Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. conan

  takam hakemle konuşmaya çalışırken boşuanın attığı yumruğu da koysaydınız mehmet bey.

 2. TÜRK

  İçim gitti be

 3. GENNADYMUSTAFA

  Shannon brigsden sonra kafası en sağlam adamlardan biri de takamdır.

 4. Fatihhh

  adam kafasıyla aparkat gibi birşey vurmuş yanlız a.j canı çok yanmış bu zilden sonraki vurmalarının nedeni burada hissediği acıdan herhalde.Bence a.j TAKAMA Bİ RÖVANŞ Hakkı vermeli bunu sonuna kadar hak etti:)

 5. Samantha Fox

  Maçı izleyen ler farkettimi ? Maç sırasında Sunucu kaffa atma olayını fark etmedi ve hiç bahsetmedi .

 6. Murat Koc

  Bence bu haberde joshua haberi oldigi için çok yorum alır birkaç gündür takip ediyorum joshua haberleri sağlam ilgi görüyor

 7. Murat Koc

  Bu arada takamın instagramda paylasimlarda gördüğüm böyle iki tane net kafası var adamı resmen kafa manyağı yaptı ve hiç ikaz da almadi 100kg üzeri bir sporcudan böyle sert iki kafa darbesi almak baya sarsıcı olmali

 8. Fatihhh

  hedefi tam ortalamış takam o nasıl süzülüp kafa vurmak öyle:)

 9. ahmet kurt

  Fark şu ki holyfield o kafaları bilerek atardı. Takam ise yanlışlıkla attı. Bu arada İzlerken Joshua ya çok üzüldüm. Yüz ifadesinden belli olacak ki Acayip canı yanmış.

  • conan

   kafa yemek en sağlam adamı bile yamultur. yiyen bilir 😀

   • ahmet kurt

    Aynen öyle. Bir insana kafa atmak sert bir cisimle karşındakinin suratına vurmaktan farksızdır.

  • Roman

   Holyfield tam bir şerefsizdi. Kirli oyunuyla rakiplerine ustunluk kurmaya kalkıyordu.

 10. Roman

  BURNU ÇATIR ÇUTUR KIRILMIŞTIR ONUN YAVAS ÇEKİMDE GORUNCE ICIM ACIDI YAZIK JOSHUAYA ÜZÜLDÜM.

 11. Antijoshua

  Joshuada k1 de bile yasak olan dirsek atti kimse ondan bashetmiyo amk.bilek ile dirsek arasindaki bolgeyle yaptigi vuruslar var kasla goz arasinda.

  • ahmet kurt

   Ne takam ın kafası nede joshua nın dirseği kasıtlı değildi. İkisininde bir kabahati yok.

 12. Hotter

  evet bende daha önce söyledim banada istemeyerek atmış gibi geldi o kafayı. içeri girerken boyuda küçük olunca takamın kafası tam joshuanın yüzüne denk geliyor kasıtlı bi kafa vurma olayı yok bana görede.

 13. Bruiser

  Bu sitenin yöneticileri neden bukadar Joshua hayranı bunu anlamış değilim? Acaba Bilgehan Demir Eddie Hearn’den yayın hakkını satın aldığı için Joshua’nın bukadar reklamı yapılıyor olabilir mi?

 14. Bycharismatic

  Ahmet bey maçı biraz objektif bir gözle izlerseniz takam’ın bilerek kafa attığını göreceksiniz.

  • ahmet kurt

   bunun objektiflikle alakası yok. kafa öndeyken rakibe yaklaşarak vücuda vururken sık sık kafa kafaya çarpışmalar meydana gelir. takam kısa olduğu için kafası joshua nın burnuna isabet etti.

 15. Bycharismatic

  Antijoshua joshua dirsek atmadı Bilgehan Demir’de joshua’nın dirsek attığını sandı sonra pozisyonu dikkatli izleyince Bilgehan Demir’in de joshua’nın dirsek atmadığını doğruladı.

 16. Bycharismatic

  Olur mu bir futbolcunun topa kafa attığı gibi adama kafayı yapıştırdı.

 17. Claymaker

  daha önce söylemiştim bu maçta takamın hakkı yendi kaşı açılınca çekilebilecekken sonuna kadar devam etti saygımı kazandı

  ama pozisyona baktığımda kafayı bilerek attığını düşünüyorum

  Aj son anda başını eğmese bununa değil çenesine gelecek o darbe yani burnunu kırmak için kafa attı demek saçma olur

  Ama son ana Ajye yaklaştığını görüyor kafa darbesi yaklaştığı an kapatıyor gözlerini takam bence bilerek attı kafayı burnuna gelmesine kendiside şaşırmıştır.

 18. VolkanK

  Takam bilerek vurmuş — holyfield taktiği

 19. ahmet kurt

  Bilerek vurduğunu hiçbir şekilde %100 anlayamayız ki ben kesinlikle bilerek vurmadığını düşünüyorum. Holyfield bile bazen bilerek vurmazdı. Joshua nında dediği gibi bir nevi stilden kaynaklanan bir durum. Kafa önde rakibe pres yapıyorsunuz. Hele de body shot vuracaksınız hızlıca içe girmeniz gerekiyor. O esnada çarpışmalar olabilir. Takam zaten çok kirli dövüşen bir boksör değil.

 20. ahmet kurt

  Bilerek vurulmuş kafalardan pek haberdar değilsiniz bence 🙂 bazı adamlar var ki bildiğin açılıp kafa atıyorlar. Bu adam yumruk atacakken mesafeyi kapatmak için joshua ya yaklaşıyor. Kafası da bu esna da joshuaya çarpıyor.

 21. cemil aslan

  muşin felsefesine göre bu çeşit vuruşlar savaşlarda dövüşlerde normaldir arkadaşlar. bu feslefeye göre dövüşçülerin savaşçıların zihinleri akışlıdır yani düşünmeden çok refleks halinde hareket ederler. bu da bu çeşit çarpışmalardaki kasıt olmadığını gösterir. zaten birde takamın boy joshuadan çok kısa buda normal şekilde takam mecbur içeri girmeye çalışırken kafası burnuna giriyor yani bilinç dışı hareket. joshua böyle kafa atsa takama boyu uzun olduğundan zorlama bir hareket kabul edilebilir ve kasıt var denilebilirdi.

 22. cemil aslan

  holyfieldin vuruşu da mike tysona karşı boy avantajından dolayı kasıt düşünülebilir. ama takamın joshuaya vuruşunda düşünülemez. muşin bakışı daha mantıklı

Yorumlarınız