Şampiyon Sakatlandı. Unvan Maçı Ertelenecek Mi?

verdejo-flanagan

WBO hafif sıklet dünya şampiyonu Terry Flanagan’ın 16 Eylül’de yenilgisiz Porto Rikolu Felix Verdejo ile İngiltere’de ringe çıkması bekleniyordu.

Maça 2 ay süre kala Flanagan cephesinden sakatlık haberi geldi. Şampiyonunun promotörü Frank Warren, Verdejo’nun promotörü Bob Arum’a ulaşarak şampiyonun bacağından bir sakatlık geçirdiğini ve unvan maçını ertelemek istediklerini ifade etti.

Uzun süredir unvan maçına çıkmak için bekleyen Verdejo cephesinin buna ne yanıt vereceği, kemerin boşa çıkması için WBO’ya başvurup başvurmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Tolga

  İşin bahanesi sakatlık verdejo flanagan i nakavt edecekti. Flanaganin artik kemeri bırakma zamanı geldi .

 2. conan

  evet ilk kez bir türk sporcu ufc’de maça çıkacak.

 3. Roman

  http://m.fr.ufc.com/fighter/Weight_Class/Light_Heavyweight

  Ufc nin web sitesi. Gokhan saki siralamada gozukuyor. As bayraklari. 🙂

 4. About Billions

  Flanaganın maça çıkmamasına şaşırmadım. Verdejo maçı riskliydi. Ben lomachenko vs flanagan maçı planlandığını düşünüyorum. Flanagan en çok parayı lomachenkoyla kazanır, hem de en iyiye kaybeder. Lomachenko da sikletin en zayıf şampiyonunu yenerek kemer sahibi olur. Zaten şimdiden siklet yükselteceğim falan diyor. Wbo lomachenkonun en sevdiği federasyon. Beltran Wboda ikinci sırada lightweightte. Marriaga maçı gecesinde o da ringe çıkıyor. Beltran vs lomachenko maçı yapılacak büyük ihtimalle eleme niteliğinde, sonra flanagan vs lomachenko maçı olabilir. Verdejoya bekle, lomachenko abin geliyor derler ve o da bekler. Yaşı daha çok genç zaten.

 5. Tolga

  Gökhan saki hic UFC de maça çıktı mi 0-1 karnesi var .

Yorumlarınız