Canelo Chavez Jr’ı Mağlup Ederse Bir Sonraki Rakibi Kim Olacak? Açıklandı!


canelo_chavez_tv

7 Mayıs Pazar sabaha karşı ABD’den canlı yayınla TV8,5’ta vatandaşı Julio Cesar Chavez Jr’ın karşısına çıkacak olan Meksikalı süper yıldız Saul “Canelo” Alvarez’in bu maçtan zaferle ayrılması halinde bir sonraki rakibinin kim olacağı büyük ölçüde belli oldu.

Canelo’nun bağlı bulunduğu Golden Boy Promotions şirketinin üst düzey yöneticilerinden Eric Gomez, Canelo ile aynı gece ringe çıkacak olan Ermeni asıllı Kanadalı eski dünya şampiyonu David Lemieux’nün Marco Reyes’i mağlup etmesi halinde bu yıl Eylül ayında bir Canelo-Lemieux maçının hayata geçebileceğini açıkladı.

Lemieux son maçında Curtis Stevens’ı böyle nakavt etmişti

01:49

Tabi ki bu olasılığın gündeme gelebilmesi için öncelikle Canelo’nun zorlu Chavez Jr engelini aşması, Lemieux’nün de aynı gece Reyes gibi tecrübeli bir ismi mağlup etmeyi başarması gerekiyor.

01:22

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  lemieux reyes i geçer, canelo da chavez i. bu maç olursa çok keyifli geçer. ben bazıları gibi canelo nun lemieux u ezeceğini veya kolaylıkla nakavt edebileceğini düşünmüyorum. lemieux canelo nun en güçlü yumruklara sahip rakiplerinden biri olur. golovkin-canelo maçını boşa beklemeyin. gilberto ramirez golovkin-canelo maçının olmayacağını bu yılın sonlarında golovkinin kendisiyle dövüşeceğini söyledi. canelo da anca garip garip şeyler söylesin 🙂 anladığım kadarıyla ”golovkin bana karşı hazırlıklı olmak zorunda, ben ona hazırlıklı olmak zorunda değilim” gibisinden iddialı bir söz söylemiş. ayrıca golovkini kolaylıkla yenebileceğinden de bahsetmiş. de la hoya ise canelo nun bu yıl tüm sikletlerin kralı olacağını söyleyerek ortalığı yakıp yıkmış 🙂 golovkinle bu yıl içinde dövüşmediği sürece benim gözümde ağzıyla kuş tutsa tüm sikletlerde en iyi olamaz. öte yandan alfredo angulo da golovkinin çenesinin %100 test edilmediğini ve canelo nun ona karşı şansının olduğunu söylemiş. adamlar sanki aynı anda anlaşıp golovkinin üstüne gitmeye çalışıyor 🙂 neyse olup bitenleri hep birlikte göreceğiz. selamlar…

  • mehmet dalgaç

   ahmet kurt katılıyorum .
   inşallah lemiux şu züppe caneloyu bir güzel benzetir.
   caneloyu eskiden severdim ve çok beğenirdim. ama kendini iyice rezil etti bence. hala bıdı bıdı ötüyor ama bir türlü golovkinin karşısına çıkamıyor korkak. golovkinin yerinde olsam 2017 den sonra canelo yu defterden silerim. bir daha kendisine şans vermem. korkak zibidi.
   ramirez golovkin maçına gelirsek ramirez bence golovkini en çok zorlayacak adamdır. ramirez genç dinamik, güçlü ve uzun boyu ve kollarıyla rakibini uzaktan döven yakınına sokmayan harika bir boksör. ama yine de golovkin ne yapar eder ramirezi de geçer. inşallah. bu maç için de golovkin fazla zaman kaybetmemeli. zira zaman ggg nin aleyhine ramirezin lehine işliyor.

 2. GGG

  Lemieux’la maç yapmasını istemem. Çünkü Lemieux’la maç yaparsa, Golovkin maçı olmaz. Bence Lemieux Canelo’dan daha iyi. Bu maç olursa Lemieux kazanacaktır. Ancak Canelo’yu, Golovkin’den dayak yerken görmeyi daha çok isterim..

