İki Büyük Şampiyonun Maçı İçin Geri Sayım Başladı!


CoWusGyVIAA7dOq

Bu hafta sonu cumartesiyi pazara bağlayan gece sabaha karşı ABD’nin New York şehrinde iki büyük şampiyon ringe çıkacak.

Süper horoz sıkletin en önemli boksörlerinden Kuzey İrlandalı Carl Frampton ile bir çok otoriteye göre tüy sıkletin 1 numarası Meksikalı Leo Santa Cruz, WBA Tüy Sıklet (süper) dünya şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek.

532x290-Santa-vs.-Frampton-f2698616a8

Yumruk isabeti bulmada istatistiki olarak dünyanın en iyi 3 boksöründen biri olan Leo Santa Cruz, defansif olarak dünyanın en başarılı 10 boksöründen biri olan Carl Frampton’a karşı aynı istatistiği devam ettirebilecek mi?

Yoksa Frampton, “Hücum maç kazandırır, savunma şampiyon yapar” desturuyla üst sıklete çıkıp karşısına dikildiği şampiyon rakibini alt etmeyi başarabilecek mi?

Bunu cumartesiyi pazara bağlayan gecenin sabahında öğrenebileceğiz. Gecede Mikey Garcia, Paulie Malignaggi ve Sergey Rabchenko gibi isimlerin de ringe çıkacağını ekleyelim.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Borat

  fury-wlad maçı 29 ekime alınmış. bakalım kazanan ortiz ile karşılaşacak mı? ben ortiz ile fury’nin karşılaşmasını isterim en çok.

 2. Manny Pacquiao

  Favorim Frampton ama Cruzun kazanmasını isterim . Mikey Garcia da geri dönüyor cok güzel bir gece

 3. DAVİD HAYE

  sanat cruz maçı ud ile alır.mikey garcia sonunda ringlere dönüyor.

 4. Uğur mehmet birdoğan

  bir an inandım 🙂 . şaka bir yana nerden izleyebiliriz ? frampton ın işi zor ama izlemeye değer .

 5. Manny Pacquiao

  Sayfada bir eksiklik var az haber az yorum kalitesiz maçlar yayınlanıyor. Hafif Ağır Sikletin en iyi 3 isminden biri olan Adonis Stevensonun maçı var yayın yok. Kemer birleştirme maçı var Frampton Cruz yayın yok. Dillian Whytein sıradan maçı var .Kanal değiştirmesi lazım . Çok yayın akışı olmayan Kanalturk gibi bir kanal lazım Beyaz TV gibi kanallar olabilir

 6. Roman

  Santa Cruz , boy atak ve şampiyon olduğu için büyük avantaja sahip Carl frampton kisa kollariyla neler yapabilir gorecez. İngiltere de genellikle maça çikan frampton’in Amerika da pek iyi deneyimleri olmadiğini söylemekte fayda var. Buna karsilik leo Amerika da maçlara cikiyor. İyi bir mac bizi bekliyor az kaldı.

 7. misafir

  Bu maçın verilmemesi ayıptır.
  Benim şuan bulunduğum yerde NTVSpor dışında altarnatifim yok ve bunu izliyemiyom
  Yazık ne diyim

 8. osman

  bu maçın nakavt la biteceğine inanmıyorum. iki side iyi ama gönlüm carl frampton dan yana

Yorumlarınız