Chris Eubank Jr ve George Groves’un Ringe Çıkacağı Tarih Belli Oldu

eubank-groves

Muhammed Ali Kupası yarı finalinde karşı karşıya gelecek olan iki İngiliz şampiyon; Chris Eubank Jr ve George Groves’un ringe çıkacağı tarih ve salon belli oldu.

Çeyrek finalde boksörümüz Avni Yıldırım’ı mağlup eden IBO süper orta sıklet dünya şampiyonu Eubank Jr ile Jamie Cox’u yenerek adını yarı finale yazdıran George Groves, 17 Şubat’ta Manchester’da karşı karşıya gelecek.

İki boksörün mücadelesinde galip gelecek olan taraf ise Mayıs ayındaki finalde Callum Smith vs Jürgen Brahmer eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Sizce Eubank Jr vs Groves maçının galibi kim olur? Görüşlerinizi yorum alanında ifade edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Big George

  Eubank için kolay bir maç.

  Karşısındaki adam Kemal Sunal’ın boksör karakter ile herkesi dövdüğü filmdeki karakterin resmen gerçek hayattaki hali.

  Nasıl buraya kadar geldi hala anlamıyorum. Devamlı bir nakavt olacakmış gibi olma, dandik kondüsyon. Tek meziyeti kontra vurmayı biliyor hepsi bu.

  Boksun da böyle şanslı kıldığı adamlar var.

  • GENNADYMUSTAFA

   Kolay mı ? Bu adam carl frocha kan kusturdu. Down etti, kolay olmiyicak bu kesin ama maç eubankın.

  • riddickbowe

   big george dostum bence groves’u bu kadar küçümsemeyelim. bende eubeank’in kazanacağını düşünüyorum ama groves tehlikeli bir isim. fedor chudinov maçında kendisini nasıl geliştirdiğine hep beraber şahit olduk. ilk rauntta down olmanın eşiğine geldi ama grogi’den çabuk çıkan bir boksör. ama yine de eubank’in maçı kazanacağını düşünüyorum. hatta turnuvayı bile kazanır bence. ama avni maçı gibi kolay geçmeyecek. eubank jr. stili ile super middleweight’te herkesi zorlar.

  • özgür can

   big george kardeşim groves iyi boksördür okadarda küçümseme yani eubank çok hızlı gelişiyor maçıda kesin alacak belki ama dediğim gibi groves kolay lokma olmayacak tek kral wilder kardeşim de bunu biliyor :)bu maç ortada sayılır şuan benim gözümde sıkı bir maç bizleri bekliyor.

  • GGG

   Bugün George senden böyle bir yorumu beklemezdim. Groves o kadar kötü bir boksör değil. Carl Froch’la kapışmış bir adam nasıl kötü olur. Bence eubank’ın şu ana kadarki en Zor sınavı olacak. Favori Eubank, ancak Groves da kazanabilir. Güzel bir maç olacağı kesin

 2. Thereem

  Eubank hiç durmuyor,sürekli kendini geliştiriyor.Deli gibi çalışıyor helal olsun;işine saygı duyan adamı severim.

  Hakem faciası falan olmazsa eubank en kötü sayıyla alır.

 3. klıtschko

  Koca adam, çıplak ayağının alt başlığını kazıdığı hastane yatağında yatıyor. Kafası kırmızı bir yastığa dayalı, sol şakağı içe göçük ve vücudunun sağ tarafı felçli. Koyu renk saçları ise kafasındaki yara izlerini gizlemeye yetecek kadar uzun.

  Ara sıra çıkardığı sesler yalnızca eşi tarafından anlaşılabiliyor. Ancak, hâlâ bazı işaretler yapabildiği bir sol ele sahip. Parmakları ağır çekimde kıvrılıyor ve kapanıyor. Bu çok iyi bir selamlama.

  Merhaba, Mago.

  Bu adam, 34 yaşındaki Magomed Abdusalamov. Rus Tyson veya Mago olarak da biliniyor. İlk 18 profesyonel dövüşünde 4 kez nakavt 14 kez de teknik nakavta ulaşmış eski bir ağır sıklet boksör. Rauntlar arasında ayakta durmayı tercih eden bir boksörden bahsediyoruz. Zira oturmak, ona göre karşı tarafa güçsüz olduğunu gösteriyor.

  Mago, kariyerinin ilk 18 maçı boyunca kaybetmemiş olabilir ama Madison Square Garden’daki büyük fırsatında, yani 19. mücadelesinde yenildi. Kasım 2013’te verdiği 19. karar, aynı zamanda son kararı oldu.

