Rigondeuax’ya Namağlup Rakip

guillermo-rigondeaux_6

Küba’nın yetiştirdiği en önemli boksörlerden Guillermo Rigondeaux’nun (17-0, 11 KO) bir sonraki rakibi kesinleşti. Rigo bir sonraki maçında yenilgisiz Meksikalı Moises Flores (25-0, 17 KO) ile ringe çıkacak.

Son yapılan açıklamaya göre tarafların maç için anlaştığı ve açık ihaleye gidilmeyeceği öğrenilirken, karşılaşmanın Haziran ayında gerçekleşmesi bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Dagestan boxing

  bu mac Ward-Kovalev 2 gecesinde alt mac yada ikinci ana mac olarak eklendigini okudum 1 gun once . Rigondeaux gibi bir boksorun kariyerini resmen bitirdiler, yilda sadece 1 mac yapiyor kac yildir , kimse onunla maca cikmaya cesaret edemiyor , sikici boksor oldugunu bahane ediyorlar, lomachenkonun da onunla mac yapacagini zannetmiyorum , bence sikletindeki diger kemer sahiplerine yonelip emekli olmadan butun kemerleri toplasin , bundan daha iyi bir hedef goremiyorum bu saatten sonra.

 2. About Billions

  Rigondeaux muazzam bi boksör. Tarzı kimileri için sıkıcı bulunsa da, ben izlerken keyif alıyorum. Ringde ne yapacağını kestirmek çok zor. Esrarengiz geliyor bana hep bu adam. Bi boksörden çok bi shaolin rahibi gibi. Yaşı geçiyor ve az maça çıkıyor bu kötü bi olay. Daha fazla maça çıksın isterim gerçekten. Roman Gonzalez ile maç yapmasını da çok isterdim. Sikletler tutsaydı bu maç benim için çok iyi olurdu. Flores sikleti için uzun bi boksör. Sürekli rakibinin üzerine gitse de kondisyon sıkıntısı çekiyor zaman zaman. Savunmada da açıklar veriyor. Uzun boylu olması avantaj ama ben rigondeauxnun 180 cm boyundaki boksörün kafasından bi kafa daha çıkardığını gördüm. Rigondeaux maçı kazanır bence. Sonrasında daha büyük maçlara çıkmasını isterim. Bi üst siklette çok iyi maçlar olabilir. Fakat çenesi biraz sıkıntılı gibi rigondeauxnun. Ringde savunma sanatı yapsada bi kaç kez KD olmuştu. Featherweightte belki sıkıntı çıkarabilir bu durum. Umarım yaşı çok geçmeden lomachenko maçını da izleyebiliriz rigondeauxnun.

 3. mehmet dalgaç

  rigo tam bir çakal. lakabının hakkını veriyor. çok kurnaz bir adam.
  malesef böyle kaleteli olup arkası zayıf boksörler rakip bulamama sorunu yaşıyor. bu sebeple de yetenekleri onlar için bir dezavantaj haline geliyor.

 4. erdem10

  ben ayak oyunları ve eskivleri bu kadar iyi olan bi adam görmedim daha sanırım acayip yetenek

 5. Tugay Özay

  Canını yediğim ya tam Küba’lı, nasıl da dans ediyor ringte :):)

 6. GGG

  Ward-Kovalev 2 hakkında yeni bir gelişme var mı arkadaşlar?

Yorumlarınız