Dün Gece York Hall Boks Gecesinde Neler Yaşandı? İşte Sonuçlar…

york-kapak

Dün gece Londra’daki York Hall kapalı salonunda gerçekleşen boks gecesinde Matchroom’un yükselen yıldızları sahne aldı.

Gecenin ana maçında, kadın boksunun efsanelerinden, olimpiyat ve dünya şampiyonu Katie Taylor, son maçında kazandığın WBA hafif sıklet unvanını Amerikalı Jessica McCaskill’i 10 raunt sonunda puanla mağlup ederek korudu ve 8. profesyonel maçında 8. galibiyetine imza attı.

josh-kelly

Yarı orta sıkletin en önemli yükselen yıldızlarından Josh Kelly ise Fransız veteran boksör Jean Michel Hamilcaro’yu 6. rauntta teknik nakavtla mağlup ederek çıkışını sürdürdü.

okolie-13-aralik

Yarı ağır sıkletin önemli yükselen yıldızlarından Lawrence Okolie ise, Portekizli Antonio Sousa’yı 2. rauntta teknik nakavtla mağlup ederek 7. profesyonel maçında 7. galibiyetine 6. nakavtıyla imza attı.

benn-13-aralik

Gecenin en dramatik maçında ise efsane Nigel Benn’in oğlu Conor Benn, ilk rauntta iki kez knockdown olduğu müsabakada Fransız Cedrick Peynaud 5. ve 6. rauntlarda yatırarak durumu toparladı ve 6 raunt sonunda zor da olsa puanla galip gelmeyi başardı.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

 1. Sebastian heiland

  Josh kelly bu adam çok can yakar

 2. conan

  lomanın rakiplerinin neden maçı bıraktığı hakkında mikey garcianın güzel bir yorumu var. bunun haberini yayınlasanız keşke.

 3. VolkanK

  Sen söyleyiver neymiş

  • conan

   kısacası kendi ayarında rakiplerle karşılaşmadığı için rakipleri bırakıyor demiş. walters ve rigo uzun zamandır ringlerden uzak boksörlerdi demiş.

   • ahmet kurt

    mikey garcia lomachenko ile dövüşmek için saçmalıyor. aynı parker ın joshua ya cam çeneli demesi gibi.

   • elpatron

    mikey herkese sallıyor.lomanın 10 maçlık kariyeri mikeynin kariyerini 10 la çarpar.garry russel gibi bir boksörü yenmiş.bu kadar saldırgan oynayıp iyi savunma yapan boksör bi roy jones hatırlıyorum.
    mikey linares loma berchelt arasında 4 lü bir maç kombinasyonu dönebilir.
    bu arada isteidgi kadar yaşlı formsuz olsun rigo gibi bir boksöre maçı bıraktırabilecek kaç kişi var? bence bir oda no-mas-chenko.

 4. riddickbowe

  Conor benn maçı bence berabere bitti. Zorla benn’e Verdiler. Lawrence okolie çok yetenekli o fizikle ağırsiklet’e yakışır. Josh kelly’den bahsetmeme gerek bile yok. Çok yetenekli. yeni nesil joe calzaghe. Josh kelly 72 Kiloya geçeceğim diyordu geçenlerde. Bence josh kelly bu aralar superwelter’de takılsın. 72 kilo bi boy büyük gelir.

 5. Kızılderelı

  Cannor dan bişey çıkmaz çok dağınık

 6. Roman

  CONOR GOTU ZOR KURTARMIŞ. BIRAZ DAHA SAGLAM CALISMASI LAZIM. BU YASTA GEZIP TOZNAYA COK ONEM VERIRSE YANARIM HALİNE.

 7. About Billions

  Conor bennin maçı güzeldi. Altı round boyunca kapıştılar. Conordan ümidim yok. Bi yerlere gelebilirse, Brutal nakavt olmaya aday bi boksör olur bence. Bulunduğu siklette çok güzel meze olur gibi geliyor bana. Çenesi çok zayıf. İki kez KD oldu, kaç kez sallandı sayamadım. Daha çok zamana ihtiyacı var bence. Okolie, fiziki avantajını kullanabilen bi boksöre benziyor. Biraz savruk ama onun içinde erken henüz. Cruiserweight zaten ölüm sikleti. İyi yerlere gelebilir mi? Merak ediyorum. Kelly, güzel bi galibiyet aldı. Elleri çok hızlı, çok seri kombinasyonları, sağlam yumrukları var. Çok isabetli vuruşları var. İlk kez 10 roundluk maça çıktı, güzel performans gösterdi. Jr. Middleweightteydi maç. Bu hızla devam ederse, önümüzdeki sene sonu avrupa şampiyonu falan olarak Karşımıza çıkabilir. Umarım güzel maçlar izletir.

 8. jackal

  Chris eubank jr babası gibi iyi boksör olur ama conor benn babası gibi iyi bi boksör olamaz

 9. Roman

  https://www.instagram.com/p/Bcscjn9FQjK/

  Conor benn in mac sonu hali

Yorumlarınız