  Şimdilerde Greenwich’in işçi sınıfı mahallelerinden birinde, ailesinin sadık bir arkadaştan ucuza kiraladığı mütevazı evin ufak yatak odasında kalıyor. Yatağındayken kullandığı hava basıncı makinesi, maçlarındaki umutlu kalabalık gibi uğulduyor.

  Bugün de -kriz geçirip hastaneye yetişmek zorunda olduklarını saymazsak- diğerleri gibi. Gece boyunca her üç saatte bir, 28 yaşındaki eşi Bakanay, 190 cm boyunda ve 95 kilo olan bu bedeni döndürmek için uyanıyor. Bu işlem sürekli yapılmak zorunda. Zira kuyruk kemiğinin üzerinde açılan yatak yaraları daha önce neredeyse Mago’yu öldürüyordu.

  Baka, bu işlemin ardından genç hasta bakıcının da yardımıyla kızlarının ikisini ilkokula yolluyor ve yürümeye yeni yeni başlayan üçüncü kızıyla güne devam ediyor. Evet, Mago ve Baka’nın tüm çocukları kız. Ancak günün birinde, bir de erkek evlat sahibi olmayı umuyorlar.

  Mago’yu besleme şekilleri, temizleme yöntemleriyle aynı. Zira bu şekilde işler daha kolay yürüyor. Mago’nun kahvaltısı, havale geçirmeyi engelleyici hapların yanında servis ediliyor. Günün bu ilk öğünü için, Hershey’s’in çikolata şurubu damlatılmış yulaf ezmesini seviyor. Ancak, sadece kaşıkla beslenebilen Mago için yulaf ezmesi bile püre hâlde olmak zorunda.

  Tıpkı bir bebek gibi, yemek yerken daha fazlasını istemek için ağzını açıyor. Ancak, felçli oluşu sebebiyle, yediği her şey onun için boğulma riski demek. İçtiği suyun, toz yemek koyulaştırıcı ile karıştırılması gerekiyor. Buna rağmen tıkanıyor ve çıkardığı ‘eh-eh-eh’ sesiyle boğazında kalan şeyleri öksürerek dışarı atmaya çalışıyor.

  Mago, eskiden sadece su içiyordu. Bırakın alkolü, soda bile ona göre değildi. Cüret edebildiği takdirde belki bir yudum meyve suyu. Şimdiyse su bile ona ihanet ediyor.

  Hasta bakıcının da yardımıyla Baka, Mago’nun vücudunu temizlemek için banyo lifi ve sabun kullanıyor. Saçları içinse şampuan. Eşinin ne kadar yakışıklı olduğu yönündeki düşüncesi hâlâ değişmiş değil. Bazı gecelerde Mago’nun yatak odasını terk ediyor ve eski videoları izliyor. Eşinin hayatla dolu sesini bir kez daha duymak için. Ağlıyor, gözyaşlarını siliyor ve tekrar mutlu numarası yapıyor. Mago asla onu mutsuz görmemeli.

  Baka, bakım işini bitirdiğinde Mago sinekkaydı tıraşından, tırnakları kesilip törpülenmiş ayak parmaklarına kadar tertemiz gözüküyor. “İyi görünmesini istiyorum” diyor Baka.

  Çift, Rusya’ya bağlı özerk cumhuriyet Dağıstan’ın başkenti Mahaçkale’de yapılan bir müslüman düğünü ile evlenmiş. Mago 23, Baka ise 18 yaşındayken boksa endeksli bir gelecekleri var. Bazen aşkla gölge boksu yapacaklar; Mago’nun Davut’u, Baka’nın Golyat’ına karşı. “Sen çok güçlüsün” diyecek Mago, çok sevdiği Baka’sına.

  Babası bir gün Mago’ya, bir atlet ya da haydut olabileceğini söylemiş. Ancak, “Eğer haydutluğu seçersen seni öldürürüm” diye eklemeyi de unutmamış. Bu baba tavsiyesi, Mago’nun daha sonraları The Ventura County Reporter’a da söyleyeceği üzere, verilecek kararı oldukça kolaylaştırmış.

  Mago; Moskova, Hollywood, Las Vegas ve Johnstown’da karşılaştığı vasat rakiplere karşı kazanmış. Yalnızca bir kere knock down olan isim, rakibinin bu hamlesi sonrasında incineceği yerde şaşırmış. Bir sonraki rauntta ise teknik nakavtla işi bitirmiş.

