Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Ordinaryus H

  Görüşmeyeli nasılsınız? Aslında bu soruyu formalite icabı soruyorum çünkü nasıl olduğunuz pek de umrumda değil.

  Lomachenko adlı overrated boksörün takma adının matrix olması, matrix gibi kült, efsane bir filme hakarettir. Bu sovyetler birliği sempatizanı hobbitin ayak oyunları bana fazlasıyla gereksiz gelmekle beraber anti-avrupaimsi havası ve yalandan mütevaziyi oynaması bir o kadar da itici geliyor. Upper body movement olayından dolayı sanırım kendisine matrix deniliyor, bu gereksiz vücut hareketlerini matrixteki ajan smith görse, ezeli düşmanı neo’ya hakaret olarak görüp ajanlığından istifa ederdi. Rigondeaux her ne kadar yaşlı olsa da bu hobbiti alt edecek her türlü yeteneğe sahip. Tek korkum yakın bir maç olması ve yükselen yıldız lomachenkoya maçı vermeleri. Yakın bir maç sonucu otoriterler Puanlamada her zaman daha fazla para ve izleyici getiren boksöre verirler umarım böyle bir sonuçla karşılaşmayız. Lomachenko adlı overrated antipatik sscb sempatizanı hobbitin tarihten silinmesi dileğiyle.. sonuna kadar Rigondeaux!

  Şafak 133: tayland phi phi adaları

  • Junkie

   Daha yeni telefon buldun demek nasıl gidiyo yat kalk nöbet hayırlı tezkereler

  • Junkie

   Bitermi lan 130 gün adammi öldürdün

  • Don King

   Oooo acmissin makinayi (: dostum loma overrated falan değil.396-1 amatör karneli iki olimpiyat şampiyonu adama overrated diyorsun bence ayip ediyorsun.tek yenilgisini de selimova karşı almış bir adam.zaten az çok amatör boks takip eden biri selimovun ne kadar kurnaz bir sporcu olduğunu bilir.zaten selimovu iki kere yendi loma sonralari.bence senin bu kadar asabi olmanın sebebi evkiv, fent yapamazlar, bunlar kalin kemikli dedigin bir cografyadan böyle bir sporcunun çıkmış olmasi.loma seni ne kadar cildirtsa da 4p4 tahtına oturacak kalibrede bir kac boksorden biridir.genellemelerini unut artık bence ve lomayi izlmenin zevkine var.nieczthenin dedigi gibi “tüm genellemeler yanlıştır, bu da dahil.”
   Bende rigoyu tutuyorum ama loma maçı alir diye düşünüyorum.

  • mehmet dalgaç

   ordi yine mi sen!!!
   hayırlı tezkereler….

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   konumun çok tehlikeli ordi 😀 phi phi adasında pho pho ya gelmeyesin sonra 😀

  • Remzi BAYSOYU

   loma tam bir amerikancı tıpkı kiliçko kardeşler gibi orda kafana palaskaylamı vurdular neoldu sana ordi 🙂

  • GGG

   Vay ordi, sen buralara uğrar mıydın. Hayırlı tezkereler. Yine saçma bir yorum yapmışsın. Sana telefon verenin amk

  • About Billions

   Sonuna kadar rigondeaux!

  • Tugay Özay

   Ordi dostum hoşgeldin. Öncelikle ben de bir rigo hayranı olarak söylemeliyim ki loma harika bir boksör. Loma’nın sovyetler birliği hayranı olmasından dolayı onu boksör yerine bile koymaman çok yanlış olmuş. Ben de bir sovyetler birliği hayranıyım.

   Çalışma saatlerinin 8 saat olması
   Hafta sonu ücretli tatil
   Yıllık ücretli tatil
   Anneye 3 yıl doğum izni
   Her iş yerinde kreş zorunluluğu
   Her iş yerinde poliklinik zorunluluğu
   Devlet hastanesi ve sağlık sigortası
   (bunlar sovyetlerin başarılarının sadece ufak bir bölümü)

   gibi kavramlar dünyada ilk kez sovyetler birliğinde hayat buldu ve işçi sınıfı köle olmaktan çıktı, iktidara geldi. Burada bir utanç emaresi yok. Utanç; sovyetler birliği dağıtıldıktan sonra, işçi sınıfının kazanılmış haklarının gasp edilmesinde ve dünyanın emperyalist merkezler tarafından paylaşılmasındadır.

   Lütfen sovyetler birliği’ni iyi tanıyalım. SSCB dünyanın yüz akıdır. Mustafa Kemal’in önderliğindeki Kurtuluş Savaşı’na çok büyük maddi yardımlar yapmış ve ülkemizin kuruluşunda siyasi desteği olan bir devlettir sovyetler… Hiçbir şey yoksa vefa borcumuz var.

 2. Big George

  19 saniyelik videonun 30 saniyelik reklamı var…

  artık video içeriklerini açmama kararı aldım.

