Jeff Horn O Şampiyona Meydan Okudu

jeff-horn

Avustralya’da Manny Pacquiao’yu 12 raunt sonunda puanla mağlup ederek WBO yarı orta sıklet unvanını eline geçiren yeni şampiyon Jeff Horn, bir sonraki hedefini açıkladı.

Yeni şampiyon hedefinin sıkletteki diğer kemerleri de kazanmak olduğunu açıklarken, IBF dünya şampiyonu Errol Spence Jr’a da kemerleri birleştirmeyi teklif etti.

Geçtiğimiz hafta sonu Broner vs Garcia gecesini izlemek üzere Barclays Center’a giden Spence Jr’ın ise bu teklife ne yanıt vereceği belirsizliğini koruyor.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Ordinaryus H

  boxingnews24’den haber okumayın boxingscene en iyisi ve en tarafsızı. takma isimlerle 10 adet sarışın al yanaklı rus, kendi yorumlarını katarak amerikan ve ingiliz boksörleri sürekli kötülüyor. geçen sırf eubanki kötülemek için eubankin round vermediği abrahama 5 round kazandı dediler. bu da yetmezmiş gibi avniyi yerin dibine soktular.neymiş efendim eubankin avniyi yenmesi hiçbirşey ifade etmezmiş ‘başka bir balon patlatmış olur’ dediler.

  keşke büyük bir hidrojen bombası yapılsa da ruslar ve çeçenlerin üzerine atılsa.bu ezik insanların ölmesi beni zerre üzmez. nedir bu amerika ve ingiltereyi çekememezlik. 2. dünya savaşında hezimete ugradınız. sanayiye , teknolojiye ayak uyduramadınız. sporcularınız dopingden geçilmiyor. tarih boyunca 1 tane efsane çıkaramadınız diye, yeteneksizsiniz diye, gerizekalısınız diye, niye amerika ve ingilterenin boksörlerine sürekli bok atıyosunuz.kendi işinize bakın gidin güreş yapın mesela ya da tarlalarınızda haşhaş yetiştirin ama bokstan uzak durun, bu spor sizin kalın ve hantal vücut yapınıza göre degil. sizi sarışın kırsal insanlar sizi.

  zaten compuboxı da hacklediniz umarım tez zamanda yine kendi gerizekalılığınız yüzünden ikinci bir nükleer reaktör patlatırsınız ve haritadan silinirsiniz.

  son olarak; errol spence’in bu siklette , super welter’da hatta ve hatta middleweight’de knockout edemeyeceği adam yok.

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   rusya mı teknolojiye ayak uyduramadı…güldürme beni….
   mevcut kullandığın yazılımların %70 ini hintli yazılımcılar yazıyor….
   ilk yapay uydu sputnik 1959 da ruslar gönderdi…uzaya ilk insanı ruslar gönderdi…
   bahsettiğin hidrojen bombasını ruslar kendi üretiyor…senin ezik dediğin adamlar seni ezer haberin olsun…
   bir spor branşı belli ırkların egemenliğinde değildir…
   klitcko kardeşler orta asya köklerinden geliyorlar kazakistan doğumlular ve ağırsıkleti 11 yıl domine ettiler…
   snn profil fotondaki marciano bile italyan kökenli ve bütün afro amerikalı şampiyonları tarihe gömdü…
   ona bakarsan futbolu da sadece ingilizler oynasın veya basketbolu sadece amerikalılar oynasın…ya da uzak doğu sporlarını sadece çinliler yapsın…
   snn bu söylediğin de ırkçı ve faşizan bir tavır…hitler den hiçbir farkın yok…

   • conan

    ordinaryus ruslar ölecekse bari sadece erkekleri ölsün. kadınlara dokunmayın 😀

    • ahmet kurt

     Yorumlarında ismi yazmasa bile onun conan olduğunu anlayabilirsiniz 🙂 farkını böyle belli eden bir kişi sitede yok

   • Ordinaryus H

    dostum istersen saçmala? klitschko kardeşler ukraynalıdır. dogduklarında babalarının işi yüzünden kazakistanda bulundugu için orada dogdular. senin annen gezi sırasında amerikada olsa ve dogum yapsa sen amerikalı mı olacaktın ? ayrıca ben kazaklara italyanlara ya da başka bir ülkeye laf söylemedim.bahsettigim ruslar ve çeçenler.

    ayrıca tarih bilgin inanılmaz zayıf.sovyetler birliği de aynı osmanlı gibi tek bir yere odaklandılar.askeri ağır sanayi ve enerji.Sana bir kaç sorum var SSCB neden dağıldı? Rusya Federasyonu’nda Serbest Piyasa nedne Ekonomisine Geçiş yaptı? 2005 yılından sonra nedeb modernleşme dönemi başlamıştır? SSCB’nin gelişen teknolojiye ve Batılı ülkelere ayak uyduramamasının nedenleri neden araştırıldı? hepsi batının sanayisine ayak uyduramadıgı için. kaç tane rus yapımı otomobil tanıyorsun. bindiğimiz tüm otomobiller alman italyan ingliz fransız ve amerikan yapımı. şu anda rusyanın yok satan malı nedir? evinde kaç tane rus yapımı eşya var? bosh rus yapımı mı? kullandıgın samsung ya da iphone rus yapımı mı?

    sana şöyle diyim rusların yaşam kalitesi türkiyeden bile düşük. batı rusyanın yüzde 80 eroinman gecekondularda yaşıyor.dostum sen neden bahsediyorsun?seni kırmak istemiyorum ama hep mantıksız açıklamalarını görüyorum.