  • mehmet dalgaç

   golovkinle yakın bir gelecekte maç yapmak istemiyor canelo korkağı. ggg iyice yaşlanıp formdan düşsün bende gidip 4 kemere konayım istiyor aklınca. ama inşallah lemiux fişini çekecek zibidi canelonun.

 3. GGG

  Khan – Canelo maçı bence boksun adil olmadığını gösteren bir maçtı. Tüm maçı önde götürüyorsunuz, rakibinizden üstünsünüz ama tek bir krojeyle nakavt oluyorsunuz. İşte bu boksun adil olmayan tarafı. Bana göre Amir Khan dünyanın en iyi boksörlerinden biridir ve yine bence tüm zamanların en hızlı birkaç boksöründen biri. Ama zayıf çenesi ve güçsüz yumruklarıyla hiçbir zaman beklenilen başarıları elde edemedi. Kelebek gibi uçuyor kelebek gibi sokuyor. Boks tuhaf bişey

  • Tugay Özay

   +1

  • Remzi BAYSOYU

   kardeşim k.bakmada çok taraflı yorumlar yapıyorsunuz

  • Marvin Hagler

   amir khan atak açısından gerçekten sağlam bir boksör. ama boks sadece atak yapmak değildir. rakibinin yumrukları karşısında ayakta durabilmek de aynı derecede önemlidir. amir khan senin de söylediğin gibi hızlı ve saldırı açısından sağlam bir boksör. ama dayanıklılığına bakacak olursak çenesine birkaç yumruk yeyince dünyasını şaşıyor. canelo’yu pek sevmem ama khan karşısında net bir şekilde kazandı. khan o kroşeden sonra ayağa kalksa bile tıpkı danny garcia maçında olduğu gibi alkolikler gibi dövüşürdü ve iki yumrukla tekrar yere serilirdi. bu maça bakarak boksun adil olmadığını söylemene katılmıyorum.

 4. Abdullah yılmaz

  Lemux-canelo maçının olmasını çok isterim. bana göre lemux ceneloyu yener. hele bir de lemuix tam yakalarsa caneloyu bayıltır. 🙂

  • mehmet dalgaç

   inşallah abdullah bey. bende bu maçı çok istiyorum. leminin kazanacağını düşünüyorum. 2. curtis vakası olursa şaşırmam…

 5. Tugay Özay

  Olası Canelo-Lemieux maçında çarşı pazar karışır harika maç olur. Lemieux’un kazanmasını isterim açıkçası çünkü Canelo’dan daha kaliteli boksör olduğunu ve kazandığı taktirde kesin Golovkin ile maça çıkıp rövanşı almak isteyeceğini düşünüyorum.
  Canelo kazanırsa artık Golovkin ile maça çıkar mı yine kaçar mı bilmem 🙂

  • mehmet dalgaç

   lemiux ggg nin karşısına tekrar çıkmak istemiyor. curtis maçından sonra böyle bir soruya pek yanaşmamıştı. aklı olan adam zaten öyle bir dayağı yediği adamın karşısına bir daha çıkmaz.

   • Tugay Özay

    Kardeş senin teorine göre rövanş maçları olmaması lazım. İş Golovkin’e gelince karşısına kimse çıkamaz edasıyla konuşuyorsunuz bu çok yanlış. Evet Golovikin bu sikletin Kral’ı, ama her Kral’ı yenecek bir adam çıkar, kimse yenilmez değil yeter ki şans verilsin.

 6. Gökhan Kubat

  Lemiux en sevdiğim boksörlerden biri ve Canelodan daha iyi ve cesur ancak Golovkinden çok çekindi ve aslı gibi dövüşmedi çok çekindi ama böyle daha kötü hiç bir varlık gösteremedi.

