Muhammed Ali Kupasında Yarı Final Biletini Kim Kapacak? Letonyalı Şampiyon mu Ünlü Kübalı mı?

briedis-perez

Muhammed Ali Kupası WBSS’de Letonyalı WBC dünya şampiyonu Mairis Briedis ile ünlü Kübalı Mike Perez bu cumartesi Riga’da karşı karşıya gelecek.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen mücadelede Kübalı Yunier Dorticos, Rus Dmitry Kudryashov’u 2. rauntta nakavtla mağlup etmiş ve 90 kiloda yarı final bileti kapan ilk isim olmuştu.

Uzun yıllar ağır sıklette mücadele ettikten sonra boksa 2 yıl ara veren, bu yılın başlarında ise doğal sıkleti olan 90 kiloya inen ve profesyonel kariyerindeki en fit görünümüne kavuşan Mike Perez, Briedis gibi bir isim karşısında nasıl bir performans gösterecek, bu büyük bir merak konusu.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Abdullah yılmaz

  povetkin perez’i çerez gibi yemişti. bu maçta favorim brieds. zorlanmadan maçı alır…

 2. Junkie

  povetkin perezi çok kötü rezil etmişti o maç olmasa perez simdi cok daha iyi yerlerde olabilirdi ama adam öyle bir dayak yediki 3 dakikada 2 yıl etkisinden cıkamadı

 3. ahmet kurt

  çenesi zaten pek sağlam değildi. bryant jennings birkaç kez sallamıştı perez i. ama kötü boksör değildir. bu siklete ne kadar uyum sağladığı merak konusu. yaklaşık 15-20 kilo verdi. son 2 senedir çok çalıştığını ve gerçek sikletinin cruiser weight olduğunu söylüyor. bakalım neler yapacak. ben pek sürpriz yapabileceğini sanmıyorum. briedis favorim.

  • About Billions

   Dostum dün yazdığın güzel yazıdan ötürü teşekkürlerimi, selamlarımı ve saygılarımı ilettim, Mehmet bey yanlışlıkla silmiş olmalı. GörMemiş olma ihtimalinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum, çok güzel bi yazıydı.

 4. TÜRK OĞLU TÜRK

  breidis in alacağını düşünüyorum….olası usyk-breidis maçında ise usyk a çok sıkıntı çıkartabilir zira normal değil bu adamın uzanma mesafesi…1.85 boy var ama bazı yerlerde 2.06 bazı yerlerde 2.03 uzanma mesafesi var diye okudum…

 5. About Billions

  Briedisin performansını merak ediyorum. Kazanması halinde, usykle erken final tadında bi maçı olacak. Aslında finalde olsun isterdim o maç, organizasyona yakışır kalitede olurdu bence. Mike perezden dün ahmet kurt arkadaşımız güzel bi yazıyla bahsetmişti sağolsun. Briedis karşısında onun da performansını merak ediyorum. Briedis, direklerini çok iyi kullanan, mesafe ayarı yapabilen, teknik, zeki, oyunu iyi okuyan bi boksör. İyi bi savunması ve ağır yumrukları olan bi boksör. Briedisin kazanacağını düşünüyorum. Bu gece glowacki De ringe çıkıyor. Aslında onunda bu turnuvada olmasını isterdim. O da çok sağlam bi boksör bence. Umarım güzel bi gece olur.

 6. cemil aslan

  breidisi bu maçta favori görüyorum. perezin hareketli ve güçlü breidis karşısında çok zorlanacağını düşünüyorum. tko ile alabilir breidis. ve sonrası usyk-breidis maçı ise yarı finalde efsane olur 🙂

 7. Claymaker

  briedisin yarı finalde usyk ile karşılaşması kötü bir organizasyon olmuş

 8. Bankaci

  Bredisi huck maçında izledim hayran kalmıştım.favori Boksör lerimden.aksilik olmazsa rakibi bilmiyorum ama bredisi alır bu oyunuyla

 9. Tek kral DEONTAY WİLDER

  beyler breidisin maçı kaçta bilen varmı acaba

 10. ken parker

  Briedis maçı tivibu 22:30-23:59 olarak gözüküyor..

Yorumlarınız