 2. Abdullah yılmaz

  spence ile maç yapsa güzel bir maç olur ama kazanamaz.

 3. Tyson Fury

  Tam amerikan uşaklarına yakışacak laflar admin burda bu tür söylemlere müsade etmezse sevinirim

 4. Tyson Fury

  https://twitter.com/hughiefury/status/892059941032296448 Parker maçını alırsa tutamazlar bu adamı 🙂

 5. Ordinaryus H

  ben burada sırf eubanki kötüleyecekler diye avniyi yerin dibine sokan boksörümüze patates muamelesi yapan rusları eleştiriyorum millet bana amerikan uşagı diyor. neden algılarımız bu kadar kapalı? bu ülkede düşünce özgürlüğü var kimse kimseye şahsi hakaret etmediği sürece isteyen istedigini söyleyebilir.hele ki bizim boksörümüzü kötüleyen bir ülkeye söyleceklerimi düşünmem bile.

  • Tyson Fury

   ben kim olursa olsun insanların düsüncelerine saygı duyan biriyim ve burada kişileri düsüncelerinden dolayı yargılayacak ne vaktim nede öyle bir kisiligim var kimseye sen köylüsün fakirsin kırsaldan gelmesin ve hatta kenar mahalle kokusu var tarzı yaklasımlarda bulunmam ama insanlarında yanlış yönledirilmesine müsade etmem yıllarca dünyanın basına bela olmuş vampir gibi kanlarından beslenmis ve hala buna devam eden amerika ve ingiltereyi savunan bir zihniyet benim için usaktır american sevicidir o yüzden burada tuttugun boksörü savun bu konularada girme ki konu daha fazla uzamasın not: avni patates degil bunu eubank yeri öptügünde herkes anlayacak karsısında kolunu oynatmaktan aciz abraham yok herkes görecek saygılar

   • Ordinaryus H

    amerikanlar ve ingilizlere kan emici diyorsun profil foton tyson fury?bu ne yaman çelişki?
    ben ruslar hakkında böyle düşünürken ırkçı, sen amerikanlar hakkında düşününce ırkçı olmuyor musun?
    neden bu ülkelere kan emici demek yerine yaptıgı sanata bakmıyorsun? izlediğin filmden tut yediğin fastfoodlar,kullandıgın telefon, bindigin arabalar hepsi bu adamların malı. hayatını kolaylaştırıyorlar diye teşekkür edecegine ırkçılık yapıyorsun.

    son olarak ben köylüye köylü derim bu hakaret degildir. benim dedem de köylü. şimdi dedeme köylü demem hakaret mi ?

    son olarak umarım avni eubanki nakavt eder.benim de istediğim bu zaten.

    • Tyson Fury

     1-tyson fury irlanda kökenli (ingiliz vatandaşı) gerci ingiliz olmasının önemi yok stilini seviyorum
     2- telefonum güney kore
     3- aracım japon
     4-ne cocuguma nede kendime fastfood ürünü yedirmem sizede tercihim yememeniz yönündedir
     5-hakaretvari yönde köylü dersen insanları kücümsemek babında bu sözü kullanırsan buna karsı cıkarım
     son olarak hic bir kimseyi etnik kimligi yüzünden ne yargılarım nede bir digerinin öbürüne üstün oldugunu ima etmem ve üzerlerine hidrojen bombası atmam yani benim insanlarla sorunum yok dil din ırk önemli degil

     • Ordinaryus H

      hiç mi adidas nike giymedin ya da çocuklarına giydirmedin?
      kot pantalonların montların hepsini merterden osman abiden mi aldın ?
      japon marka arabanla hiç mi shell ya da bp istasyonundan benzin doldurmadın?
      hadi diyelim türk petrolden alıyorsun , onların kullandıgı pompaların markası ne?
      kullandıgın kore malı telefondaki applicationlar ne peki?
      whatsapp kullanmıyormusun? peki ya instagram?
      hiç mi kola,sprite içmedin?
      hiç mi cornetto yemedin?
      hiç mi hollywood filmi izlemedin?
      bana yüzüklerin efendisini matrixi dövüş kulübünü izlemedim deme?
      amerika sayesinde hayatından zevk alıyorsun. şükür et küfür etme.

      • Ordinaryus H

       hiç mi başın sıkıştıgında ya da bişey araştırdıgında sırf amerikan yapımı diye google kullanmadın mı?
       eğer bu dediklerimin hiçbirini yapmadıysan, sana yaşadığın mağarada mutluluklar diliyorum dostum.