  Bütün bu mücadeleler, Mago’ya göre Garden’da oynanacak o maçın yolunu yapıyordu. Ana maçın hemen öncesindeki karşılaşma… Mike Perez, Magomed Abdusalamov’a karşı. HBO’dan yayınlacak bir 10 raunt. Mago, bu maçta gelecek bir galibiyetin, karşılaşmayı nişanlısı Hayden Panettiere ile birlikte 4 bin 600 kişilik izleyici grubunun içerisinde takip eden ağır sıklet şampiyonu Wladimir Klitschko ile karşılaşma yolunu açacağına inanıyor.

  Kahramanımız maça kırmızı-siyah şortu ve yeşil dişlikleriyle başlıyor. Ancak henüz ilk rauntta sol yanağına aldığı sert darbe onu şöyle bir sarsıyor. Raundun sona erdiğini haber veren zille birlikte köşesine dönüyor ve bu sefer oturuyor. Rusça, “Sanırım kırıldı” diye tekrarlıyor birkaç kez.

  Belki bu noktada, herhangi biri -hakem, ring kenarındaki doktorlar, kendi ekibi- maçı temel bir ilke doğrultusunda durdurmalıydı: Çok erken yenen bir yumruk, çok geç yenen bir taneden daha iyidir. Ancak maç durmadı ve darbelerin kanlı ticareti devam etti. Yedinci, sekizinci, dokuzuncu… Ta ki Mago’nun eli ve göz çukuru kemiği kırılana ve yüzü şekil değiştirene kadar.

  Maç sırasında, Mago’nun Miami’deki evinde Baka kendini yayını izlemeye zorluyordu. Eşinin şiş gözlerine baktığında bazı şeylerin bittiğini anlamıştı.

  Final raundunun ardından Perez dövmeli kollarını zafer için kaldırırken, Mago sis içerisinde bir gezintiye çıkıyordu. 40 bin dolar ödülün peşine düştüğü gecede yaklaşık 40 dakikada tam 312 yumruk yemişti.

  Soyunma odasında doktorlar, Mago’nun sol gözü üzerindeki yarayı dikiyor ve Rus boksörün bilincini kontrol ediyordu. Sonuç iyi değildi. Her dövüşte bekleyen ambulans, yetkililer tarafından o gün çağrılmamıştı.

  Garden’ı terk edişinden itibaren, kan Mago’nun kafatası boşluğuna hücum etti. Antrenörü St Luke’s-Roosevelt Hastanesi’ne gitmek üzere bir taksi çevirirken, Mago kusmakla meşguldü. Hastaneye vardıklarında, doktorlar onu bilinçli bir şekilde komaya soktu ve sıvı birikimi ile şişmeleri azaltmak için kafatasından bir parçayı aldı.

  Ardından ise felç geldi.

  Şimdi öğle yemeği ve püre haline getirilmiş biftek ile patatesin zamanı. Aynı şekilde soruların da.

  Mago ve Baka ödemek durumunda oldukları 2 milyon dolarlık sağlık faturalarını nasıl karşılayacak? Arkadaşları, kaldıkları evi ellerinden alırsa ne olacak? O maçta ring kenarındaki beş doktora, hakeme ve New York Eyaleti’nin boks müfettişine açtıkları davaları kazanabilecekler mi? Mago’nun geleceği ne durumda?

  Ve tüm bunlardan daha kuvvetli bir şekilde: Bu kadar mı?

  Bir peçete Mago’nun göğsünde duruyor. Başka bir kaşık dolusu püre ona yaklaşıyor, Mago ağzını açıyor, yarı çiğniyor, tıkanıyor ve boğazı temizlenene kadar öksürüyor. Bazen hüzünlü bir hâle bürünüyor ancak böyle durumlarda Baka’da korkudan eser yok. O her zaman eşi için umutlu.

  Bazı günler Mago, fizik tedavi veya konuşma çalışması yapmaya götürülüyor. Bugün iki masaj terapisti, onun yarı-hamur kıvamına gelmiş bedenine masaj yapmaya geldi. Adeta bokstaki yetenekli köşe adamları gibi.

  Kısa süre içinde Mago şekerleme yapacak. Ardından ise 2, 6 ve 9 yaşlarındaki üç kızı, günlerini anlatmak için ona doğru hücum edecek. En büyük kızı, Mago’nun şampiyonluk kemerini, gururla geçireceği bir ‘göster ve anlat’ seansı için okula taşıyalı çok olmadı. Sınıf arkadaşları kemerin ağırlığı karşısında hayrete düşmüştü.

