Kell Brook’un Ringe Çıkacağı Tarih Belli Oldu

kell-brook

Eski IBF yarı orta sıklet dünya şampiyonu İngiliz Kell Brook, Gennady Golovkin ve Errol Spence Jr’la çıktığı iki büyük maçtan mağlubiyetle ayrılmış, o tarihten beri de ringlerden uzak kalmıştı.

Brook’un artık bir üst sıklete çıkarak süper yarı orta sıklette maçlara çıkacağı geçtiğimiz haftalarda duyurulurken, Brook’un yeni sıkletindeki ilk maçına 3 Mart’ta Sheffield’da çıkacağı öğrenildi.

Eski şampiyonun ilk maçında Britanya kemeri veya WBO’nun Avrupa kemeri için orta seviye bir rakiple karşılaşması beklenirken, Kell’in bu maçta iyi bir performans göstermesi halinde 2018’in sonbahar döneminde yeni şampiyon Sadam Ali veya Liverpool’lu Liam Smith ile büyük bir maça çıkması gündeme gelebilir.

Brook vs Spence Jr Maçının Son Anları (Bilgehan Demir Anlatımlı)

02:20

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  Brook ikisini de yener bence

 2. Klitschko24

  Kell Brook Erolla rövanş yapması lazım emekli olmadan önce yoksa emekli olmasının anlamı kalmaz

 3. mehmet dalgaç

  kell brook en sevdiğim boksörlerdendir. inşallah sağlam bir şekilde döner ve kemeri yine beline takar. liamı rahat yener. sadam ali yi ise yener bence.

 4. Junkie

  sadam ali nin cotto yu yeneceginden adım gibi emindim hep aynı tezgah bir boksör emekli olurken sözde genç şampiyon adayına hep kaybeder . Sadam ali de şampiyon olcak potansiyel yok bence iyi boksör sadece

 5. Remzi BAYSOYU

  reis sıklet yükseltip ggg nin karşısına çıkmayacaktın

  • Kızılderelı

   Onda cesaret var ggg de olmayan cesaret

   • ahmet kurt

    Buna cesaret değil aptallık denir 🙂 ayrıca golovkin in cesurluğunda bir problem mi var onu anlayamadım.

 6. Kızılderelı

  brook ikisinide parçalar

 7. jackal

  brook un bir üst siklette sansı nedir sizce ? bence weltere göre daha az

 8. About Billions

  Brookun siklet yükselteceğine dair yapılan haberde yazmıştım, wbo, kendisi için en mantıklı tercih olur diye. Siklet yükseltmesinin doğru bi tercih olduğunu düşünmesem de, akıllı adım atarsa, o siklette de başarı yakalayabilir. Ali maçı güzel olur, smithi rahat yener diye düşünüyorum. smith maçından iyi de gelir elde edebilir. Umarım sağlıklı bi şekilde döner.

 9. hacı

  brok siklet yükseltsede dursada ggg ve erol onu expres treni gibi üstünden geçti sert maçlar ona göre değil artık saddam ali cottoyu kaç kere salladı saddam aliylele karşılarsa körmü olur topalmı olur bilmem artık

 10. hitmonchan

  Mangal yürekli Brook! Yürü koçum aslanım. İnşallah şöyle sağlam bir adamı indirirsin de süksen artar.

Yorumlarınız