 7. Murat Koc

  Bundan birkac ay önce alvarezin orta siklete artık geçeceğini sorada lemiuxu yenecegini söylemiştim bazıları da bana lemiuxun caneloyu nakavt edeceğini canelonun o maca cikamayacagini söylemişti bende o maç olduğunda hatirlatmak adına ekran görüntülerini aldım şimdide söylüyorum lemiux maçı sonrası golovkin ve alvarez maci olacaktir.tabı golovkin billy joe ile maça çıkması lazım yoksa canelo billy joe ile dovusur.çünkü ortada bir kemer var.maç hakkındaki dusuncemde bu maçı canelo nakavtla geçecektir. Yanlız canelonun önünde bir chavez maçı varki çok zorlu geçecek. Aşırı derecede size farkı var.o kemikli adama rakip olmak bence hiç akıl kari değildi nasıl böyle birşeye kalktilar halen aklım ermiyor.maç sayıyla biterse sasirmam öyle rakibin kemiğini eritmek çok zor olacaktir

  • ahmet kurt

   Bence çeneden çok ters bir şekilde yakalamazsa chavez i zor ko eder. Adam hafif ağırda dövüşürken ringde fonfara dan daha iri duruyordu 🙂 allahtan canelo ile catchweightte dövüşüyor. Ama yinede ne olursa olsun Canelo teknik bakımından farkını gösterir. Hem Chavez eski hızını da hırçınlığını da kaybetti zaten. Favori canelo.

   • Murat Koc

    Valla ben canelonun bu maçı kabul etmesini hiç mantıklı bulmuyorum.ikiside Meksikalı kendi seyircisi önünde fenerbahce galatasaray derbisi gibi olacsk.chavez full motivasyonla geliyor maça nakavt edicem diyor.inşallah bir kaza kursununa gitmez bende canelo yener düşüncesindeyim ama çok zor olacağını düşünüyorum.böyle iri adamların yumusayip kontrolü vermeside zor oluyor.

    • ahmet kurt

     tarihte böyle zor şeyleri başaranlara efsane diyorlar. ben canelo nun pacman veya floyd ayarında bir boksör olacağını düşünmüyorum ama efsane olmak istiyorsa yapmalı.

    • Asena CcC

     Murat koc sende biliyodin bu chavez dandik bir boksor canelonun olasi nakavtli galibiyetine methiyeler duzmeye baslamissin ama.golovkin bence canelodan daha iyi olan lemiuxu ne hale getirdi

 8. Joe Calzaghe

  Maç puanla biter ve Lemieux kazanır. Eğer bir ko çıkacaksa Canelo kazananı olur. Ancak ikisinin de menajeri De La Hoya, bir katakulli beklerim her sonuç doğabilir. Büyük ihtimalle de daha büyük bir yıldız olan Canelo’nun lehine.

 9. Ziyaretci

  Beyler hiç ggg eleştirmiyorsunuz
  Adam hiç siklet inip çıkmıyor
  Brook 2 siklet üste çıkıp ring girdi onun yerine biri bir siklet çıksa ggg de bir siklet inse ortada buluşsalardı olmazmıydı
  Canelo nun sikletinw in ve yen onu
  Ama yok ggg ne iner ne çıkar bu mudur korkak olmayan
  Efsane Şampiyonlar hep farklı sikletlerde şampiyon olurlar
  Bence bu taraftan bakın

  • Remzi BAYSOYU

   yok ggg yi eleştirmezler kardeşim caneloya kin gütmüş durumdalar lemieuxun caneloyu kesin yener diyen adamlardan boks ile ilgili sağlıklı yorumlar bekleme. ggg nin en ii rakibi jacobs idi o maçıda gördük ggg kazandı fakat brokk maçındaki gibi (ki ona jacobs ile aynı seviyede bi boksör) zorlandı diyebiliriz. Bana göre kendi seviyesinde bi boksör ile ringe çıkmadı ggg

