Tyson Fury Klitschko’yu Kaç Round’da Nakavt Edeceğini Açıkladı

tyson-fury

 

Tyson Fury dev maç öncesi iddialı konuşmalarına bir yenisini ekledi.

28 Kasım 2015 Cumartesi gecesi 22:00’dan itibaren NTV Spor’dan yayınlanacak ve Bilgehan Demir’in anlatımıyla renklenecek dev boks gecesi öncesi Tyson Fury basına yeni bir açıklama yaptı. Klitschko’nun zamanının dolduğunu belirten Fury, “Bu yaşlı adamın işini 6. round’da bitireceğim!” şeklinde çok iddialı bir açıklamada bulundu.

Bu maç benim için sabah uyanıp ayakkabılarımı giymek kadar kolay olacak. Hayatımdaki en kolay maç Klitschko maçı. Onu 5 round boyunca dövüp 6. round’da nakavt edeceğim.

Klitschko’ya hitaben konuşan Fury

Sen yaşlı bir adamsın. Nakavt olmak için gün sayıyorsun. Bunun için sabırsızlanıyorum. Keşke maç hemen şimdi olsaydı da seni bir güzel benzetseydim!

şeklinde konuştu. Fury’nin bu iddialı konuşmalarını 28 Kasım gecesi gerçeğe dönüştürüp dönüştüremeyeceği konusunda bütün dünya büyük bir merak içerisinde. Dev maç, ağır sıklet boks tarihinde klasik maçlar arasına girmeye aday.

Anketimize katılırak maçı kazanacağınızı düşündüğünüz isme oy verebilirsiniz.

Ağır sikletin dev randevusunu kim kazanır?

 • Wladimir Klitschko (72%, 685 Oy)
 • Tyson Fury (28%, 267 Oy)

Toplam Oy: 952

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 1. Abdullah

  Hadi bakalım bekliyoruz. Wladimir seni fena yapmaz ise iyi 🙂

 2. nihat

  klitchko seni bayiltmak ve en az 10 dk ayilmamak suretiyle ko eder.

 3. Kaan Türk

  Abi ben bukadar komik bi adam görmedim ya okurken gülmekten cidden yarıldım 😀 umarım dediği gibi nakavt eder ya şu Wladimiri

 4. safkan

  demek ki böyle bir sendrom var, ünvan maçına çıkacak olan boksör kendini kazanmaya motive edecem diye saçmasapan bir duyguya bürünebiliyor. ama bilinçaltıyla konuşmuyor adım gibi eminim buna.

Yorumlarınız