Anthony Yiğit’in Yeni Unvan Koruma Tarihi, Rakibi ve Yeri Belli Oldu

anthony_yigit_joe_hughes

Son dönemde çıktığı maçlardaki performansı ile büyük beğeni toplayan Adana kökenli boksör Anthony Yiğit (20-0-1/7 KO)’in yeni rakibi ve unvan koruma maçına çıkacağı tarih ve yer belli oldu.

Son olarak İsveç’te ringe çıkan ve EBU Süper Hafif Sıklet Avrupa Şampiyonluk Kemerini İspanyol Sandor Martin karşısında koruyan Yiğit için yeni maç açıklandı.

anthony_yigit_joe_hughes_leicester

Bu kez İngiltere’de ringe çıkacak olan Anthony Yiğit yeni unvan karşılaşmasını Leicester Arena’da yapacak. Rakibi ise 27 yaşındaki İngiliz Joe Hughes (15-2-1/6 KO )…

Mücadele 2 Aralık’ta gerçekleşecek.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Abdullah yılmaz

  yiğit’e başarılar diliyoruz da adam adanalı değil, isveçli. babası isveçli anası adanalı. soy baba üzerinden gider anne üzerinden değil… uyyy bu yaklaşımlar bıkkınlık verdi ya 🙂

  • Big George

   Bizde nasıl istersek öyle. 🙂

   Lemieux’ü de ermeni yapıp duruyorlar.

   Ama şöyle de bir şey var Türk kadını aile içinde çocuk üzerinde hep baskın olan taraftır, çocuk daima annenindir. İçinde yaşadığı toplum ve babaya rağmen Anthony’nin annesinden aldığı birçok özellik olduğunu düşünüyorum ben.

   Türk kadını daima kendisi gibi çocuk yetiştirir.

 2. TÜRK

  Yiğit avni gibi bodoslama dalmıyor . Yqvaş yavaş taşları yerine oturta oturta ilerliyor . Yolunda başarılar diliyorum ve sonuna kadar destekliyorum

 3. riddickbowe

  Jason sosa – yuriorkis gamboa 25/11/2017

 4. Big George

  Adam abisinin takımını giyip gelmiş gibi sanki, doksanlı yıllarda lacivert ceket giyerdik ortaokulda, genelde mezun olan bir akraba veya büyüğümüzden bize kalırdı, kolları aynı böyle olurdu. Aklıma o geldi.

  • Tek kral DEONTAY WİLDER

   Ahahaha 🙂 Bende hep milletin eskileriyle büyüdüm big George hep içimde kalan bi yaradır o ortaokul yılları… lacivert ceket gri pantolon.. abimin eskileri komşunun eskileri kollar büyük pantolon büyük..

  • Tek kral DEONTAY WİLDER

   Memleket neresi kardeşim.. yani daha doğrusu nerede ikamet ediyosun ogrenebilirmiyim

   • Big George

    Beni o kadar rahatsız etmezdi eski şeyleri giymek, normal gelirdi nedense, benimkiler de başkalarına giderdi. Böyle elden ele gezen bir düzen olduğunu düşünürdüm. Ama giydiğin formanın rengi bile kalitesini belli ediyordu tabi.

    Kastamonuluyum, İstanbul’da yaşıyorum.

    • Tek kral DEONTAY WİLDER

     Bende istanbul merterde oturuyorum .. sen lacivert ceket felan diyince bizim buralarda oturuyorsun hissi oluştu bende.. ben çok yokluk gördüm o yüzden aradan 23 yıl geçmesine rağmen vallahi halen içimde yaradır…

 5. Hotter

  Oo üstad bende istanbul fatih ‘te oturuyorum yakınız seninle 🙂

  • Tek kral DEONTAY WİLDER

   Aynen Reis…fatihe çok sık gelirim çarşamba tarafına.. sen mertere gelirsen bigun isyerime beklerim gel bi çayımı iç..samimi olarak söylüyorum ..

 6. Hotter

  Eyvallah üstad davetin için. Inşallah bigün gelirim. Bende mertere sık geliyorum iş icabı. Müşterimiz var orda tekstilci. Sende mi tekstil işi yapıyorsun

  • Tek kral DEONTAY WİLDER

   Evet ben merterde uluslararası bi kargo şirketinde çalışıyorum.. daha doğrusu direk tekstil ile alakalı… carrefour marketin orada yerimiz.. gna lojistik .. senin ne üzere işin..

 7. Hotter

  Ben muhasebe işi yapıyorum.

 8. Khan W.

  Yolu açık olsun.Bu maç Yiğit için kader maçı ama zamanlaması ve dahada önemlisi maçın Leicester’de gerçekleşecek olması berbat bir durum.

 9. WildervsJoshuaa

  Yigit bu macida rahat alicaktir . alirsa 2018 de unvana cikar artik.

Yorumlarınız