Callum Smith ve Erik Skoglund WBSS Öncesi Tartım Verdi

smith-skoglund-weights (2)

Yarın akşam İngiltere’de gerçekleşecek olan WBSS süper orta sıklet çeyrek finalinde karşı karşıya gelecek olan İngiliz Callum Smith ve İsveçli rakibi Erik Skoglund tartım verdi.

Smith 76,02 kg Skoglund ise 76,06 kg şeklinde tartım verirken, her iki boksör de limiti tutturdu. Smith-Skoglund mücadelesinin galibi yarı finalde Jürgen Brahmer-Rob Brant karşılaşmasını kazanan boksörle karşı karşıya gelecek.

 

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. TÜRK MÜSLÜMAN

  Callum şu ana kadar Kimi yenmiş de finalde kadar çıkıyor anlamış değilim

 2. Kanguru Perkovic

  callum dan tko bekliyorum kolay bir maç olacak en kötü ud ile alır

 3. EmreOzcelik

  Callum super orta sikletle dalga geciyor resmen o boyla ne isin var lan yiyorsa girsene cruiserweighte yemez tabi … Bu maci callum rahat kolar.

 4. jackal

  bide bu cıktı basımıza o boyla su siklette bu siklette rahat dövüsür ama super ortada kalıyor korkak(!) ulan adamın alıstıgı siklet bu kolay mı siklet yukselmek öyle. boy uzunlugunun avantajları oldugu gibi dezvantajlarıda var nedense herkes tek taraflı düsünüyo

 5. GaryO’sullivan

  Ulan nasıl bir talih var bende. Bu akşam şehir dışından akraba ve arkadaş aynı anda geliyor. 2 evde ayrı ayrı ağırlama var. Callum, bjs, golovkin maçları ayrı ayrı bir tarafımıza kaçtı büyük ihtimalle 🙂

Yorumlarınız