Adrien Broner’ın Başı Beladan Kurtulmuyor! Şimdi de Hapse Girdi!

broner-arrest

Geçtiğimiz haftalarda Ashley Theophane’yi nakavt eden fakat tartıda kiloyu tutturamadığı için WBA süper hafif şampiyonluk kemerini kaybeden Adrien Broner, maçtan sonra daha önce işlediği bir suç için hakim karşısına çıkmış, kefaletle serbest bırakılmıştı.

Broner bu kez de aşırı hız ve trafiği tehlikeye atmak suçlamasıyla karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında içkili araç kullanmaktan suçlu bulunan ve aldığı hapis cezası ertelenen Broner, trafikte aşırı hız yaptı ve trafiği tehlikeye atınca mahkeme ertelenen cezanın işleme konulması emrini verdi.

041216-adrian-broner-mugshot-6

Broner şu an Ohio’da hapiste bulunuyor. Şu an için 10 gün boyunca hapista kalacağı öğrenilen Broner’ın, darp ve silahlı soygun ile ilgili mahkemesi de görülmeye devam ediyor. Görünen o ki eski şampiyonun başı daha uzun süre belada kurtulamayacak.

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. Gökhan Sebilci

  evlat olsa cebine eroin konulup ihbar edilecek tipi var.

  • Robin

   Askerde bi vanlı bana aynı senın bu dedigini demişti sonuc mosmor 1 göz ve 3 ay uzatılan askerliğim

 2. Ahmet Arslan

  Ulan ne güzel mesleğin var belli bir kariyerin de var, resmen mesleğinin ve kariyerinin içine s… kafasız broner 🙁

 3. Dr-fbb

  Benim aklıma farklı bişey takıldı bu herif zaten serserinin önde gideni kabulde bu kadar para kazanan çoğu sporcu böyle şeyler yapıyor bunların çoğu cahil dr mühendis değil çocuklukları kötü geçmiş parayı buluncada şımarıyorlar. Süperlig deki futbolcularımızın çoğu sigara içiyor hız yapıyor alkollü araç sürüyor karı kız si.me peşinde koşuyor hangisi hapse giriyor. Bence bu broner suç işliyor kabulde genelde menajerler mafya babaları kanatları altına alır parayı basar tanıdık savcı devreye sokar içeri attırmak. Bence bronerle çıkarı çatışan birileri bronerle uğraşıyor yada biz adaletsiz ülke olduğumuz için heryeri kendimiz gibi biliyorum

 4. Yavuz

  Merak etme paranın olduğu heryerde adaletsizlik var ama şu var ki bu Ada’m da sütten çıkmış Akkaşığa benzemiyor.

Yorumlarınız