  Günün kalanında, uyku saati gelene dek, biraz daha püre hâlde yemek, biraz daha toz şekline getirilmiş ilaç, biraz daha öksürük ve biraz daha Mago’nun eşinden gelecek şefkat dolu ilgi olacak. Şimdi ise veda zamanı.

  Güle güle Mago.

  Mago gülümsüyor, sağlam olan tek elini kaldırıyor ve yumruk yapıyor.

  • Junkie

   +1 emeğe saygı ama çok huzunlendim senin yuzunden

  • Khan W.

   O kadar çok şey anlatan bir yazı ki çıkarılacak dersleri yazmaya kalksak yazının kendisinden çok daha uzun olur.teşekkürler.

  • Roman

   OĞLUM BU NE LAN 🙂 TAKSI OLSA BAŞTAN SONA 50 TL YAZAR. NEYSE DUR OKUYACAM MERAK ETTIM.

  • Roman

   AH ULAN AH NELER VAR NELER. ALLAH KIMSEYE YASATMASIN.

 4. lenolewis

  big george yukardaki yorum cidden senin mi yoksa hesabın mı çalındı abicim

 5. lenolewis

  grovesun badou jack maçını izle sadece boşver diğerlerini

 6. jackal

  jeff hornun yeni rakibi gary corcoran diye ingiliz bi eleman olmus

 7. Big George

  Haklısınız biraz abarttım. 🙂

  Fakat Groves’un bu seviyede biraz da şans faktörü ile bulunduğunu hala düşünüyorum. Dediğim gibi kontra ve güç meselesi var. Ama bir çok eksik niteliği var bunlardan dolayı henüz canı yanmadı. Jamie Cox bile bir ara bayağı nakavt edecek gibi saldırdı adama.

 8. lenolewis

  savunmasında zaafiyetleri çok evet ama badou jack gibi bir azman bile ko edemedi başabaş dövüştüler.ben en çok kontralarına güveniyorum eubankı yakalarsa neye uğradığını şaşıracaktır eubank .ben sayıyla eubank diyorum

 9. Tek Kral Deontay Wilder

  Saint George groves benim adamım gönlümün efendisi hadi salla şu uebanki alem kral görsün be … seni çantada keklik görenlere gerçek kralın kim olduğunu göster 🙂

 10. VolkanK

  Yorgunluktan kendisinin sallanacağı aşikar

  • Tek Kral Deontay Wilder

   Orası kesin… 🙂 groves İlk raunddan başlıyor yorulmaya

 11. Junkie

  Eubank maçın favorisi bunda hem fikiriz ama bazı arkadaşlar grovus u çantada keklik görüyor şaşırdım buna avni ye benzemez groves çok daha akıllı inatçı kurnaz bir boksör epey zorlayacaktır eubanki karşılıklı downlar izleyebiliriz nakavt çıkarsa son raoundlara doğru eubank nakavtlar ama epey yara alacaktır bu maçta son yılların unutulmaz maçları arasına girmeye aday 2 boksörü tarzları sebebiyle

 12. jackal

  beni tek endiselendiren grovesun cenesi asırı derecede zayıf.biraz güclü ceneye sahip olsa herkesle kafa kafaya dövüsürdü

 13. jackal

  bu arada irlandalı osullivan reyis billy joe lemieux alt gecesinde antoine douglasla dövüscek.douglas 10 . raundda hurşitzeye nakavt olmus 1 sene önce

 14. Roman

  GROVES’ UN SOL DİREKLERİNİ ZIPKIN GIBI VURDUĞUNU BİLİYORUZ. AMA KARŞISINDAKİ TURTLE DA HIZLI VE GÜÇLÜ. AYNI ZAMANDA ÇENESIDE DAHA SAĞLAM GROVES’ DAN. BU MAÇIN KADERİNİ ÇENE GÜCÜ BELİRLER. HIC BEKLENMEYEN BIR ANDA 2 SINDEN BIRI NAKAVT OLABILIR. GROVES DA BOŞ ADAM DEĞİL. ÇENESIDE SAĞLAM OLSA KAN İŞETİR, ALAYINA. BENIM FAVORİM TURTLE %60.

 15. Hotter

  Big george aslında haklı. Groves ko olmaya çok müsait, özellikle iplere sıkışınca dağılıp eli ayağına dolaşır gibi oluyor. Eubankta çok hızlı. Hele köşeye rakibini sıkıştirdıktan sonra çok seri yumruklar atıyor. Cox bile iplere dayatıp grovesi zorladı. Eubanktan trko bekliyorum.

