Errol Spence Jr, Eski Şampiyonla Ringe Çıkıyor. İşte Tarih

spence-2

Geçtiğimiz Mayıs ayında İngiltere’de şampiyon Kell Brook’u nakavt ederek IBF yarı orta sıklet unvanını eline geçiren Errol Spence Jr’ın bir sonraki rakibi ve maç tarihi belli oldu.

spence-lamont

Errol Spence Jr, bir sonraki maçına 20 Ocak’ta New York’ta çıkacak ve rakibi de eski dünya şampiyonlarından vatandaşı Lamont Peterson olacak.

spence-peterson


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. riddickbowe

  Formda bir lamont peterson olursa errol Spence nakavt edemez.

 2. ahmet kurt

  Spence gerçektende çok cesur bir boksör. Peterson danny garcia ile kafa kafaya dövüşmüş bir boksör. Kolayca yenilecek bir rakip değil.

 3. Tek Kral Deontay Wilder

  errol spence benim bu sikletteki favorim … kell brook maçında muhteşemdi petersonada tek atar

 4. Prorsum

  Peterson’u severim ama spence’in sertliğine cevao verebilir mi? bilemiyorum maçı kazanmasķ çok zor başabaş bir maç çıkarsa kafidir çünkü errol spence bu sikletin üzerinde bir güce sahip süperwelter boksör’ü bence

 5. GGGökhan

  Erol Spencede efsane boksör tipi var..Sanki 20 yıl sonra filan belgeseli çekilecek de şu halleri yayınlanacak gibi :)) Crawford ve Thurmandan sonraki isim benim düşünceme göre.

 6. hitmonchan

  Bence Spence Jr. Kell Brook maçında yenilebileceğini gösterdi. Yalnız Kell Brook’ta da mangal gibi yürek var. Önce sen Golovkin için iki siklet birden yükselt, sonra da Spence Jr.’la dövüş. Biraz acıya ve darbeye dayanıklı olsa bambaşka olurdu. Hatta Spence Jr. ile Golovkin’den önce dövüşmüş olsaydı bence sayıyla kazanırdı. Övgüyü ve ünü hak ediyor.

  • riddickbowe

   +1000

  • Kanguru Perkovic

   Spence brooku yine yenerdi spence çok sert adam brooku yine yıpratırdı. Zaten golovkinin dağıttığı gözü değil diger gözünü dağıttı

 7. BAŞROL

  Spence jr bu maçtan sonra aklın varsa siklet yükselt 🙂

 8. Prorsum

  Bu boks’a nereden bulaştım arkadaş akşam yatıyorum boks sabah kalkıyorum boks fena tutuldum gerçi keyfim yerinde 🙂
  kell ahh kell çok üzüldüm spence’e yenilince ama napalım adamda nasıl bir göz çukuru varsa ikidir yarı yolda bırakıyor halbuki ilk roundlar bariz üstünlüğü vardı. spence’inde hakkını vermek lazım acı kuvvet olarak sikletinde uzak ara en güçlü adam body shotları rakibin iflahını kurutuyor ona karşı 12 round kontra kovalamanız lazım kırışmaya girecekseniz de beton gibi çeneniz olacak spence’in çenesi brook maçında bence sınavı geçemedi daha ilk rounlarda sallanmaya başladı brook’un kırılan göz çukuru ona zaman tanıdi ve öyle toparlanabildi

  • About Billions

   Keyfin daim olsun dostum. Yoruma katılıyorum. Spence siklet yükseltirse, kell brookun intikamını jarrett hurd alacaktır senin için 🙂 .

 9. VolkanK

  Bu siklette en çok kell brook’u beğenirdim inş kariyerine devam eder. Şu cam çene amir khan ‘ı aradan çıkarsa iyi olur

 10. Roman

  SPENCE JR VS LAMONT PETERSON BU MAC KAFA KAFAYA GECER. SPENCE AÇISINDAN COK IYI BIR MAC. PETERSON BÜYÜK BIR TECRUBEYE SAHIP, SPENCE COK DAHA FAZLA, GELISTIRIR BU MAC.

 11. WildervsJoshuaa

  Errol spance crowford maci olursa varya tarihin e iyi maclarindan birin iizleriz. Hryecan getirir alt hafif sikletlere…

 12. Klitschko24

  erolu severim ama maç başlarında tutuk kalıyor dikkat etmesi gerek 6.rounddan sonra ipleri tamamen eline alabilir .

 13. GGG

  Peterson iyi boksör ama Spence çok iyi. Kolay olmaz ama zor da olmaz, spence kazanır

Yorumlarınız