  • ahmet kurt

   öncelikle golovkin 179 boyuyla siklet inemez. zaten fiziğine bakarsanız ringde zayıf görünüyor siklet düşerse kendisini ”kalın kemikli bir iskelet” olarak görebiliriz. eee neden siklet çıkmıyor derseniz de bu bir vizyon meselesi. sikletinin tüm kemerlerine sahip olmak gibi bir amacı var. billy joe için bekliyor. o maç olmazsa ya zorlandığı jacobs maçının rövanşını yapacak ya da kabul etmesi halinde canelo ile dövüşecek. gelipte bu seçenekler dışında bir boksörle orta siklette dövüşürse kesinlikle bende senin gibi golovkini eleştiririm. bu amacını sonlandırdıktan sonra süper ortaya çıkar ama bazılarının dediği gibi hafif ağırda kovalev i stevenson ı ward ı ko edemez. hafif ağıra zaten çıkmaz ve çıkmamalı. eğer süper orta siklette, orta siklette olduğu gibi devleşirse ve kariyerini çok bozmadan sonlandırırsa gözümde kişiliği ve boksuyla bir efsane olur.

   • Metehan Ateş

    Yorum çok açıklayıcı tebrik ederim ahmet gardas dediğin gibi bu haliyle iyi duruyor boyu sikletine oranla büyük birde kilo verirse dediğin gibi kemikleri görünür sağlıklı değil

 10. Hayrettin Yeğin

  Eric gomez de la hoyaya nazaran golovkin-canelo maçının olması için daha istekliydi ve bunun için Loeffler ile aylardır görüşüyordu.Gomez de limuex-canelo maçını istiyorsa bu bilgi artık kesinleşmistir.golden boy ekibi bahane icin golovkin – bily Joe maçını öne sürmesinler.Frank Warren geçen yaptığı açıklamada görüşmelerin kesildiğini.golovkinin ekibinin kendilerine golovkin sakatlandığını söylediler dedi.şuan bu maçın olması için temmuz ayı düşünülüyor ve maç yeri olarak Kazakistan değil Londra olacağını söylediler.Canelo gecesine limuex maçı eklenince bu maçın olması meşrulaşmıstı.Chavez-canelo maçında tahminimce nakavt çıkmaz.iki tarafta çok iyi hazırlanıyor.özellikle yapılan açıklamalarda Chavezin bu zamana kadar yapmış olduğu en iyi kamp olarak söyleniyor.bu maça ağır çıkmak için maç haftasına kadar 78 kiloda kalacağını ve son haftada maç kilosuna ulaşacağını söylemişti ekibi.canelo ise kilo koruma odaklı çalışmalar ywpıyormuş.76 kiloyu dengede tutup son haftada daha az kilo verip maça kiloya alışmış bir şekilde çıkacakmış.ek bilgi olarak chavez-fonfara maçı sonunda hem babası hemde antrenörü açıklamalar yapmıştı.antrenörü Chavez için çok disiplinsiz oldugunu ve çalışmaları sürekli aksattığını .bazı günler çalışmalara bile gelmediğini.artık kendisini çalıştırmak istemedigini söylemişti.Babası ise Chavez için bu şartlarda ve tembellikle boksu devam ettirmemeli ve boksu bırakmalı demişti.son olarakta golovkin canelo maçı bu sene olmazsa artık onu beklemiyecem önüne bakacam demişti.golovkin bily Joe maçından sonra zorunlu olarak chalo maç yapar.buda iyi bir seçenek.ardından da Jacobs rövanşını yapıp siklet çıkar gibi.alvarez bu siklette üst düzey rakip limuxten başka seçeneği olur mu oda muamma.andy Lee,ndjikam gibi rakipleri HBO veto eder.charlo ve Jacobs ilede zaten maç yapmaz.bence alvarez golovkini beklemek zorunda.

 11. Marvin Hagler

  canelo’nun golovkin ile karşılaşmasını isterdim. çünkü golovkin yaşlanıyor. ama bu karşılaşma şimdilik gerçekleşmeyecekse kesinlikle lemieux ile dövüşmesini isterim. lemieux kalite boksör. orta sikletteki en iyi üç isimden birisi lemieux. tarzıyla, nakavtlarıyla golovkin’den sonra izlemesi en zevkli orta siklettir lemieux.

 12. Bankaci

  Ggg-lemiux maçını hala unutamam.basa baş yada şöyle diyeyim zevkli bir maç beklerken tamamen tek taraflı bir maç olmuştu.

