Leo Santa Cruz Unvan Maçında Kiko Martinez’i Ufaladı

leo santa cruz vs kiko martinez

WBA’in Tüy Sıklet Dünya Şampiyonu Leo Santa Cruz çıktığı unvan koruma karşılaşmasında İspanyol boksör Kiko Martinez ile karşılaştı.

ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Anaheim şehrinde Honda Center’de yapılan mücadelede karşı karşıya gelen ikilinin maçı 5. roundda nakavtla bitti.

31 galibiyeti 1 beraberliği bulunan Meksikalı yenilgisiz şampiyon Leo Santa Cruz rakibi 5. roundda yumruk bombardumanına tutunca karşılaşmanın hakemi Raul Caiz Sr uzun bir süre bekledikten sonra maçı TKO ile bitirdi.

Leo Santa Cruz vs Kiko Martinez TKO ;

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

  1. mehmet ertem

    Santa Cruz’un Abner Mares maçı 2015’te gerçekleşmiş en iyi maçlardan biriydi. İzlememiş olanlar Youtube’da FULL FIGHT: Leo Santa Cruz vs Abner Mares şeklinde aratarak izleyebilir. Kiko Martinez’in zaten bu maçta pek şansı yoktu. Ama (LSC) rigondo veya lomaçenko’yla karşılaşırsa çok büyük maç olur.

  2. Hayrettin Saygın

    rigondeaux vs santacruz maçı olsa yıla damgasını vurur bence, süper bir maç olur rigo yu bir adım önde görüyorum.

  3. Firat996

    Leo iyi cabuk bir boksor fakat rigondeaux karsisinda sansi yok bence. Rigoya tek rakip lomachenko bana gore ama o macida rigonun alicagini dusunuyorum. Leo ise bu iki boksore rakip olur fakat cok zorlayamaz bence.

Yorumlarınız