      • Tyson Fury

       senle akşama kadar yazışsak bir şey degismez ben kimseye küfür etmiyorum burada veya üzerlerine bombada atmıyorum
       hayatımızı kolaylastırırken vermis oldukları bilinçaltı mesajları kaile almıyorum mümkün oldugu kadar hayatıma sokmamaya gayret ediyorum vermis oldugun örneklere bakılırsa zaten insan vücudu için ne kadar zararlı seyler varsa bu örneklerde görebilirsin yani bir tarafı överken diğer tarafı yermek bana göre değil

      • TÜRK OĞLU TÜRK

       hiç mi dostoyevski okumadın hiç mi tolstoy okumadın hiç mi anton çehov okumadaın…
       ya da çaykosvki dinlemedin mi…
       orta asya insanını küçümsemekte moda oldu şimdi…
       unutma senin de kökün orta asya

      • Alparslan Türkoğlu

       bunun soyu Türk değildir. Türkler buz gibi asyalıdır. bu Türklerin için de bulunduğu asyalılara, ruslara kırsal kesime düşmanlık besliyor. ama dünün kölesi suç oranı yüksek ve kültür seviyesi düşük afroamerikalıları, kültürlülük seviyesi avrupalıalrın ve asyalıların yanında hiç birşey olan amerikalıları ve çanakkalede 250 bin şehit vermemize başlıca neden olan katlaimcı, barbar ingilizleri sanki kendi milletiymiş gibi seviyor. nasılki bizde kızıl koministler vardı zamanın da rusya destekler Türkiyeyi işgal etsin kominzm Türkiyeye hakim olsun diye. bu da ingiliz, amerikan saldırsın da. tarafının Türkiyeden yana olmayacağından adım gibi emin olduğum bir isim. 100 ingilizdense 1 japonu 1 koreliyi tercih ederim. çünkü bu insanlar onura, gururlu olmaya, haysiyetli, şerefli olmaya önem gösterirler.

      • Big George

       Dostum sen ne zaman ahkam kesmeyi bırakacaksın? Bırak insanların tercihlerini veya boks zevklerini sorgulamayı artık. Haklı olduğun şeyler var ama bu huyunla burada sanal bir terör estiriyorsun… Ahkam kesmeyi bırak artık, normal ve saygılı yorumlar yap. İnsanları küçümseme…

       Rahmetli ahmet kaya’nın entel maganda şarkısındaki gibi bir adamsın sen yahu…

      • ahmet kurt

       big george hay ağzına sağlık. bu adam tam bir entel maganda 🙂

 6. Murat Koc

  Arkadaslar kimse boks bakimindan Rusya ve amerikayi kiyaslamasin hatta ingiltere ve rusyayida kiyaslamasin Rusya yıllarca doping sayesinde sampiyonlar çıkarmış boksu sadece güçlü yumruk sanan bir anlayışa sahipken amerikada boksu adeta bir dans resitaline ceviren güçle tekniği ve esnekliği birlestiren mükemmel sporcular var.amerika bu işin membasi sampuyon olmak isteyen her sporcu amerikaya gidip tekniğini gelistrmek zorunda gerçek boks hız refleks ve ayaklar üzerine kurulur yumruklar rakibi savusturmak üçün vurulur çünkü boksun amacı yumruk yemeden yumruk atabilmektir.rus sporcular gibi kazandığı maçtan sonra bile paramparça olan bir sporcu yetenekli olamaz

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   her amerikaya giden boksörde şampiyon olmuyor veya teknik kazanmıyor…

   • Murat Koc

    Eşşek hacı olmaz taş cekmekle tekkeye, adam hoca olmaz gidip gelmekle Mekke’ye.ben her giden şampiyon olur demedim Atasözünde söylendiği gibi sporcu da yetenek yoksa orda doğup büyüse bile birsey olmuyacaktir.ama yetenek sahibi bir boksorun de kendini dahada geliştirmesi için gidip amerikada o salonlarda çalışması görmesi gerekli.dil öğrenmek için yurt dışına çıkmak gibi düşün. Boksun mantalitesini çözmek için gerekli bu.yoksa sadece vurup ındiricem diye boks yaparsın birgün senden daha iyi vuran denk gelir film biter

    • TÜRK OĞLU TÜRK

     dil öğrenmesi için gerekli…
     mesela öner kardeşler de amerikada çalıştılar kamp yaptılar 2 side nakavt oldu 😀
     umarım avni canelo sparringlerden iyi dersler çıkarır…ve sonrada eubank maçı için hızlı ve seri bir sparring partneri bulur…
     avni nin eubankı yenmesinin tek yolu body shotlar…eubankın kafası yerinde durmuyor ama ayakları sabit kalıyor…vücudu da sabit kalıyor…avni ilk roundlarda body shotlardan baskı kurarsa eubankın kondisyonunu bitirip fişi çekebilir…

  • Ordinaryus H

   murat koç dediklerine imzamı atıyorum. çok doğru bir tespit. benim demek istediğimin resmen eş anlamlısı. bu vizyonundan kesinlike şaşma, çok doğru düşünüyorsun.

