İngiltere’de Shannon Briggs Fırtınası Esmeye Devam Ediyor!

haye-briggs

İngiltere’de Shannon Briggs fırtınası esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Londra’ya giden Shannon Briggs, David Haye başta olmak üzere Tyson Fury ve Anthony Joshua gibi bütün İngiliz ağır sıkletlere meydan okumuştu.

David Haye’in spor salonuna da giden kapıları yumruklayan Briggs, Haye’in kendisinden korktuğunu, karşısına çıkmaya bile cesaret edemediğini söylemişti.

Amacına bir türlü ulaşamayan Briggs, Haye’in 21 Mayıs’ta O2 Arena’daki maçında rakip tercihini Kosova asıllı İsivçreli Adnan Gjergjaj’dan yana kullanmasıyla iyice çılgına döndü ve Haye vs Gjergjaj basın toplantısını bastı.

.

David Haye’e bir kez daha meydan okuyan Briggs Adnan Gjergjaj’a ve basın mensuplarına hitaben:

Bu adam da kim? Kimse (Haye’in rakibinin) ismini bile bilmiyor. Nereden çıktı bu adam? Ona Kobra diyorlarmış. Bence o da daha çok bir solucan. David Haye de tam bir korkak. Ben 44 yaşındayım ama 24 yaşımda olduğumdan daha iyi durumdayım. Senin ülkene geldim ama senin benimle yüzleşecek cesaretin bile yok. Yüreğin varsa benim karşıma çık!

şeklinde konuştu. David Haye de Briggs’e hitaben:

Ciddi ciddi beni yenebileceğine inanıyor musun? Yoksa sadece cebime 3-5 kuruş daha girsin derdinde misin?

şeklinde cevap verdi. Briggs daha sonra Instagram hesabından David Haye’i hicveden ve onu “korkak tavuk” olarak niteleyen şu görseli paylaştı:

haye

Görünen o ki son 1 haftadır Londra’nın altını üstüne getiren Briggs’in daha uzun süre gündemden düşmeye niyeti yok. Briggs’in ayrıca bir kaç gün içinde İskoçya’ya gideceği ve sansasyonlarına orada devam edeceği öğrenildi.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. deniz

  briggs`te para pesinde adam 500 bin dolar altinda teklifte kabul etmiyorki.
  belkide haye arnavut rakibine 200 bin dolar verecektir ,neden 300 bin dolari fazladan briggse versinki?

  gercekten kemer macina cikmaya hak kazanmak istiyorsa ilk 20-30 arasindaki rakiplere yönelmeli briggs.

 2. turko

  Adam 44 yaşında herkese meydan okuyor helal olsun david heye rakibini tanıyan yarmi sen şampiyonsun heye başka rakip bulamadinmi

 3. ahmet kurt

  Adam tam anlamıyla çılgın ya 😀 Helal olsun bence haye briggsi döver ama hakikaten de şu anki çılgınlığı 30 yaşındaki gücüne eklense favorim olurdu 🙂 Deli dolu adam.

 4. Mike tyson

  Vitalite okudu hastaneye kalrdilar.wlad yanasti ziktirini cekti.oda olmadi wildera sardi.oda iplemedi.son para tirtiklayacagi haye vardi.oda sallamadi.artik aj kemeri alinca onami sarar.aj kabul eder.sedyeyle gotururle brigss.yol parasina yazik okadarda masraf yaptin

  • Ahmet kurt

   Briggs jashua yı döver kardeşim. Bu lafımı bir yere yaz bu yıl kapışırlarsa briggs jashuayı ko eder.

  • Mike tyson

   Briggs beni instagramdan engelledi.wilder seni yener dedim. Hazmedemedi.dotunde killar agirlarmis. Haye povetkin wilder aj ko eder seni. Kondisyonu tukenir hemde yavassin.

 5. Kosovalı

  Haydi Adnan kapt şu gavurların aızlarını herkes Kosovalının gücünü görecek ALLAH ın izniyle 30 maç 30 galibiyet yapıcaz

 6. Edson Arantes Do Nascimento Pele

  Arnold Gjergjajnın birkaç maçını izledim , gerçekden çok yavaş . Deli dana gibi sallıyor yumruklarını. Tamam yumrukları fena değil güçlü. Fakat isabet etiremiyor. Benim tahminim bu maç uzun sürmez .

 7. karakopra

  bu adam wbc de 4 sıra son bir ünvan maçını hak ediyor ama haye ünvan maçı yapmuyorki bu adam parasın derdinde bu sansıda ilerdwe şampiyon olursa povetkin yada jossua ona o istediği sansı vermeli ve oda emekli olmalı ondan sonra

 8. drfb

  Bayılıyorum bu adama boksun renkli figürlerinden biriniz dövüşün lan şu adamla lets Go champ

 9. Borat

  mayısta Povetkin – Wilder maçı olmasa belki Wilder – Briggs maçını görürdük 😀 Wilder bu sever o Briggs gibi boksörleri 😀

 10. safkan

  haye undercard teklif etmiş briggse. acıdı adam cağıza herhalde.

 11. Cellat

  Briggs kucumseyenler neden kucumsediklerini yazarlarmi boks sporu bilimselliği içinde nedir eksiği yaş kondisyon teknik nedir abi bırakın bu işleri iskembeden sallamayi son 3 yilda tüm konfederasyonlar şampiyonların karşısına çıkan ilk 15 te boksörler kadar en az onlar kadar hatta cogundan da daha iyi performans sergiler bakın eski maçlarına ne diyeceğini anlayacaksınız şimdi çıkıp demeyin vitali komaya soktu vitali bu kardesim yüzde 90 boksörler in hepsine aynı uygulamayı yapar kaybettiği Lewis maçını izleyin nededigimi anlayacaksınız o zmaan belki sürekli brigs le ilgili aynı örneği vermekten kacinirsiniz saygılar

Yorumlarınız