Ağır Sıkletin Yükselen Yıldızı Bir Sonraki Maçına O Tarihte Çıkacak

dubois

Ağır sıkletin en önemli yükselen yıldızlarından, hakkında “Yeni Joshua” yorumları yapılan İngiliz Daniel Dubois, bu yıl başladığı profesyonel kariyerinde çıktığı 4 maçı da nakavtla kazanmayı başardı.

Dubois İlk Profesyonel Maçında Marcus Kelly’yi Böyle Nakavt Etmişti

Tyson Fury, Dubois Hakkında Böyle Konuşmuştu

00:25

Dubois’in bir sonraki maçına 16 Eylül’deki Billy Joe Saunders vs Willie Monroe Jr gecesinde çıkacağı ve rakibinin de vatandaşı AJ Carter olacağı öğrenildi. Mücadelede Güney Britanya ağır sıklet kemeri de ortada olacak. Yerel kemeri kazanması halinde Dubois’in gelecek yıl Britanya unvanı için ringe çıkması gündeme gelebilir.

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. conan

  bu çocuk zorlanmadan maçları ilk raundlarda kazandığı için çok kısa sürede maçlara çıkıyor. seneye ünvan maçına çıkar.

 2. Borat

  köşeye sıkışan rakibine karşı uzun kollarını kullanıp risksiz bir şekilde saldırmıyor sanırsın ki rakip uzun kendisi kısa ve o saldırı anında bacaklarını da çok açıyor baya da hantal yeni Michael Grant hayırlı olsun.

 3. Tek kral DEONTAY WİLDER

  İzlemesi zevkli dicem ama maçları en fazla 2 raund sürüyor 🙂 … geleceği çok parlak

 4. AgnusDei

  Saçma sapan bir rakibe patlamazsa bu 5 sene sonra bu arkadaş joshua wilder falan dinlemez

  • Big George

   Joshua hali hazırda sparringde bu kara kobranın tadına baktı. 😀

   • AgnusDei

    Evet biliyorum joshuayı sparringde bayılttığını. 🙂 Ama normal bir maçta biraz tecrübesiz kalabilir. Bence de bu çocuk deontayı da joshuayı da bayıltır. ama azıcık zaman lazım. En son maçında rakibini öldürüyordu resmen. 🙂

 5. Big George

  Geleceğin coşuası mı? Çocuk iki sene önce sparringde joshua’nın allahını şaşırttı. Şimdi sümük gibi yapıştırır Joshua’yı ringe. Şişirme şampiyonlardan değil bu fizik, teknik hepsini erken yaşta yalayıp yutmuş, çok sağlam bir boksör geliyor.

  Dubois’e bir yakıştırma yapılacaksa yeni Foreman yakıştırması yapılır ancak.

  • Tyson Fury

   insallah sonu ugonoh gibi olmasında 🙂

   • Tek kral DEONTAY WİLDER

    benimde aklıma ugonoh geldi. bunada bi breazeale çıkar indirir muakkak inallah fazla şımarmazda insanlara seyir zevki güzel maçlar izletir

   • Big George

    Dostum Ugonoh’un balon olduğu en başından beri belliydi. Ugonoh’u şişirenler nasıl şişirdi hala anlamış değilim. Bu öyle değil ama. Fury’i bile incitmiş sparringde, zor anlar yaşatmış kim kazandı bilmiyorum ama.

  • AgnusDei

   evet benimde aklıma foremanı biraz getirdi. 🙂

 6. GGG

  İnşallah joshua gibi değildir ama bana biraz Joshua’yı andırıyor. Çünkü yaşına göre çok fazla kas kütlesi var. Bir de şu ilk maçında karşısına çıkardıkları o göbekli adam da kimdi ya, ayıp gerçekten, babası çocuğunu dövüyor gibi hissettim izlerken

 7. Claymaker

  Hepimiz isteriz yeni Foremanlar görmeyi

  Foremanı bırak riddick bowe olmasına razıyım

  Ama çok erken arkadaşlar

  Bana hala şehir efsanesi gibi geliyor joshua olayı

  Ayrıca sparringte joshuayı indirmiş olması neyi kanıtlar ki çelikten çenesi yok joshua nın rahman lewis ‘i normal bir maçta indirdi …

 8. Murat Koc

  Whyte de maçta joshuayi indirmisti sonra hep birlikte gökyüzünde yanlız gezen yıldızlar yer yuzunde sizin kadar yalnızım şarkısını söylerken şahit olduk.gerçek maçta indirmek için girdiği zaman joshua bu arkadaşı silindir gibi ezer.

 9. TÜRK MÜSLÜMAN

  dubois için daha bir şey demek erken olur ama çenesi sağlamsa çok iyi yerlere gelebilir.

 10. IRON TYSON

  Çokda alçak gönüllü kendisi.AJ is number one diyede ropörtajı var.

 11. Alan Jamiryoo

  A.J gibi günde 4 saat antreman yapmasına rağmen kondüsyonu olmayan bir adam zor çıkar…Bu çocuk bence gelecek vaat ediyor..

Yorumlarınız