuş açıklamada yapıldı ırmak kazık özgür erbaş,Dilara gönder ve birkaç kişiyi işten çıkarmışlar. Bundan sonra küçülmeye gidip 2 veya 3 ay içerisinde kanalı kapatacaklarmis ntvspor baya zarar etmiş.açıkçası bu bizim için çok üzücü birşey.inşallah kapanmaz.

 6. Roman

  Layığını bulur.

 7. Junkie

  bunu maidana ile aynı hücreye koyun 🙂

 8. billy hope

  mutlak salak

 9. safkan

  reza zarrabın koğuşuna soksunlar, ikisi altlı üstlü ranzada yatsınlar.

Yorumlarınız