  Ggg kendinden kısa rakiplere inanılmaz üstünlük kuruyor.jacobs boy avantajı yla bayağı uğraştırdı ggg.

  Lemieux sevdiğim bana izlemesi heyecan veren bir Boksör ve bence canelo ggg önce lemieux la maça çıkıp kendini test etmeli.o maçta favorim lemieux olur ama iş puana kalırsa canelo alır.-lara maçını hatırlayın ve floyd macini-

 13. Iron Mike

  Boksörlerin, maç yapacakları rakiplerini kendi isteklerinin belirlediğinin sananlar var ve burası bir boks forumu…İlginç gerçekten!

  İşin en komiği ise; otu boku bilmeden rahatça insanlara korkak vs. denmesi ki ona hiç giremeyeceğim; düpedüz cehalet….

  • Murat Koc

   Ağzına sağlık

  • mehmet dalgaç

   IRON MİKE HERŞEYİ BİLDİĞİNİ SANIYORSUN. BİZ DE BİLİYORUZ BOKSUN BİR EKİP İŞİ OLDUĞUNU. BEN CANELOYA KORKAK DEDİĞİM ZAMAN SEN CANELONUN BÜTÜN EKİBİNİ BUNUN İÇİNE KOYABİLİRSİN CANIM:)))

  • mehmet dalgaç

   he bi de üstat iron cehaletimi hoşgör. bilmediğim için sormak istiyorum.kemerini bırakıp kaçan adama ne deniyordu bu boks aleminde? aydınlatırsan sevinirim üstat. saygı ve hürmet ederim….:))))

 14. Joe Calzaghe

  Golovkin’i standart boksörlerle kıyaslamayın, yaşayış stiliyle, beslenmesiyle, kondüsyonuyla 35 yaşındaki Golovkin, 29 yaşında bir boksör performansı gösteriyor…

  Adamın ismi Golovkin elbette o siklet inmeyecek ve diğerleri yükseltecek. Golovkin boks yaptığı adamları zengin ediyor, bir süperstar ve herkes onu izlemek istiyor. Bu nedenle Golovkin’in şartları her daim geçerlidir. İnebileceği en düşük siklet zaten orta siklet. Süper orta olsa daha güçlü ve ölümcül bir boksör olacağını düşünüyorum. Bu sene Billy Joe maçı yapıp bence Süper Ortaya çıkmalı. Avni’ye yazık eder ama bilemiyorum. Avni’de birilerinin altında kalacak seviyede olmasın zaten.

 15. Murat Koc

  Ben golovkin olsam kilo düşerken sorun yasamadikca bende siklet yukseltmem.bu yaştan sonra macera aramaya gerek yok.yenilgisiz bir kariyerle spor hayatını tamamlamaya ugrassin.hem bu siklette dovusebilecegi birkaç isim daha var.onları yenmeden üst siklete çıkmak akıllıca bir hamle olmaz

 16. Hayrettin Yeğin

  Tony Bellew emekli olacağına dönük açıklama yaptı.Bellew “Hafta sonu birkaç toplantı yaptım, antrenörümle konuştum, önümüzdeki hafta bir açıklama yapacağım. Eddie ile beraber büyük başarılara imza attık, ancak şu an bu başarıların yeterli olduğunu düşünüyorum. Şu anda emekli oluyorum, “dedi. “Ancak Eddie’nin neler düşündüğünü bilmiyorum.Deontay Wilder’ın ABD’li yönetecisi Al Haymon’la çeşitli toplantılar yapmış, Joseph Parker’in temsilcileriyle görüştü. Eğer devam edersem beni motive edebilecek tek şey” Dünya ağır siklet şampiyonu olmaktır” dedi.Açıklamasının sonunda Bellew “Sonuçta benim amacım güvenli bir şekilde eve gitmekti. Şimdi bunu yaptım, ispatlanacak bir şey var mı? Dünyanın en ağır siklet şampiyonu Tony Bellew , muhtemelen beni cezbettiren tek şey bu ancak ailemin geleceği artık güvendedir, güzel bir yerdeyim ve nispeten hala tek parça halindeyim.” diyerek açıklamasını bitirdi.