   • Murat Koc

    Bende senin boks adına yaptigin yorumları son derece yerinde buluyorum.ayrıca genel kültür olarak da çok üst seviyede biri olduğunu düşünüyorum.yaptığın ince mizah verdiğin cevaplar her İQ seviyesinin karşılık veremiyecegi levelde.sitede genelde köşeye sikisinca küfür eden bir grup oldugundan senin gibi arkadaşların cogalmasi siteyi daha katlanabilir hale getirecektir.hayırlı günler

  • GGG

   Bu yorumun altına ben de imzamı atarım. Mükemmel bir yorum

  • Big George

   Rusya Amerika kıyaslamasına katılıyorum… Amerika daima boksun merkezi olmuştur.

 7. jackal

  easy work for spence.

 8. Bankaci

  ruslar tam 300yıl kabus gibi çökmüştür üzerimize osmanlı zamanında, çar,çezar yani sezar demektir.büyük roma imp. tekrar kurmak için adamlar liderlerine kral imp. dememişler çar demişler.istanbul hedef.ecdadımıza kan kusturmuşlar.komünizm gelincede başka bir belayla türkiye yıllarca uğraşmıştı .keşke bizim siyasal islamcılarda bunu bilselerdei yada azıcık tarih okusalardı hadi onuda geçtim fikir babaları üstadım necip fazılın moskof kitabını okusalardı.

  kısacası rusdan ayıdan post rusdan dost olmaz demiş atalarımız ne kadar doğru…ama masum bir insanı öldürmek hangi dinden ve ırktan olursa olsun tek kelimeyle vahşettir. ruslardan uzak durmak lazım.

 9. Roman

  SPENCE TANK GIBI GEÇER UZERINDEN. HORN UN SURATI EFSANE DEFORME OLUYOR. PACMAN DEN COK DAHA FAZLA YUMRUK ATAN ADAMLAR VAR BU SIKLETTE. SANSI COK AZ HORN UN.

 10. GGG

  Horn spence’e nakavt olur. Pacquiao maçı belirleyici değildi. Maçı da Pacquiao kazandı çünkü

 11. lenolewis

  errol ggg ye atar yapacağına jhornle maça çıksın bakalım kaçacak mı maçtan göreceğiz

 12. lennox

  Üslubunu doğru bulmasamda hayat Felsefemiz farklı olsada ordinaryusa bir noktada katılıyorum spor tarihine yön vermiş iz bırakmış efsane Sporcuların birçoğunu Amerika yetiştirmiştir olimpik branşlarda en çok madalyayı onlar kazanmıştır

  Takip ettinizmi bilmiyorum ama 23-30 haziran tarihleri arasında Macaristan’ın budapeşte şehrinde dünya yüzme şampiyonası yapıldı bu şampiyonada michael pelps ve Ryan lochte yoktu ama caeleb remel dresselin vadettiği gibi gözlerimiz onları hiç aramadı dressel 7 altın madalya kazanarak dünyA yüzme şampiyonasında pelpsin rekoruna ortak oldu amerika şampiyonaya damga vurdu (pelps bir dünya şampiyonasında 7 olimpiyatta ise 8 altın alarak rekorların sahibiydi)

  Amerika tarihin gördüğü en büyük bayan yüzücüsü olan katy ledecky gibi bir efsaneyede sahip ama gördükki spor konusunda bitmek bilmez bir iştaha sahipler ve bu efsanelerin yerini başka sporcularla hemen doldurabiliyorlar Lily king ve simone manuelde etki bırakan çok kaliteli sporcular bu yüzden amerikanın Bayanlar erkekler ve takım yarışmalarına damga vurması çokDa zor olmadı

  Tabiki efsane yüzücüler ve sporcuları sadece Amerika çıkarmıyor Avrupa Rusya ve avustralyadanda çıkabiliyor ama bu efsaneler emekli olurken onların yerini Yeni sporcularla doldurmakta oldukça sıkıntı çekiyorlar

  kendi ülkelerinde yapılan şampiyonada Macaristan kariyerinin sonlarındaki büyük yetenek katinka hosszuya bel bağlamış durumdaydı muhtemelen bir diger efsaneleri olan laszlo cseh gibi bıraktıktan sonra yerini dolduramayacaklar aynı şey hollandanın başınada gelmişti inge de bruijn ve pieter Van de hoogenband gibi efsane sporcularını şimdi mumla arıyorlar ruslar aleksandr popov Avustralya’da ian thorpe gibi tarihe damga vurmuş efsane yüzücüler yetiştirdi ama yerlerini dolduracak Yeni yetenekler çıkarmada pek başarılı olamadılar bu sebepten dolayı kabul etmek gerekirki spor tarihinin en başarılı ülkesi tartışmasız amerikadır

 13. About Billions

  Horn vs pacman rövanş konuşuluyordu. Pacman için en ideal tercih olur diye düşünüyorum bu yaştan sonra. O solları yiyen, maçı hakem desteğiyle kazanan Horn yanaşmayabilir tabi rövanşa. İkisi de sikletlerinde çok önemli isimleri yendiler. İkisi de yükselişte. Fena bi maç olmaz. Horn, sert ve hareket edebilen bi boksör. İki boksörün de çenesi çok iyi değil bence. En azından porter, Thurman, garcia düzeyinde olmadığını düşünüyorum. Fiziken yakınlar. Yaşları arasında çok büyük fark yok fakat çok ciddi kalite farkı var bence. Spence jr., hızlı, teknik, baskıcı ve solak bi boksör. İnanılmaz kombinasyonlara girebiliyor ve patlayıcı gücü çok iyi bi boksör. Dediğim gibi fena bi maç olmaz bence. Spence jrın kazanacağını düşünüyorum.

