Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Roman

  RIGONDEAUX. MOISES FLORES LE GUZEL BIR MAÇ ÇIKARICAK DIYE DUSUNUYORUM. FLORES DE IYI BIR BOKSOR. Kovalev / ward gecesinde onu izlemek icin erken kalkacağim.

 2. About Billions

  flores, siklet için uzun bi boksör. iyi baskı kuruyor, direkleri fena değil. kondisyon sıkıntısı var bence ve kontra yemeye müsait bi stili var. rigondeauxu izlemek benim için ayrı bi keyif. yaptığı işi farklı boyutlara taşıyanlar vardır ya, rigondeauxda onlardan birisidir benim için. gizemli, tehlikeli, profesyonel. yaşı geçiyor ve onu çok büyük maçlarda izlemek isterim. bi roman gonzalez maçı mesela ortak bi siklette, naoya inoue maçı, yamanaka, gary russel, oscar valdez, frampton gibi bi çok boksörle maçını izlemek isterim. lomachenkonun nazını çekmek zorunda değil rigondeaux. sıkıcıymış, izlenmezmiş falan bunlar hikaye benim için. lomachenko olmazsa da, iyi rakiplerle güzel maçlarının olmasını isterim. bu maçın da güzel bi maç olacağını düşünüyorum. rigondeauxun kazanacağını düşünüyorum.

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   bu adam başka usta başka yaa…
   herkes almış ağzına loma da loma…tamam loma süperstar bi boksör kabul ama rigo bildiğin galaksi gibi adam…

   • Roman

    Lomada galaksi. Adam yildiriyo la yildiriyo. Walters i ve sosa rigondeaux oyle yenebilir mi? Ben soyliyim yenemez. Adam resmen aglatti walters la sosa yi. Ki sosa javier fortuna yi yendi. Walters donaire yi nakavt etti. Lomachenko muazzam.

    • About Billions

     Rakip üzerinden değerlendirme yapmak, belki bize bazı konularda ışık tutabilir ama olayı tamamen buna bağlamak, çok sağlıklı bi yaklaşım olmaz bence. Sosa, Fortunayı nakavt edene kadar round alamamıştı. Fortunanın kendi hatası ve zayıf çenesi yüzünden kaybetti o maçı. Sosa çok üst düzey bi boksör değil yani bence. Rigondeaux da donaireı KD olduğu round dışında, round vermeden yendi. Donaireı, Magdaleno da yendi. Walters ve sosayı, rigondeaux da Yener. Tek artıları, daha kalıplı olmaları. Nakavt etme mevzusu da stil farkı zaten ama şunu belirteyim, bence Gervonta Davis sosa ve Waltersı nakavt eder. Amacım lomachenkoyu kötülemek değil, ben de çok beğenirim ama benim için rigondeauxnun yeri ayrıdır.

     • Roman

      Ben loma yi begeniyorum. 164 cm boyuyla walters i nakavt edemez rigo sosa da iyi bir boksor. Yenilir dedimiz her maci kazandi. Olasi bir macda benim favorim kesinlikle loma.

      • About Billions

       Rigondeaux, Waltersı nakavt eder demiyorum. Bi yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Rigondeaux Yener, Gervonta Davis, nakavt eder bence Waltersı.

   • ahmet kurt

    Lomachenko galaksi malaksi anlamaz rigoyu yener bence 🙂

   • About Billions

    Aynen öyle. Bence de rigondeaux çok başka.

 3. Şamil Yalcn

  +1

 4. Luis Ortiz

  Rigondo canavar bir boksör ama bu işten bezmiş bir hali var. Loma ise çok hırslı.

  • About Billions

   Bezme değil bence olay. İsmini kullandığın ortizle aynı dertten muzdarip rigondeaux da. Herkese meydan okuyor ama kimse yanaşmıyor maç yapmaya. Bi üst sikletteki boksörler ve kendi sikletindeki boksörlere her zaman maç teklif etmiştir. İki üst sikletteki lomachenkoya da teklif götürdü. Senede bi maç yapıyor ama kendisinden kaynaklanan bi durum olduğunu düşünmüyorum.

   • Hayrettin Saygın

    Rigo ile ilgili dediğin herşeye katılıyorum ama lütfen ortiz demeyelim, maç yapamamaktan bıkmış ve kemer maçına çıkmak isteyen adam joshua dan para alıp susmazdı, o maçı isterdi.
    bende olası rigo-loma maçında rigo yu önde görüyorum, ikisi de efsane statüsüne yakındır, orası ayrı konu.

    • Luis Ortiz

     Ortiz sakat, sene sonuna kadar bu maça çıkamazdı. Bu nedenle almış olması ekstra bir fayda sağlar kendisine beklerken boş boş beklemek yerine.

    • Luis Ortiz

     Kemer bu şartlarda boşa çıksa Ortiz yine dövüşemezdi, WBA İnterim şampiyonluk maçı yaptırırdı, yine işler sarpa sarardı. Ortiz-Joshua maçının olması için güzel bir hamle bence kemerin Joshua’da beklemesi.

  • sa yo na ra

   katılıyorum loma daha istekli ve diri bir boksör. ikisini de izlemek son derece keyifli rigondo vs loma atom bombası gibi bir maç olur 😀

 5. Şamil Yalcn

  Loma alır bence

Yorumlarınız