 17. Hayrettin Yeğin

  Abel Sanchez golovkinin sakat olduğuna dönük iddiaların doğru olmadığını söyledi.bily Joe maçı rafa kalkmadı ama golovkinin yazı maç yaparak değil dinlenerek geçirebileceğini dile getirdi.Wbo federasyonu ise bily Joe – golovkin maçının olmayacağını.biz kemer birlestirme maçına onay vermedik dedi.

 18. Hayrettin Yeğin

  Tayson fury Twitter üzerinden joshua için ” o kağıttan bir şampiyon çünkü çenesi kağıt gibi.fakirlerin frank brunosu “dedi.joshua buna karşılık olarak fury’e ” Fury beni çok düşünüyorki kafasında yer edinmişim.ben nakavta gidiyorum .Zamanı geldiğinde seninlede maç yapacağız ” dedi.joshua Fury’nin açıklamalarının tamamen kendisinin maç öncesi psikolojisini etkilemeye dönük olduğu için kendisine cevap vermeyeceğini söyledi.

 19. Hayrettin Yeğin

  De la hoya canelo için ” bu kiloda yaptığı çalışmalar ile tam bir canavara dönüştü.Canelonun Chavez karşısındaki performansı golovkin maçı için büyük bir prova olacak.bu maç hem bizim için hemde meksika için golovkin maçından daha popüler ” dedi.

 20. Hayrettin Yeğin

  Yunier Dorticos- beibet shumenov maçı shumenovun gözündeki yaralanmadan dolayı iptal edildi.

 21. Hayrettin Yeğin

  Bob Arum ” Gvozdyk ,Ward dahil hafif ağır sikletteki en iyi boksör”dedi.

 22. Hayrettin Yeğin

  Dana White David haye-munavi maçını gerçekleştirmeyi düşünüyormuş.

 23. Hayrettin Yeğin

  Izu ugunoah haziran ayında ringe dönecekmiş.

  • Murat Koc

   Teşekkürler Hayrettin hocam yabancı sitelerden yine haberleri Türkçeye çevirip yayinlamisin emeğine sağlık

 24. R C

  Lemux caneloyu yenemez kolay kolay. Canelo lemuxse gore daha teknik kendini gelistirmis durumda. Lemux cok sert dovusuyor ama boks sadece yumruk atmak degil yumruk yememekte onemli, lemux bu yonden zayif. Tabi golovkinden yedigi dayak onda gelisime sebep olduysa belki biseyler yapabilir. Yinede cok guzel bir mac olur kiran kirana gecer

 25. About Billions

  Golovkinin amacının hep bu sikletteki bütün kemerler olduğu, tartışmasız şampiyon olduktan sonra siklet Yükselteceğine dair bi çok açıklama vardı. Abel Sanchezden, loefflerden vs. Saunders maçının ayarlanması bu hedef için çok önemli bi adım olurdu. Saundersın tepkisi de olumlu yöndeydi. Maça çıkmaya meyilliydi. Fakat şimdilik öyle bi maç olacak gibi durmuyor. Oysa ki hedefine ulaşmak için sadece bi kemer kalmış ve bu maça yaklaşmışken maça çıkmamak bana hedeften sapma gibi geliyor. Canelo maçı, kemer maçından daha tatlı sanırım golovkin için. Bence caneloyu beklerse kendisine yazık eder. Bi üst siklete çıkıp çok daha iyi başarılar elde edebilecekken, canelo maçını beklemek bana başka şeyler düşündürdü. Eğer amacı buysa tabiki. Lemieux benim gözümde sıradan bi boksör. Biraz sert, biraz hırçın. Başka bi özelliği olduğunu düşünmüyorum. Orta sikletin mevcut durumu oldukça kötü olduğundan sivrilmiş bi boksör bence. Canelo, Chavez maçına hazırlık döneminde kendisine sadece bu maç için değil, ilerleyen dönemlerde de faydasını göreceği özellikler kazandırıyor. Chavez maçındaki performansını gerçekten çok merak ediyorum. Maçın yaratacağı etki büyük olduğu için hem de bu kiloda kondisyon, dayanıklılık, hız gibi unsurları test etmek açısından nakavt kovalayacağını düşünmüyorum. Chavez maçında sürpriz çıksa bile lemieuxnün caneloya karşı şansı olduğunu düşünmüyorum. Canelonun lemieuxü nakavt edeceğini düşünüyorum.