  • ahmet kurt

   about billions gibi adamlar lazım siteye. Forum yine çalkantı içinde ama o hiç aldırmadan teknik analizlerini yapmaya devam ediyor 🙂 bırakın rusu amerikalıyı habere uygun yorumlar yapın. Eğer bu tarz meseleleri konuşmak istiyorsanız girin ekşi sözlüğe sizinle tartışacak pek çok işsiz insan bulursunuz. Bunlar yüz yüze konuşulabilecek uzun mevzular. Boks sitesinde 3-5 yazıyla bir yere varamazsınız.

   • Ordinaryus H

    yaşının küçük olduguna emin oldugum ahmet kurt gelmiş bir aralar yoktun noldu ailen seni tatile mi götürdü ?

    emir kipiyle falan konuşuyosun sen admin misin? yoksa keyfimizin kahyası mısın? daha dün konuyla alakasız yere uzun uzun muhammed aliden yeşilçam filmlerinden bahsediyordun bari bir şeyi eleştirirken kendin de yapma..okul derslerine çalışman gerekirken adminlik yapıyosun.

    iş güç stresi yetmezmiş gibi bir de çoluk çocukla ugraşıyoruz.hayret bişey.

    • ahmet kurt

     vaaay ordinaryus a bak hele. senin cengaver nickiyle yaptığın yorumları bilirim. ”bu boksör çok sağlam ben bile karşısında 2 raund dayanabilirim by” tarzı yorumlar yapıyordun 🙂 ne ara adam oldunda gelip bana ahkam kesiyosun? senin gibi terbiyesiz, üslupsuz, saygısız bir yorumcunun üslubumu sorgulaması da beni epey şaşırttı doğrusu. bir öyle bir böyle yazan, duruma göre kıvırmasını iyi bilen, işsiz bir ergensin. yada ruhsal sorunları olan bir insansın.

    • ahmet kurt

     golovkin i 5 raundda rakibini parçaladığı brook maçıyla eleştirir. groves u neredeyse nakavt olacağı chudinov maçından sonra ”aralarında büyük kalite farkı var demiştim” deyip över.

     floyd mayweather en iyisidir diye defalarca yazarken kendisine ”madem yenilgisizlik sana göre çok önemli rocky marciano dan neden bahsetmiyorsun” sorusu sorulduğunda ben floyd marciano dan iyi dedim mi? bana göre tarihin en iyisi marciano sonra floyd diyerek kıvırmıştır.

     boks dehası hesabıyla wladın joshuaya yenileceğini sananlar şöyledir böyledir diye yazılar yazarken, ordinaryus hesabıyla ”üstadım size bu konuda katılmıyorum bence joshua kazanacak” diyerek kendisiyle yazışarak tiyatro oynamaya çalışan işsiz de bu adamdır 🙂 güya aklınca wlad kazanırsa boks dehası nickiyle milleti aşağılayacak, joshua kazanırsa da ordinaryus nickiyle yazılarına ağırlık verecek.

     adını unuttuğum bir başka hesabıyla bana ordinaryus u övüp, şahsıma aşağılayıcı laflar etmişti.

     jacobs golovkini yenecek görürsünüz deyip jacobs yenildikten sonra ”ama banane jacobs kazandı” diyerek ağlamış ve siteyi bir süreliğine terk edeceğini söyleyip yukarıda bahsettiğim 3. hesabıyla jacobsun kazandığını iddia etmiştir.

     daha sonra ise defalarca jacobs-golovkin maçının berabere bittiği iddia etmiştir. işin ilginç yanı ise yine defalarca jacobsun bu maçı kazandığını söylüyor. bir öyle bir böyle yani. dünya bile bu adam gibi dönmüyor yani.

     tabi meydanı birkaç hafta boş bulmuş benim yorumlarımı görünce de zoruna gitmiş. bana aklınca savaş açıyor 🙂 2015 yılının sonlarından beri farklı hesaplarındaki yorumlarını takip ediyorum. ne olduğu belli olmayan dönmenin birisin.

     • TÜRK OĞLU TÜRK

      o marciano örneğini de ben vermiştim…baktım oryantal gibi kıvırıyor 😀

     • ahmet kurt

      sondan bir önceki paragraf biraz sıkıntılı olmuş ama mazur görün. okumadan yazınca böyle şeyler olabiliyor.

     • leGGGend

      Bu sitede yorumlarını severek okuduğum ahmet kurt ve big george ve 3-4 arkadaş var. Türkçem biraz zayıf olduğu için çok yorum yazmıyorum, ama neredeyse 1 senedir yorumların hepsini okuyorum, bu ordynarus gibi iki yüzlü, yorumuna katılan 2-3 kişi olunca havalara giren itici bir herif görmedim, yukarda dediklerinin hepsi doğru hocam, sırf mütevazi olduğu için sevmiyorum dediği yorumlarını bile hatırlıyorum.

