(GIF) Spence Jr, Kell Brook’a Öğrenmenin Yaşı Yoktur DiyorHaberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Bankaci

  bu boy bu uzanma mesafesi kısacası bu fizikle süper orta siklette dövüşecek biriyken orta siklete bile çıkmaktan imtina eden spence jr bunları yapması normal.

  k.brookun şansızlığı kendinden 2-3 siklet iki boksörle maç yapması oldu.aslında iyi bir boksör…ggg sırf para için maç yaptı ve kariyerini zedeledi.

 2. Bankaci

  türkiyede maalesef bir kurdun pusu kanunu var. herkes pusuya yatmış biri bir yanlış yapsada icabına baksak modunda…

  bu sitede yazan çok değerli arkadaşlar siteyi bıraktı bunun yüzünden…

  demokrasi dediğimiz şey aslında -küfür ve hakaret olmaksızın- seninle aynı düşünmeyen karşındakinin fikirlerine tahammül edebilmektir.

  yoksa herkes bizim gibi düşünmeye zorlasak komünizm gibi faşizim gibi diktatörlük gibi rejimlerden ne farkımız kalır.

  kimse kimseye sen yazma şudur budur demeye hakkı yok.beğenmiyorsan okumazsın,çok zoruna gidiyorsa tezlerini ortaya atıp fikirlerini beyan edersin.fakat böyle karşındakini küçük düşürücü aşağılayıcı yazılar yazmak yani seviyeyi düşürmek kaliteyi düşürmeye ve sitenin takip edilmesine zarar verir.

  boksu bende çok çok iyi bilen güzel yazılar yazan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

  • Don King

   Komunizmde dikta rejminin oluşması imkansizdir dostum.çünkü komunizmde devlet aygıtı yok olur.ideale en çok yaklaşan devlet olan küba bile sosyalisttir, komumist degil.baslikta dediği gibi; öğrenmenin yaşı yoktur (:

 3. GGGökhan

  Brook’un , GGG’nin karşısına çıkıp kariyerini zedelediğini düşünmüyorum aksine hiç görmediği saygıyı görmeye başladı.Eğer göz çukurundan dolayı diyorsanız Spence maçında farklı gözü sorun çıkarmıştı sanırım yani GGG maçıyla alakası olduğunu sanmıyorum..Ben Brooku biraz Balontay gibi düşünüyordum şimdiyse eskiye oranla daha çok saygı duyuyorum..GGG ve E.Spence Jr’a yenilmesini de çok doğal görüyorum çünkü adamlar çok iyi olmasına rağmen iyi mücadele etti. Balonları dövmektense adam gibi rakiplerle dövüşüp yenilmeyi tercih ederim.

 4. Bankaci

  don king dostum, herkesin fikrine saygılıyım sosyalizmin de bir sistem olduğuna inanırım, manevi tarafı boş olmasına rağmen ama bu mevzu çok uzar…ama söz konusu konu komünizm olunca neyse boşver.

  doğru öğrenmenin yaşı yok. 36 yaşındayım yıllık okuyacağım kitapları bütçe ayırıp, her gün düzenli kitap okurum.beşikten mezara kadar ilim tahsil ediniz hadisince ölene kadar bir şeyler öğrenmeye çalışacağım.eyv. saolasın

  • Don King

   bak sana bir kitap tavsiye ediyim dostum.steinbeckin bitmeyen kavga adli kitabını okuyabilirsin.steinbeckin tüm kitaplarini okuyabilirsin ama bu kitabi özellikle yaşına hitap eder diye dedim.

   • Bankaci

    eyv. fareler ve insanları okumuştum.eskiden elime geçen her kitabı okurdum ama artık ruhçu ve ahlakçı bir insan olduğum için o tarz yazarların kitaplarını okuyorum.kendime ait ufak bir kütüphanem var.sigara içki ve gereksiz harcamlarım çok olmadığı için istediğim kitabı alıp okuyorum.benim en sadık dostlarım kitaplardır.

    yalnız şu bir gerçektir ki batı insanı fikir ve idrak çilesi çekmiş özellikle fransızlar ve komünizmden önce ruslar…

   • GGGökhan

    Kardeş inanır mısın bilmiyorum ama ilk okuduğum kitaptır ve sol görüşlü bir insan olmamda etkisi çoktur..Normal gördüğümüz bir insanın gerekli şartlar oluştuğunda haksızlıkları görerek , mücadelenin içine girerek lider bir karaktere dönüşüp gözünü kırpmadan ölüme gidişini anlatıyordu diye hatırlıyorum. Özellikle sonu fenaydı.

    • Don King

     Tam dedigin gibi dostum.ben genel hikayeden ziyade kitabi sosyolojik bir eser olarak ele aliyorum.tabi ilk okudugum zamanlar icin degil, o zamanlar liseye yeni baslamistim.amerikan toplumunun aslinda hicte sanildigi gibi olmadığını, kapitalist sistemin aslinda amerikan vatandaşından bağımsız bir olgu olduğunu bu kitapla anladim.siddetin ihtilallerdeki asil yerini ve işlevini bu kitap sayesinde anladim diyebilirim.gerçekten insanin bakis acisini degistiren bir eser.

 5. conan

  samsunlu gardaşım orda mısın?

 6. klıtschko

  brook floydun rekorunu geçeceğine yemin etmişti olmadı fakat saygı kazandı.göz çukuru sıkıntı çıkarmasa sd veya ud ile maç brookundu

 7. jackal

  Neymar: 222 milyon €
  Zafer Çağlayan:50 milyon €

  • conan

   montaj sahte fake..

   zafer abimiz parayı hiç sevmez. 😀 😀

   şimdi aktroller gelir abilerini savunurlar.

   • klıtschko

    vikipedide k*rt asıllı türk işadamı diyor neden k*rt olduğunu bu kadar vurguluyorlar anlamış değilim

 8. hitmonchan

  Golovkin’e yenilince özgüveni sarsıldı. Brook Golovkin’le maç yapmamış olsaydı, Spence Jr. yenilgisiz bir şampiyonla dövüşseydi maça çıkarken ayakları titreyecekti, maçta daha temkinli olacaktı. Böyle pata küte dalamayacaktı. Ama onun yerine son maçında K.O. olmuş eski bir şampiyonla karşılaştı. Bu psikoloji farkı boksta çok çok önemli bir şey. Brook Spence Jr’dan daha iyi bir boksör bence. Yürekli, teknik. Ama ahmaklık derecesinde cesur ve biraz dayanıksız. Çenesi sağlam ama yüzü hasar görüyor, bir de acıya dayanıklı değil, neresine vurursan canı acıyor korumaya geçiyor.

 9. poyraz2017

  ali ve tysandaki star ışığını gördüğüm tek boksör spence

 10. Guray

  Spence şuan ki aktif boksörler arasında en sevdiğim 4-5 boksörden biri. Tekniği taktiği gücü filan geçtim herşeyden önce ringe çok yakışıyor. fiziğinin bu sikletin üstünde olduğu doğru ama yaşı daha çok genç zamanla yukarıya tırmanacaktır.
  Bütün güzel insanlara selamlar, özellikle de üslubunu çok beğendiğim “bankacı” abime.

 11. enrike

  steroidi vuranın omuzlarımı şişiyor?

Yorumlarınız