 3. lenolewis

  forum bu reklamlarla hem sıkıcı hemde içeriği itibariyle çok kullanışsız malesef profesyonel bir forum yapmayada site yönetiminin pek niyeti yok anlaşılan.prof. bir forum olsa burdaki üyeler orda da yazabilir

 4. lenolewis

  ordi senin boksör tercihlerin boksörün sosyolojik etnik ve kültürel durumuna göre değişiyor anlaşılan. golovkini kalas diye eleştiren adam lomayı beğenmiyor bence trollüyor bizi

 5. Antiwilder

  Beyler adami mazur gorun karavana tasi,sabah ictimasi derken ancak bosluk bulup girmis ankara ayazinda g.tu donarken,normaldir ne yazsa o psikolojiyle.

 6. safkan

  Bu videolar yetmezmiş gibi bir de açılan sayfa reklamı çıktı başımıza. Tüm samimiyetimle söylüyorum bu siteye girenlerin amerikan güreşiyle falan işi olmaz hatta bazıları kickbox,mma ye bile mesafeliler. Bu reklamlarla boks severleri amerikan güreşine çekemezsiniz mümkün değil, bu güreş 15 yaş altı iq sü düşük çocuklar için yapılır. Hoşgeldin ordi.

  • Remzi BAYSOYU

   ben yazmamya çekindim aynısını kick boks mma sporunu hiç sevmem haberlere bakmam bile bana göre site boks sitesi gibi

  • About Billions

   Katılıyorum. Boks dışında kullanmıyorum ben de siteyi. Lomachenko vs rigondeaux maçı için ne düşünüyorsun?

   • safkan

    Bana sorduysan kardeşim, maç kafa kafaya gidecek ama lomaya verecek hakemler gibi geliyor. Rigo 8 round net alsa ki bu oldukça zor, maçı berabere bitirirler.

    • About Billions

     Anladım. Teşekkür ediyorum. Sana sormuştum 🙂 yorumlarını beğenerek okuyorum. Ben de bi hakem katline kendimi hazırlamaya çalışıyorum. Umarım öyle bi olay olmaz. Daha sık yorum yazman dileğiyle.

 7. mehmet dalgaç

  loma şuan yeryüzünde yaşayan en teknik boksör bence….

 8. GGG

  Yeter ne arkadaş, bıktım şu simekdavn işinden. Nerden çıktı bu iş. Hiçbir haber videosunu izleyemiyorum. Günlerce bigboyla demolişını izledik şimdi bu mvp murat falan sıktı artık yav. Siteyi boykot edeceğim

 9. GGG

  Bir de durduk yere virüs gibi şu insan dışı yaratıkların resmi çıkıyor karşıma, normalde çıplak karı resimleri çıkar, burda yaratık resimleri çıkıyor

 10. About Billions

  Gary Russell jr., lomachenkonun gücünün abartıldığını söylüyor. Ben de çok güçlü olduğunu düşünmüyorum. Çenesinin ne kadar sağlam olduğu da belli değil bence. Walters, çenesini test edebilecek bi boksördü güç anlamında, o da test etmeye yeltenemedi Bile, çaresiz kaldı. Rigondeauxyu yenip, siklet yükseltirse, daha sıkıntılı bi dönem bekliyor olacak bence kendisini. Yetenek olarak hala en iyi olabilir belki ama dezavantajlı durumlarda olacağı bi çok rakiple karşılaşabilir. Göstereceği performans, benim için merak konusu. Rigondeauxya kaybederse, maçın rövanşına çıkmayı her iki taraf da kabul eder sanırım. Zaten bütün olanaklar lomachenko tarafında bu maçın özelinde. Ring içerisinde, rigondeaux gibi bi boksöre neler yapabildiği benim için asıl önemli olan. Umarım bi aksilik çıkmaz ve şu yürek hoplatan maçı izleyebiliriz. Umarım rigondeaux kazanır.

  • elpatron

   396-1 amatör 9-1 pro kariyer 0 knockdown.orlando salido 1.5 katıydı yendiginde bayagı da güreşti pis dövüştü banamısın demedi.çenesi gayet sağlam bence.ama elleri okadar sert degil ama çok hızlı.ne kadar sert vurdugundan ziyade yumrugu göstermeden vurmakda çok önemli lomanın şu kombinasyonuna bakarmısın.body movement ,adımları ,vururken yumrukları vücudunu kullanışı veya vücudunu kullanmadan sadece rakibin görünüşü bozmak için attığı yavaş yumrukları bu adam sanat yapıyor.aynı şekilde rigoda mükemmel ama hakem de ağırlıkta yaşta çenede lomadan yana loma kazanır.

   • About Billions

    Lomachenko kazanabilir. Sürpriz olmaz kimse için. Böyle maçlarda kesin hükümde bulunmak Zor olur. Her türlü sonuca açık bi maç benim için. İlk roundda nakavt bile gelebilir, puanlama da hangi boksöre verileceğine karar verilemeyen roundlar da olabilir. Ben rigondeauxnun, lomachenkoyu yenebileceğini, Lomachenkonun Çenesinin de test edilmediğini düşünüyorum. Bu maç için sıkıntı yaşamasa bile, siklet yükseltirse, çenesinin ne durumda olduğu daha net anlaşılır bence.

Yorumlarınız