    • ahmet kurt

     benimle uğraşma bende seninle uğraşırım

   • About Billions

    Teşekkür ediyorum. Senin de uzun zamandır yorumlarını görmüyordum, tekrar yazdığını görmek güzel bi şey 🙂 . Özellikle wbss turnuvası hakkında ve eubank vs avni maçıyla ilgili yorumlarını dört gözle bekledim, göremedim. Bu maçları mutlaka konuşalım dostum.

 14. Tyson Fury

  spence icin josuanın charles martinden ibf kemerini alması kadar basit olan pacman’e oldu yazık

 15. Antijoshua

  Eyy komprador usagi daha dunyadan bihabersin amerikada dogarsan amerikali oluyorsun direk sana vatandaslik veriyolar.zaten amerikali diye biseyde yok.cogu hispanik,afroamerikali avrupali vediger kitalardan gelen gocmenlerden olusan devasa bir topluluk.boksorlerinin cogu molina,washington,brezeale,wilder falan kalitesinde iste.arada bir iki iyi boksorde cikiyor yuzmilyonlarca insan icinde,onlarada bak nerden gelmisler diye.rusyada en azindan butun boksorler rus veya eski sscb dedigimiz ulkelerden ne idigu belirsiz tipler degil

 16. Antijoshua

  Forumdada ne cok agir amerikanci ve ingiliz usagi var amk..avniye yada a.onere elestiri getirince ustune atlarlar ama amerika ve ingiltereyi olesiye savunurlar size laf soyletmezler.sizi iki yuzlu burjuva ozentileri emperyalist usaklari sizi.

  • Murat Koc

   Birader kusura bakma seninde 3ay da bir yüklediğin internet paketini sürekli nikler arasinda geçiş yaptirmaya mecbur edip tüketiyoruz.kolay değil oyle 3 4uyelikle kendini savunmak Allah sabır versin.bu arada amerikancilik başkadır amerika boksu başkadır kavramları birbirine karıştırma gerçi çoklu kişilik bozukluğu gibi çoklu üyelik kontrolü yapmak bu durumlarda bu tarz hatalara sebeb olabiliyor.hayatta icinde barindirdigin tüm karakterlerin iyi yerlere gelesi temennisiyle bu arada billy milligen seni görse diz çöker secde ederdi

   • Antijoshua

    Coklu uyelikle ben giriyorsam ve yorum yaziyorsam oc yum ama sen girmedigim halde girdi dersen seninde ta amk ben dahada israr edersen daha agir kufrederim.baskada bisey yazmiycam.antiwilder sonrada antijoshua.bunlar markadir,baska sube ve nickimiz yoktur.

    • Murat Koc

     Mehmet bey bu şerefsiz bana gizli saklı odugi için küfür ediyor bu adamı neden engellemiyorsun.bende mi gizli bir uyelik alıp insanlara küfür edeyim kendi kimliğini ifsa edecek cesareti olmayan insanlar burda bizlere küfür mu edecek.olay küfürse bende sabaha kadar 7sülale dumduz giderim.biz küfür edemiyormuyuz herkesin sevmediğini belli ettiği bu şahıs ve birkaç kişiyi ne zamn aticaksiniz yaşı 15 olan çocuklar burda nasılsa gizliyim diyerek insanlara yada bana sovuyor beni bilen biliyo bu çocuk bana hayatta yüzüme kufredemez bende az kaldı sahte iyeliklerle bu şahsın yaptığı gibi yapıcam

     • Antijoshua

      Serefsiz sensin g.tveren.iftira atip durursan cevabini alirsin.
      Gizli sakli degil kendi nickimle yaziyorum ve ne yazarsan karsiligini fazlasiyla alirsin yok oyle kabadayilik.

      • Murat Koc

       Sana ulaşabileceğim bir numara ver salı günü izmirdeyim eğer bu kelimeleri yüzüme edemezsen bende sana artık küfür edicem zerre adamlik varsa salı günü gelip yüzüme söyle bu kadar diyorum sana

      • Murat Koc

       Ulan zerre adam değilsin sadece böyle işte 15 yaşında internetten ona buna küfür eden ezikler gibi kendin hakkında tüm bilgileri saklayıp millete küfür edersin.bana ettiğin kufurleri 2misli sana iade ediyorum dediğim gibi Allah kimseyi internette sahte profiller arkasından küfür edecek kadar korkak yapmasin

    • Murat Koc

     Ben burdan herkesin içinde yemin ediyorum şeref sözü veriyorum haftaya salı günü izmirde isim var gelicem ulaş bana eğer bu küfürlerden birini yüzüme edebilirsen eşşek gibi anircam ama yine kendini saklayip gizli kimliğin arkasından küfür edeceksen etek giy öyle gez.sende zerre adamlik olsa burda millete zaten gizliyim deyip küfür etmezsin hayatin boyunca böyle korkak bir ezik olark yasiyacaksin kendi kendine boyle internet ortamlarında ona buba küfür ederek dolanacaksin.bu siteden enaz 20kisi nerde yasadigimi telefon numarami kim oldugumu biliyor.Allah dostunda düşmanın da mertini versin.keşke biraz adam olsanda çıkıp insanların yüzüne konusabilsen ancak boyle işte liseliler gibi gizli gizli küfür edersin kaypak

