Felix Sturm vs Fedor Chudinov Unvan Maçı NTVSPOR’da

Felix Sturm vs Fedor Chudinov Posteri

Almanya’da muhteşem bir rövanş olağanüstü bir şampiyonluk maçı. Bir tarafta bu sıkletin eski efendisi Boşnak şampiyon Felix Sturm,

Diğer yanda Felix Sturm’u yenerek yeni şampiyon olan yenilgizi Rus Fedor Chudinov.

20 Şubat cumartesi gecesi 23.00’ten itibaren canlı yayınla sadece NTV Spor’da.

Benzer Haberler

 1. Mike tyson

  Sende olmayandan onda var

 2. Hayrettin Saygın

  kesinlikle. bence de misafir yorumu kapatılmalı, siteye üye sayısı artırılmış olur hemde. bence daha dinamik hale getirir siteyi, zaten üye olmak isteyen 2dk da oluyor. küfürlü konuşanlar da siteden atılır. yorumları beğenip beğenmeme butonu eklenir kayırlı üyeler için. site daha güzel hale gelmiş olur bence…

 3. DAVİD HAYE

  Ud ile chudinov yine kazanır.Felix strum bitmiş halde zaten

 4. cengaver bey

  o yorum bana ait değil. gerçekten çok pışpışa elen bi adamsın. belki de benim nickimle kendin yazıyorsun.

  • cengaver bey

   burada küfür edip siteyi varoş mahallelere çeviren ergenlerin dili çok uzamış, adminleri bile küfürle tehdit eder olmuşlar. utanmazlık diz boyu.

   • cengaver bey

    soner sen sokakta misket oynayıp ütüldükten sonra annene ağlarken ben biberonumla süt içerken boks izliyordum. “bu ergenin yorumu kalkmazsa yine eski küfürlü günlere döneriz” demekle ne kadar maganda bir adam olduğunu bir kez daha gösterdin. kaba ve bokstan anlamayan, insanların rahatça güdebildiği birisin. fake hesaplara aldanıp şahsıma hakaret etmeni kınıyorum. umarım bu siteden men edilirsin, daha da sana cevap vermem.

 5. ONUR ERTEKİN

  Kesinlikle katılıyorum…

 6. cengaver bey

  bence bu maç büyük maç falan değil ikisi de vasat boksörler. felix boksör değil.

  • Hayrettin Saygın

   aynen, karşısında altına edeceği adamlara o balon, o boksör değil, o da maç mı, çık da seni görelim, 2 yaşından beri boks izleyen başka yoktur dünyada ne de olsa.

 7. Usyk

  balon felix gene yenilecek.

 8. m.e.d

  Eubenge yenilen chudinov bu degildi dimi

 9. irfan

  trt spor da da dünya boks ligi maçları yayınlanıyor.a sporda da maçlar var.ntv spor zaten atağa kalktı.boksun ülkedeki popüliritesi artıyor galiba.zaten ülke olarak son zamanlarda şiddete aşırı meyyal bi toplum olduk.insanlar belki bununla deşarj olacak.burda asıl görev boks camiası olarak yorumcusundan organizatörüne,spikerinden seyircisine bu sporun vahşet olmadığını,centilmenliğin esas olduğunu yeni tanışanlara empoze edebilmesi.sevdirebilmesi.KAVGA VE KÜFÜRE HAYIR BOKSA EVET(GÜZEL BİR SLOGAN OLABİLİR)

 10. Roman Gonzalez

  Ne alâka med chudinov yenilgisiz ikisinin arasinda bir siklet fark var. Fedor chudinov formda UD ile kazanır.

 11. haymaker

  Küfür edecek adam kayıtlıyken de eder. Sorun bizde bizim toplumda. Biz kendi ezikliğimizi başkalarına sararak tatmin etmeye çalışan egosu şişkin geçimsiz hoşgörüsüz kibirli ve terbiyesiz insanlardan mürekkep bir toplumuz.

Yorumlarınız