Carl Frampton-Leo Santa Cruz Rövanş Maçı Ne Zaman?


carl-frampton-vs-leo-santa-cruz1

30 Temmuz’da New York’ta dünya tüy sıklet şampiyonluğu için ringe çıkan iki büyük şampiyon; Kuzey İrlandalı Carl Frampton ve Meksikalı Leo Santa Cruz’un mücadelesinde kazanan taraf İrlandalı olmuş, senenin en iyi karşılaşmalarından biri olan dev maçın sonunda Fury-Klitschko maçına benzer bir kontrat nedeniyle rövanş maçı yapılacağı açıklanmıştı.

Santa Cruz New York’taki İrlandalı nüfusun salonu doldurmasıyla rakibinin büyük bir avantaj elde ettiğini, bu nedenle rövanş maçını aynı yerde yapmayacağını açıklarken, Frampton da Hispanik nüfusun yoğun olduğu Los Angeles seçeneğine sıcak bakmadığını ifade ediyor. Frampton karşılaşmayı Belfast’ta organize etmeyi de düşündüklerini ama böyle bir maç için en uygun yer olan Windsor Park’ın ancak yaz aylarında müsait olduğunu, bu nedenle kışın gerçekleşecek olan bu maçta kullanılmasının mümkün olmadığı öğrenildi.

Şu an için ön plana çıkan lokasyon ise Las Vegas. Ayrıca karşılaşmanın Aralık ayının ilk yarısında düzenlenmesi bekleniyor. Eğer bu dönem için müsait bir salon bulunamazsa, maç 2017’nin Ocak-Şubat dönemine alınacak. Keza Carl Frampton profesyonel olduğu günden beri Noel tatilini çocuklarıyla geçirdiğini, bu maç için de bu kuralını bozmayacağını ifade etti.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. fury

  Arkadaşlar merhaba, konuyla alakasız ama bir paylaşımda bulunmak istedim. canelo – smith maçını izlemeyen varsa burdan bakabilir, hd çözünürlük olarak yüklenmiş

  [SİLİNDİ – illegal link paylaşımı yasaktır]

 2. Manny Pacquiao

  Frampton çok seviyorum korkusuz bir boksör rövanşta sonuç degismez gibime geliyor

 3. safkan

  bu tamamen zaman kaybı, framptonun bu saatten sonra karşılaşacağı rakipler check weightte roman gonzalez,guillermo olur.

 4. Yavuz Mercan

  nonito donaire vardı beğendiğim boksörlerden durumu ne acaba şu an.

 5. Tamer

  izlenmezzzzzzz

 6. Roman

  Lomachenkoyla yapsanaaa

Yorumlarınız