 16. TÜRK

  Becermeye geliyorum. Chris Eubank Jr-

 17. halil bulut

  eubankı callum smith karşısında nasıl görüyorsunuz ben o maçı eubankın ud ile alacağını düşünüyorum eubankı şu anda süperortada durdaracak adam yok bence

 18. Mert01

  Eubank bu siklette en beğendiğim boksör ama George grovesun kolay lokma olduğunu düşünmüyorum tekniği yüksek bir boksör son rauntlarda eubankten nakavt bekliyorum

 19. ONUR ERTEKİN

  Eubank Jr. kesinlikle çok klas bir boksör aynı şekil de George Groves’da bir o kadar var ama yine ben bu maçı Eubank jr. alacağı kanısındayım….

  final de Eubank Jr. – Callum Smith maçı olursa favorim yine Eubank Jr.’dir….

 20. Muhammad Ali

  ben de chris eubank jr.ın bir süre kimse tarafından durdurulamayacağını düşünüyorum ve fırsat verilirse tüm kemerleri toplayacağı kanaatindeyim.

 21. WildervsJoshuaa

  Eubank bu groveside kolar. Eubankin hizina ve kondisyonuna yetisemez. Hareketlide degil pek zayif olmasina ragmen.

 22. Abdullah yılmaz

  Ben eubank’in grovers’i rahat bir şekilde yeneceğini düşünüyorum.

 23. Kanguru Perkovic

  Eubank çok daha iyi bir boksor bence groves da iyi boksördür ama kapatamadigi buyuk zaafları var. Eubank da affetmeyecektir. Tko lu bir galibiyet bekliyorum. Keske eubank 22-23 yaşında olsa böyle bir yetenek kendini yeni yeni gösteriyor

 24. About Billions

  “Dünyanın en iyi iskif yapan boksörü!” “Golovkini yeni gelin babası gibi halay çeke çeke Yener!” 😀 😀 😀 eubanki ne zaman görsem, boks dehasının bu yazıları aklıma geliyor 🙂 . Boks dehası da ayrı bi renkti gerçekten.

  • Junkie

   Birde rahat ! Beni ayakta dinleyenler için yazmıştı ona çok gülmüştüm 🙂 ordinaryus ya yok bayadir askerde her halde yat kalk sürün yardiriyordur şimdi

   • About Billions

    😀 😀 😀 Aynen, ordinaryus da özletti kendini.

   • Big George

    Sitede kavga yok neden? Çünkü Ordinaryüs gitti. Dağıtım izninde burayı yine karıştırır.

 25. Khan W.

  G.Groves-C.Eubank JR ,Muhammed Ali Trophy’nin erken finali diyebileceğimiz bir karşılaşma. İlk bakışta çok ihtimalli bir maç olarak görünüyor ama maçın sonucunu tamamen C.Eubank JR ‘ın taktiği belirleyecektir.Acele etmez ve Avni Yıldırım maçında aldığı gereksiz riskleri almazsa Eubank maçın favorisi olur.

 26. halil bulut

  Eubank kendini koruma yönünde iyi olursa golovkini bile yenebilir. Beni yanlış anlamayın

 27. lenolewis

  Halil canelonun tüm gücüyle vurduğu hatta amiri cesetsiz götürdüğü o yumruğu bile yıkamamışken golovkini eubankın attığı serseri yumruklar hiç yıkamaz golovkini kardeşim. Ayrıca eubank o yumruklardan golovkine sallasın bakalım ne oluyor kırışmaya girerse golovkinle bir daha box yapamayabilir

 28. Garyosullivan

  O değilde aklıma geldikçe tebessüm ediyorum. Avni arkadaşlarıyla okey oynarken eubank ve babası için ” evet abi, onlar çok pişman beni seçtikleri için, biz ne yaptık böyle diyorlar. Pimi çekilmiş el bombasını seçtiler ” demişti 🙂

  • Tek Kral Deontay Wilder

   🙂 avninin yerde ko olmuş halde sağa sola bakışı halen daha aklıma geldikçe gülüyorum sanki neredeyim lan ben aq der gibi sağa sola bakıyordu 🙂