     • Antijoshua

      Hem hakaret et hemde kari gibi sikayet et mehmet beye.seninle ugrasamam ben senin neye guvendigini biliyorum benim arkamda herhangi bir kurum yok memur degilim yada polis bos yapma
      o yuzden.bidaha hakaret edersen direk vercem savciliga ve bagli bulundugun kuruma onlar ugrassin ekran goruntuleriyle beraber yazdiklarini.yoksa sen benim oldugum yere adim atamazsin normalde onuda bil

      • Murat Koc

       ben Allahtan başka kimseye guvenmiyorum bir Allahın kulunuda küfür etmedim biri çıksın desinki bana küfür etti yada haksızlık yapti birdaha bu siteye girmem.ben sokaklarda gençliği geçmiş biriyim kufurunde enkralini bilirim senin ettiğini biz edemiyormuyuz.biz niye küfür etmiyoruz.elimiz ayagimiz yok mu.çünkü biz delikanliligi internetten ogrenmedik bize biriyle sorunun varsa yuzune soyle diye ogretildi.keşke savcılığa basvursan öyle bir güzellik yapsanda senin kim olduğunu görsem.bu arada sana garanti veririm ben sonunda ölüm dahi olduğunuza bir saniye düşünmez gelirdim olduğun yere

 17. Ordinaryus H

  mehmet bey sizden bir ricam var çünkü bu işi ancak siz çözersiniz. önce benimle boks dehası adlı hesabın mail adreslerine bakın. o mail adreslerinden facebook hesaplarımız ve kişi bilgilerimiz çıkacaktır. artık bana boks dehası denilmesinden bıktım. burada tahminlerim tutuyor çocuk çocuk kıskanıyor sonra çoluk çocukla ugraşıyoruz. üzerime atılan bu iftirayı ancak siz temizleyebilirsiniz .benim yazdıgım tek hesap budur. saygılar.

  • Big George

   Kardeş seni üç ay çamaşır suyuna yatırsak gene temizlenmezsin… Bir düşün bu sitede niye bu kadar eleştiriliyorum diye. İnsanlara saygı duyacaksın, küçükken almadığın terbiyeyi yoksa kafası kırık birisi çıkıp daha kötü yollarla öğretir sana zor durumda kalırsın… Yaşın kaç bilmiyorum ama senden olsa olsa İstanbul Aydın Üniversitesi’nde yakalanan sahte ordinaryüs olur.

   Benden sana tavsiye, toplum içinde yaşamayı öğren, anti sosyal kişilik özelliklerini de bırakmak için psikolojik danışma al. Yoksa birisi döver seni benden söylemesi.

   Ben sakin bir insanım ve her başlık altında açıklamaktan sıkılmıyorum ama bilesin herkes benim gibi değildir.

   • Ordinaryus H

    big george bence sosyallik konusuna hiç girme çünkü tanırsan o dediğin lafları geri yutarsın.istedigin zaman da tanışabilirdik ama bana ettigin hakaretlerden dolayı artık tanışmam da. ergen kurtun yedek hesabımısın bilmiyorum ama şahsıma ettiğin hakaretlerden dolayı seni kınıyorum. artık muhattabım degilsin.

    • Big George

     Böyle bir ortamda hakaret etmemek ve saygı çerçevesinden çıkmamak en titiz olduğum konulardan biridir, üslubunu ne kadar doğru bulmasam da sana niye hakaret edeyim?

     Kalbini kırdıysam kusura bakma ama burnunun dikine gideceğine bu tarz şeyleri değerlendir… Bu kadar tepkisellik insan ömrünü kısaltır, stresten erir gidersin.

     • Ordinaryus H

      big george kalbimi kırmadın. açıkçası umrumda bile degil. ben sizinle anlaşamıyorum tepkisel olan sizsiniz. ben boksörler hakkında konuşuyorum siz benim hakkımda konuşuyorsunuz. benden sana nasihat; herşey senin düşündüğün gibi degil. sosyal çevrem baya var güzel bir işim ve sevgilim de var hayatımdan memnunum. tepkisel ve kavgacı asla degilim her zaman mantıktan yanayım.kafama hiçbirşey takmam. dediklerin yumrumda bile degil. bir gün fightclub ailesi olarak buluşup zirve yaparsak kimin ne oldugu çıkar. umarım ahmet kurt denen çocuk da gelir. çekinmesin sataşmam ya da dövmem. bu forumun çocuklara da ihtiyacı var. çocukları severim.

      benimle boks konuşuyorsan konuş. siyaset de konuşabiliriz. ama olayı kişiselleştirme.benim senin karakterine incelemedigim gibi sen de beni inceleme boşver.. kafana takma. çünkü muhattap olmam.

