Miami WBC Dünya Boks Konseyinde Avni Yıldırım, Callum Smith, Tony Bellew ve Başkan Mauricio, Ahmet Öner NTV Spor’a Konuştu

WBC’nin 54. Kongresi ABD’nin Miami kentinde gerçekleşti. Kongre’de Türkiye’yi yakından ilgilendiren bir karar alındı. Kongre sırasında Avni Yıldırım ile ilgili alınan kararın detaylarını sizler için hazırladık. WBC Başkanı Maurico Sulaiman, WBC Süper Orta Sıklet Uluslararası Gümüş Kemer Şampiyonu Avni Yıldırım, Menajeri Ahmet Öner, WBC 91 Kg Dünya Şampiyonu İngiliz Tony Bellew, WBC Süper Orta Sıkletin şampiyondan sonra gelen 1 numaradaki boksörü Callum Smith NTV Spor mikrofonlarına konuştu.

İşte WBC 54. Kongresinde Yaşananlar :

11:54

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Olcay Olcay

  Avni
  lara ve ggg nin maçlarını ring kullanimi/kesme açısından izle
  herkesi nakavt edemezsin
  larayi yakalanmama, puanlı dövüş
  ggg nin rakiplerini de baskıdan nasıl kaçarım bakış acısıyla izle,
  eskiv, fent , az birazda kondüsyon eksiklerin, kaliteli sparring rakipleri seç, paraya acıma o noktada

 2. katırcı bedri

  Röportaj icin teşekkürler bilgeham Bey. Lakin tony bellew i goruyorsunuz avniyi soruyorsunuz. Insan bir david haye maciyla ilgili soru sorar kimi sorsaniz avni nasil biri vs vs. Farkli sorularda gorebilseydik keşke .

 3. Roman

  çok güzel bir çalışma olmuş. bu tarz programlar gercekten de cok ilgi çekici. avni yıldırımın sıra kaybetmesi üzücü fakat avni sıradaki maçını iyi boksörle yaparsa tekrar yükselebilir. anthony dirrel da mükemmel boksör. AVNİ YILDIRIM GELİYOR BOMBA GİBİ ..

 4. ahmet kurt

  bilgehan beyden bu tarz videoların devamını bekliyoruz baştan sona kadar ilgiyle izledim. avni yıldırımdan beklentimiz büyük. inşallah o kemeri bu ülkeye getirerek tarihimize geçer.

 5. KaanTurk

  Helal olsun be hemşerimin temiz yüzlülüğüne bak orda attılar 3. sıraya bizi gariban görünce. Ama olsun sıkıntı yok. Bizim dövüşçülerimizde meksikalıların yüreği , samoalıların kuvveti vardır. allah korusun kırışmaya girerlerse ne badou jack ne dirrel ne smith 8. roundu geçemez.

 6. bankacı

  Yaşamak istediğim tek yer Miami.

  2.veya3.olmasi önemli değil.karsilasacaklar nasılsa.

 7. Murat Koc

  Avniyi 3 numaraya değil 13numarayada atsaniz o kemeri almasına mani olamiyacaksiniz.korudugunuz adamları teker teker gerekirse nakavtla gecicek.dünya boksuna yeni starlarin katılmasına sizin gibi ırkçılık yapan yonetici musveddeleri mani oluyor.Önce 2 numaraya getirdiğiniz adamı sonra masa oyunlarıyla 3 numaraya atiyor ve buna saçma sapan sebebler uretiyorsunuz.bizde yedik.farketmez bir kişi fazladan yener yine o kemeri alır.Sizde ordan seyredersiniz. İngiliz ve amerikan dünyası sampiyonluklara alışık birakinda bizde tadalim şu hissi.ayrıcalık falanda istemiyoruz hakkımızı yemeyin yeter

Yorumlarınız