  • ahmet kurt

   beyler bir boksörümüz kemer maçına çıksın da ilk raundda nakavt olsun. buna da şükür. avni dışında 3 yıldızlık orta düzey boksörümüz bile yok. bazen düşünüyorum avni de olmasa bize kim unvan maçı heyecanı yaratacaktı? adam türk tarihinde ilk kez kemer maçına çıktı. avni ye gerçekten hiç kızmıyorum. sadece neden bu maça çıkarttığı için ahmet öner e kızgınım. avni eubank tan daha genç. yani yaş olarak daha deneyimsiz. maç sayısı daha az ve nispeten daha kötü rakiplerle dövüştü. eubank gibi efsanevi bir boksör babaya sahip değil. eubank ın boks imkanlarından ve boks çevresinden tamamen yoksun. mantıklı baktığımız zaman avni nin tüm bunlara rağmen o maçı kazanması süper orta sikletin golovkin i olduğunu ilan etmesi demekti. fakat avni maalesef o kadar yetenekli bir boksör değil. bu tahmin edilesi zor hayali gerçekleştiremedi. ben hala yaşının çok genç olduğunu ve önünde uzun yıllar olduğunu düşünüyorum. azimle devam ederse kesinlikle 1 kemer maçına daha çıkabilir. eğer o maçı kaybederse de yine canı sağolsun. kemer maçına çıkıp türk boksuna yenilikler yaşatsın yeter.

   • Garyosullivan

    Ahmetim yanlış anladın. Yenildiği gece burada hep beraber bunalıma girdik. Ben kendisiyle gurur duyuyorum. Sadece o konuşması aklıma geldiğinde maçta hiçbir taktik,plan, projesinin olmadığını hatırlıyorum.

    • Tek Kral Deontay Wilder

     Vallahi bende espri olsun diye yazdım onun yenildiği gün sabaha kadar inan gözüme uyku girmedi… inşallah en kısa sürede toparlarda tekrar şampiyonluk maçlarında görürüz yiğidoyu …

     • Roman

      Aynısı banada oldu. Ondan oncede, roman gonzalez ko olduğunda uyuyamamistim.

   • GENNADYMUSTAFA

    Katılıyorum…

 29. halil bulut

  tamam haklısın ama eubankın ya çenesi sağlamsa yıkılmazsa golovkini yıpratırsa ben kesin yener demedimki amir khana gelicek olursak onun çenesi çok zayıf her yumrukla yıkılıyor. bu arada yanlış anlama kardeşim benim yorumuma hep sen cevap veriyosun yorumların hoşumada gidiyor. andre warda mesaj attım boksa ne zaman döneceksin diye o da düşünyorum gibilerinden yüz ifadesi atmış

 30. Clay

  Bütün yorumlarda eubank açık ara favori görünüyor ama george groves un zannedildiği gibi vasat olmadığı kanısındayım. Bence groves ud ile alır maçı.

 31. Prorsum

  Klicko naptın aq yaa :/ ciğerim parçalandı yemin ederim bütün motivasyonumu kaybettim

 32. lenolewis

  Seni samimi bulduğum için yazıyorum belki bende yanlış düşünüyorum veya bilgim tam değil bilemiyorum bekleyip göreceğiz herşeyi .burda en çok bende about bilions big george ahmet kurt son olarak da khan w nikli arkadaşlar isabetli yorumlar yapıyor zevkle okuyorum

 33. halil bulut

  teşekkür ederim dostum bende senin yorumlarını iyi buluyorum evet o kişiler isabetli yorumlar yapıyor. benim yorumlarımıda takip edersen bende isabetli yorumlar yapıyorum

 34. lenolewis

  Evt senin yorumlarda güzel halil.ward boksa dönecek zaten erken bıraktı 5-6 maça çıkabilirdi en az . Kariyeri mükemmel wardun ama boksunu ve stilini sevmiyorum joe ile karşılaşsaydı joe çok rahat alırdı diye düşünüyorum

 35. halil bulut

  ben andre wardın boksunu severim görüşüne saygı duyarım.

 36. Tugay Özay

  adamım 17 şubatta dövüşüyormuş. net bir şekilde ko bekliyorum.

 37. fatih genel

  groves, james de gale,paul smith,chudiniov gibi isimleri yenmiş.bana göre badou jack ve carl forch’uda yenmiş.Sen 50-100 tane maç izleyip bir boks sitesine 100-200 tane yorum yaptın diye boks profosörü olup adamın bu kariyerine şans de, kondüsyonuna dandik de.Tam tersi groves’daki kondisyon kimsede yok.Adam çok açık dövüştüğü için çok yumruk alıyor yıpranıyor ama kondüsyonu sayesinde ayağa kalkıp dövüşmeye devam ediyor

Yorumlarınız