 26. R C

  Joshua sakatlanır 🙂 yani yedirmezler joshuayi

 27. Asena CcC

  Anca kendisi yapar öyle bir dönekligi

 28. Abdullah yılmaz

  BÖYLE bir durumun olmasına şaşırmam. alıştık buna 😀

 29. Ali Öztürk

  Ben kalıbımı basarım ki lemiux alvarezi yenemez bu imkansız Alvarez bütün maçlard başında nakavt ya ediyo ya edemiyor savunması berbat karaciğerleri zayıf alvarez lemiuxu oynaya oynaya geçer lemiuxun savunması Alvarez için yeterli değil Alvarezin tek rakibi ggg dir

 30. Ali Öztürk

  Düzeltmek istiyorum lemiux olacaktı başlarda nakavta uğrasan

 31. ahmet kurt

  Billy joe gibi joshuada kendini tatmin ederken elini komidine çarpmıştır.

 32. Hayrettin Yeğin

  Eyvallah murat koç kardeşim.joshua – klicko maçına 1 hafta kaldı.bu maç öncesinde stratejik olarak sakatlık çıkarmazlar çünkü bu maçta büyük para dönüyor.david haye sakat olmasına rağmen bellew maçına çıktı büyük parayı kaçırmamak için.hayenin maça sakat olduğunu bildiği halde çıktığı ceza gelmeside gündemde.haye bu ceza için açıklama olarak ” bu durumun farkındayım.bunun suç olduğunu biliyorum ama bunun için boks yapmama cezası almak istemiyorum ama para cezası ödemeye razıyım ” demişti.

 33. Fatihhh

  sonrası yok kazanacağını aklından bile geçirme acil servisten bir yer ayırt ki yaşayabilesin sonun çok kötü olacak.

 34. Ordinaryus H

  şu yazıları baştan sona okudum da yine hiç şaşırtmıyorsunuz. bir tek vizyon ışığı about billions adlı arkadaşda var geri kalan bütün yorumlar çöp.

  lemieux kim allah aşkına ? hepimiz lemieuxu golovkin maçıyla tanıdık. vasat ötesi bir boksör yendiği kayda değer bir adam yok. canelo ile lemieuxun aynı cümlede geçmesi bile günah. çarpılırsınız.canelo dolce gabbana’sa lemieux lc waikikidir. canelo Adidas’sa lemieux kinetix’tir. Canelo lamborgihini aventadorsa lemieux renault broadwaydir. Canelo kobe etiyse lemieux tavuk etidir.

  • Yavuz Mercan

   boks dehası bu yorumunun hoşuma gitti , lemieux caneloyu yenemez bariz kumaş farkı var.

 35. KaanTurk

  Umarım Efsanenin oğlu caneloyu yener. O olmazsa umarım Hemşerim lemieux şöyle efsane bi nakavtla bayıltır ölmekten beter eder turunçgili.

 36. Gökhan Kubat

  Canelo liam smithi zar zor yendi. Öyle aman aman kalite farkı göremedim ben smith karşısında..Amir Khan maçındada gerideydi sayı olarak jenerikle bitirdi ama bence siz caneloyu abartıyorsunuz…Hassan Ndam , Curtis Stevens balon adamlar değil..Ha Canelo yenebilir ama öyle kalite farkı filan yok ayrıca cesarette lemiux, caneloyu 5e katlar..Daha kemeri alır almaz Golovkin karşısına çıktı istese balon rakiplerle takılırdı diğerleri gibi.

 37. D Lemieux

  canelo geniş açıdan vurmaya kalkarsa lemieux nakavta bile gider inşallah olur bu maç

Yorumlarınız