Canelo vs Golovkin Maçı Biletleri…

canelo-golovkin

16 Eylül’de Las Vegas’da ringe çıkacak olan Kazak WBA, WBC, IBF ve IBO dünya şampiyonu Gennady Golovkin ile Meksikalı süper star Canelo arasındaki mücadeleye ilgi çok büyük.

Öyle ki, 20 bin kişilik T-Mobile Arena’da biletlerin şimdiden, maça 2 aydan uzun bir süre kala tükendiği öğrenildi.

Biletlerin maç günü yaklaştıkça karaborsa sitelerinde astronomik rakamlara ulaşması bekleniyor.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Abdullah yılmaz

  çok güzel bir maç olacak. tahminim golovkin canelo’yu 7-9 raundlarda ya ko ya da teknik ko yapması.

  arkadaşlar bu maçtaki gelir dağılımı nasıl olacak? sizce ikisi ne kadar alır bu maçta ?

 2. Tolga

  Tahminimce 60-40 canelo daha fazla alır

  • Abdullah yılmaz

   tolga kardeşim maçın hasılatı ne olur? bununla ilgili bir bilgi var mı ?

 3. Ziyaretci

  Canelo alacak gibi geliyor
  GGG de artık hedef Canelo kadar kalmadığını ve hırsının azaldığını hissediyorum yoksa GGG daha güçlü ancak hırs ve çalışma olarak Canelo biraz önde geliyor

 4. GGG

  Gelir dağıtımı Canelo 70%- Golovkin 30%

 5. Hayrettin Yeğin

  Gelir dağılımı ile ilgili iki tarafta resmi bir açıklama yapmadı.maça yakın bir dönemde açıklanır.net alacakları ücretler birbirlerine yakın olur ama yayın gelirlerinin muhtemelen %70 ‘ini canelo ve ekibi alır çünkü şuan baş organizatör golden boy.

 6. Hayrettin Yeğin

  Amerika’da boks kamuoyu ve birçok boks sitesi bu maçın ppv de 1.200-1.500 bin rakamları arasına ulaşabileceğini ,floyd-mc Gregor maçı içinse 2,500-3,000 milyon gibi rakamlara ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

 7. Murat Koc

  Golovkin 15milyon dolar garanti para arti ppvden pay aliyor.Hayrettin Hocamın dediği gibi büyük payı canelo ekibi aliyor.ama golovkinde çok güzel para kazanicaktir.iki tarafında parasal yönden mağdur edilmediği bir anlaşma olmuş gibi duruyor

  • Abdullah yılmaz

   Güzel para… kliçko da 90 bin kişilik statta izlenen maç sonucu 15 milyon dolar almıştı..

 8. Oldi

  Abel Shancez’den GGG’ye taktik maktik yok BAM BAM BAM…
  🙂

 9. MURAT JÖH

  ggg nin gücünü öreceksiniz 🙂

 10. lenolewis

  Ggg gücünü gördük zaten daha ne görecegiz ki canelonun kombinasyonları ggg işlemez çok net ama ggg kombinasyonlarına canelo dayanamaz bu maç daha çok yumruk gücü kimin iyi olursa kazanabileceği bir maç olacaktır

  • Abdullah yılmaz

   canelo golovkinle krışmaya girerse süper olur. kendini jakops gibi yerde bulur 🙂 bu maç bir an önce gelse de izlesek….

  • MURAT JÖH

   öylede hocam hala göremeyenler var ısrarla rakiplerinin kofti olduğunu savunuyorlar madem o rakipler kofti ggg de o kemerkeri kapalı çarşıdan mı aldı

   • mehmet dalgaç

    Ggg bu maci kazaninca ayni adamlar canelo zaten orta siklet boksoru degildi ki deyip yine camura yatacaklar eminimki…

 11. GENNADYMUSTAFA

  ben hiç bir şey diyemiyorum bu maç için ama canelo alabilir tam bir sinsi fişi nerede nasıl çekiceğini çok iyi biliyo fenti eskivi muazzam geliçtirmiş yumruk gücü çok fazla bitirici vuruşları bam başka zaten hep bitirici vuruşunu yapıyo, Golovkin=[teknik(+)güç(+)isabet] ama eskiv fent yok golovkin puanla alır diyorum nakavt çıkmaz boşa hayal kurmayın 50 maçlık canelo hayatta nakavt olmaz emin olun nakavt yapar nakavt olmaz golovkin 12. raound sonunda puanla alıcaktır muhtemelen canelo bitirici vuruşunu yaparsa isterse vitali klitschko gelsin yatar 😀 o derece gönlüm ggg.

 12. Clay

  Ggg’e yapılan teklif 10 milyon dolar. Alacağı net miktar 15 milyon. Canelo daha fazla alacak. O gece elde edilecek hasılat tahminen 300 milyon dolar. Ggg’ in sırtından kazanılan paraya bak bi de kendisine verilen paraya.

 13. doctor1984

  Golovkin için Jacops maçından daha rahat geçer diye düşünüyorum. Canelo golovkinden 4 santim daha kısa. Jacops maça fazla kiloyla çıkmıştı. İbf tartisına katılmamıştı. Tamam Canelo sert vuruyor ama nakavt yüzdesi Jacops’tan da, Lemieux’tan da düşük. Bu adamlar Golovkini sallayamadılar bile. Sonuç olarak düşüncem canelo, Golovkin’e karşı fiziki olarak yetersiz kalır ve yumrukları golovkinin canını yakmaz. Bahis şirketleri de kolay kolay yanılmaz. İşin ucunda para var. Joshua vs Klitschko maçında da yanılmadılar. Hatta Ward vs Kovalev 1 maçında da yanılmadılar. 2. Maç neyse de ilk maçta ne olacagi pek kestirilemiyordu. Yüzde 50-50 lik maç deniliyordu.

Yorumlarınız