Katie Taylor’ın Sıradaki Rakibi Belli Oldu! Kemer Birleştirme Maçına Çıkıyor!

katie taylor

Amatörde 1 kez olimpiyat şampiyonluğu 6 kez de dünya şampiyonluğu yaşayan profesyonele geçtikten sonra da dünya şampiyonluk kemerini kazanan Katie Taylor’ın sıradaki rakibi belli oldu.

Katie Taylor, 28 Nisan’da Brooklyn, New York’ta düzenlecek gecede IBF dünya kadınlar hafif siklet şampiyonu Victoria Noelia Bustos ile kemer birleştirme maçına çıkacak. Taylor, WBA şampiyonluk kemerinin yanına IBF kemerini de eklemek için ringe çıkacak.

İrlandalı Katie Taylor, profesyonel kariyerine 2016’nın Kasım ayında başladı. 8 maça çıktı ve hepsini kazandı. Bu 8 galibiyetin 4’ünü nakavt ile aldı. Taylor, WBA dünya şampiyonluğunu geçen Ekim ayında Anahi Esther Sanchez’i mağlup ederek almıştı.

Victoria Noelia Bustos

Victoria Noelia Bustos ise IBF dünya şampiyonluğunu geçen senenin Mart ayında Kimberly Connor’u mağlup ederek almıştı. Arjantinli boksör, profesyonel kariyerinde 22 maça çıktı 18 galibiyet 4 mağlubiyet aldı. Bustos, kariyerinde hiçbir maçı nakavtla kazanamadı.

Eddie Hearn’in promotörlüğünde düzenlenen bu gecede orta sikletin güçlü ismi Daniel Jacobs ve ağır sikletin yükselen ismi Jarrell Miller’da ringe çıkacak. Bu iki boksörün rakipleri henüz açıklanmadı.


Benzer Haberler

 1. BoxingActiveKOs

  Guzel bir gece olacakmis . miller maclari zevkli geciyor jacobs da ole.

 2. Roman

  Daniel jacobs u alarak iyi iş başardı. Keşke su billy joe ile mac yapsalar.

 3. Kaptan

  Bu kız 10 numara

 4. Kaptan

  makine

 5. VolkanK

  Nasıl kemer birleştirme maçı rakibin nakavtlı galibiyeti yok yerim böyle maçı

 6. Selmanilhan

  Bizim gülsüm bunu amatörde hep yenmiş prodada yensinde Türk fünys şsmpiyonumuz olsun kadınlarda bari

Yorumlarınız