Las Vegas Boks Gecesinde Büyük Şok! Stephen Smith’in Kulağı Koptu

stephen-smith-kulak-2Dün gece Las Vegas’ta gerçekleşen ve ana maçında Orlando Salido ve Miguel Roman’ın karşı karşıya geldiği boks gecesinin ikinci ana maçında şok bir olay yaşandı.

Eski dünya şampiyonlarından Meksikalı Francisco Vargas ile ringe çıkan ünlü İngiliz boksör Stephen Smith’in kulağında, maç içinde gerçekleşen bir kafa kafaya çarpışma neticesinde çok derin bir yarık oluştu.

Mücadelenin hakemi karşılaşmayı 9. rauntta durdururken, puanlama neticesinde kazanan isim eski şampiyon Francisco Vargas oldu.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. Roman

  ICIM CIZ ETTİ BE INSALLAH BIRSEYI YOKTUR.

 2. Tugay Özay

  oha, of ne kötü duruyor ya…

 3. mertkln

  Sayın site yönetimi site %98 boks üzerine kurulu farkındayım Bilgehan beyde boks projelerinde çalışıyor bu işi yapıyorsunuz fakat mevcut siteniz Türkiye de ki tek dövüş haberleri sitesi sizi sürekli takip ediyoruz dün akşam rico vs jamal ben saddık maçı vardı gloryde Badr hari de 3 martta tekrar dövüşecekmiş kickboksta da nadirende olsa heyecan yaratan dövüşler popüler maçlar oluyor. Biraz dünya çapında kickboks haberleride yapın lütfen sadece popüler olanları yapsanız yeter sizi takip ediyoruz umarım bu konuyla ilgilenirsiniz saygılarımla.

  • Mehmet Ertem

   Glory bu akşam 23:00’te TV8,5’ta yayınlanacak. Yayının ardından haberi sitede bulabilirsiniz.

   • mertkln

    Teşekkür ederim.

   • Tuncay_Yaman

    Üstad merhabalar bu satışa sunduğunuz kişiye özel saatlerin nasıl kişiye özel olduğunu anlatırmısınız yani ismimiz veya resmimizmi basılıyor bu satlere bilgilendirirmisiniz birde şu büyük harf meselesi var var allah yazıyoruz boksörlerin isimlerini yazıyoruz küçük harf oluyo en kısa zamamda düzelmesini talep ediyoruz

 4. WildervsJoshuaa

  Nasil yapistiricaklar simdi onu .ddd

 5. safkan

  Faullü bir çarpışmadan dolayı boksörün kulağı açılıyor, sonra puanlama yapılıp boksör mağlüp ilan ediliyor. Çok adaletsiz bir karar, maçın nc ile geçersiz sayılması gerekirdi.

  • Tugay Özay

   Böyle durumlarda kurallar nasıl işliyor ya da göreli mi bilmiyorum ama haklısın, adil olması bakımından…

 6. conan

  Kulağı kesiklerin arasına katıldı

 7. Garyosullivan

  Öncelikle geçmiş olsun. Bu smith biraderler kendilerini bir rahibe falan göstersinler. Son dönemde işler onlar için hiç te iyi gitmiyor.

Yorumlarınız