      • ahmet kurt

       ”tavşan pipisini taşa sürtmüş dağı si.tim sanmış” işte o hesap. 3-5 kişi yorumlarını beğenince bununda bir tarafı kalktı. seninle uğraşmak istemiyorum benimle alakalı yorumlar yapma. kendi çapında eğlen dur.

    • Ordinaryus H

     ahmet kurt amacım seni küçümsemek degil. ama sen haddin olmadıgı yerde emir kipiyle onu yapın şunu yapın dersen haddini bildiririm. benimle istedigin kadar ugraş senin küçük oldugunu biliyorum her türlü ezilen taraf olursun. bir de fake hesaplarımın oldugunu söylüyorsun. vallahi yazdıgın senaryoları gülerek okudum.umarım bu konuya mehmet bey bu konuya bir açıklık getirir attıgın sonra iftiradan pişman olursun.
     bak benden sana öğüt bak öyle herkese ögüt vermem küçüğümsün o yüzden tecrube edin. elinde somut kanıt olmayan, kesin veri olmayan şeylere kesinmiş gibi konuşma. ileride zirve yapıp buluşursak boks dehasını da beni de görürsün.

     • ahmet kurt

      lütfen banlayın şu malı artık

      • Ordinaryus H

       seni banlasınlar çocuk. sitede virüs gibisin dakka başı yazıp duruyorsın keyfimizi kaçırıyorsun. haddin olmadıgı yerde adminlik yapıyosun. git derslerine çalış büyüklerine saygılı ol. ettigin hakaretleri bilgehan bey ve mehmet bey okuduysa gerekli müdehaleyi mutlaka yapacaklardır.

      • ahmet kurt

       mehmet bey yorumları takip ediyorsa banlanması gereken kişinin sen olduğunu zaten iyi bilir. hem kaç yaşındasında bana adamlık taslıyosun? söylesene bi yaşını çok merak ettim?

      • ahmet kurt

       Veya söyleme vaz geçtim nasıl olsa yalan söyleyeceksin, tartışma uzayacak. Seninle sidik yarıştırmak istemiyorum. Git bir daha da benim yorumlarıma cevap yazma.

      • Ordinaryus H

       sen yazma oğlum. burada murat koçla ne güzel muhabbet ederken çıkıntılık yapıp bize emir kipiyle konuşup adminlik yapmasaydın şu boş muhabbetin hiçbiri dönmeyecekti. haddini bil. şu mal lafını yüzüme söylesen seni elimden alamazlardı. o ettiğin küfürü umarım adminler sana yedirir. saygısız çocuk.

     • Big George

      Ordinaryus şu sitede senden çok emir kipi ve aşağılama kullanan bir başkası yok. Boks dehası sen misin bilmiyorum ama bana da öyle geliyor ama emin değilim. Ha o başka biriyse bunun bir teşbih olduğunu açıkladı.

      Ancak o şaka olan hesabın gerçek halisin sen, bir şakanın gerçek olmuş hali gibi trajikomiksin. Her daim işinin gücünün standartın üstünde bir hayatın olduğunu söyleyip bir de burada günde yirmi tane uzun uzun yorum atıyorsun.

      Boks konuşuyorum, mantığı ön plana koyarak analiz yapıyorum diyorsun ama konu yine dönüyor dolaşıyor “Kolofkin” e geliyor ve köylülere…

      Irkçılık, sınıf ayrımı, başkalarını küçümseme ve emretme, sıfatlandırma özelliklerinden yola çıkarak bir kalantorun oğlu olma ihtimalini de yadsıyamaz hale geldim. Doğru söylüyor olabilir hatta senin hissettiğin bu özgüvenin tek kaynağı Küçükçekmece’deki arsalar bile olmayabilir.

      Her neyse… Ben de sana diyorum ki, git Compubox yerine güzel bir istatistik şirketi kur, bu siteden iki üç yancını da al yanında çalıştır, hem faydalı bir iş yapmış olursun, hem de biz boks cahilleri artık tartışmalarını güvenilir kaynaklardan yapmış olur.

 18. Bankaci

  arkadaşlar birbirinize hakaret etmeden saygı çerçevesinde ince yollu takılmalarla yorum yapabilirsek daha güzel olur.zaten şu sitede 40 kişiyiz değmez kırmaya kimseyi, herkes aynı düşünemez zaten aynı düşünsek tartışamayız.

 19. Bankaci

  ben sosyal biriydim eskiden ama artık değilim mesela…yıllardır bankada insanlarla ve parayla uğraşmaktan, işten çıktıktan sonra ne kimseyle konuşmak nede mesleğimi söylemek içimden gelmiyor(du). meslek hastalığı gibi üzerimde kaldı bu

  yıllardır patolojik olarak kitap okuduğum için kültür ve bilgi seviyesi iyi insanlarla da muhabbet hoşuma gidiyor. bu insanın illa üniversite mezunu olması da gerekmiyor okumuş cahil çok çünkü…azıcık feraset sahibi olsun kafi…

 20. conan

  Ulan bi tatile çıktık foruma yazmadık. Ortalık karışmış. Bensiz karıştırmayın dedim size şu forumu 🙂

Yorumlarınız