Namağlup boksörler İskoçya’da çarpıştı. Kazanan…

IMG_20170709_012742

Bütün dünya bu gece Monaco’da gerçekleşen Muhammed Ali Kupası kura çekimlerine odaklanmışken İskoçya dramatik bir boks gecesine ev sahipliği yaptı.

Hafif sıklette 2 yükselen yıldız, 15 maçta namağlup İhata Davies ile 9 maçta yenilgisiz Josh Taylor karşı karşıya geldi.

Mücadeleye maç öncesi 2 boksörün atışmaları damga vururken, Josh Taylor büyük bir sürprize imza attı ve maçtan önce favori gösterilen Davies’i 7. rauntta teknik nakavtlari mağlup etti.

Maçtan önce çok iddialı konuşan Davies’in 7. rauntta Taylor’ın yumruklarına daha fazla dayanamayarak maçı bırakması sosyal medyada bir çok kullanıcının Davies ile dalga geçmesine neden oldu.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. jackal

  pes edenler asla kazanamaz ,kazananlar asla pes etmez. B.J SAundersin bu mac icin söyledigi söz

 2. About Billions

  Taylor mükemmel bi performans gösterdi. Taylorın kazanacağını düşünüyordum, beni Yanıltmadı. Maçın atmosferi de çok iyiydi bence. İskoçlar, boksörlerine sahip çıkıyor. Ricky burnsten sonra, Taylorla istedikleri başarıları yakalayacaklardır. Burnsün İskoçya adına önemli başarıları var ve bu başarılardan çok daha iyilerini kazanabilecek bi boksöre sahipler. Burnsü yetenek olarak, ikiye katlar Taylor. Bu maç Taylor kusursuzdu. Daviesin kendi istedi bu maçı, kendine gereğinden fazla güvendi ve sonuç belli oldu. Davies artık daha çok çalışıp, kendini geliştirir ya da sonu hüsran olur. Taylor da emin adımlarla ilerliyor. Bi Taylor vs prograis maçına doyum olmazdı sanırım. Mükemmel bi maç olurdu ve imkansız değil bu. İlerleyen zamanlarda bu maçı izlemek, çok ayrı bi güzel olur benim için. Umarım güzel maçlar izlemeye devam ederiz.

  • Roman

   Joel diaz lada davies kapissin nakavt olanlar.

   Prograis vs taylor nakavt edenler bunlar cok iyi yukselen yildizlar.

 3. Tolga

  Çok şaşırdım tayloru tanımıyordum ama Ohara Davies in Derry Mathews ile maçını izlemiştim gelecek var bu çocukta herkesi harcar demiştim ama nakavt olmuş

 4. Roman

  OHARA DAVIES O KADAR ARTISLIK YAPMISTIN TARTIDA VE MACTAN ONCE COK FENA REZIL OLDUN. JOSH TAYLORA BAK SEN..

Yorumlarınız