Dereck Chisora İntikam İçin Hazırlanıyor!

dereck-chisora

Son 4 maçtır yenilgisiz olarak yoluna devam eden Chisora, intikam almak için hazırlanıyor.

En son geçtiğimiz 12 Aralık tarihinde İngiltere’de gerçekleştirilen Joshua vs. Whyte gecesinde 1 hafta ara ile ringe çıkan Dereck Chisora, Jakov Gospic ile karşılaşmış ve ringden 3. roundda teknik nakavt ile galip ayrılmıştı.

Gelen haberlere göre Chisora, 2011 yılında Finlandiya’da ringe çıktığı yenilgisiz Robert Helenius ile maça çıkmaya hazırlanıyor.

2011 senesinde gerçekleştirilen bu karşılaşmayı puan ile Robert Helenius kazanmış, WBA Kıtalar – arası Ağırsıklet unvanının sahibi olmuştu.

Kariyerindeki 2. yenilgisini Helenius’dan alan Chisora, şimdi intikam peşinde. Yapılan açıklamaya göre ikili ile görüşmeler başldı.

Yabancı kaynakların belirttiği habere göre Dereck Chisora ve Robert Helenius, Erkan Teper’in aldığı ceza sonucu boşa çıkartılan EBU Avrupa Ağırsıklet unvanı için 21 Ocak’ta ihaleye girilecek…

Detayları aktarmaya devam edeceğiz, takipte kalın…

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. DEONTAY WİLDER

  Chisora kazanacaktır.helenius gittikçe kötü dövüşüyor bu gidişle Chisora UD ile alır.

 2. Biggeorge

  chisora alacaktır bu müsakabayı

 3. Roman Gonzalez

  Way chisora bu ne hız hiçmi yorulmasına biraz dinlende kendine gel birader 12 sinde ringe çıktı Şimdide 21 Ocakda çıkarsan sen harbi çılgınsın.

 4. DEONTAY WİLDER

  Adam kafayı yemiş birader 🙂 iki hafta ard arda maça çıktı 1 ay sonra helenius ile bir maç daha

 5. Ege

  Beyler pacquaio bradley 3 oluryormus ilk benden duydunuz umutmayın resmi anlasma olmamıs ama taraflar anlasmıs hadi hayırlısı

Yorumlarınız