New York Boks Gecesinde Unvan El Değiştirdi

machado-corrales

Dün gece New York’ta düzenlenen boks gecesinin ana maçında WBA süper tüy sıklet unvan maçında Panamalı şampiyon Jezreel Corrales ile namağlup Porto Rikolu rakibi Alberto Machado ringe çıktı.

Machado 5. rauntta knockdown olduğu mücadeleyi 8. rauntla nakavtla kazanarak kemeri şampiyon Corrales’in elinden almayı başardı.

Gecenin ikinci ana maçında Demetrius Andrade, 7. rauntta knockdown olduğu karşılaşmada 12 raunt sonunda namağlup Alantez Fox’u puanla mağlup ederek orta sıkletteki ilk maçından galibiyet çıkarmayı bildi.

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

  1. jackal

    bu adam icin loma yı yener diyorlardı bide bu sitede bazıları …

  2. About Billions

    Corralese gerçekten çok üzüldüm. Sevdiğim ya da beğendiğim bi boksör değildi ama oyunu domine ederken şans yumruğuna nakavt olması benim için üzücü bi olay oldu. Machado, siklete göre fiziken çok üstün ve haliyle nakavtçı bi boksör. İki solak boksörün maçı, gerçekten çok da keyifli devam ediyordu bence. Aynı anda vurulan yumruklar ve fiziken üstün olan boksörün kazanması, boksun acımasızlığını gözler önüne serdi bi kez daha. Kesinlikle boksör olarak corralesin dengi değildi ve bence maçı kazanmayı haketmemişti. Sikletine fiziken fazla boksörleri genel anlamda pek sevmem. Yeni şampiyon Machado da onlardan bi tanesi oldu. Umarım yolu Gervonta Davisle kesişir.

Yorumlarınız