Şampiyonluk Maçı Öncesi Son Durak: Chudinov ve Sturm Tartıda!

chudinov-weigh-in

Yarın (Cumartesi) gecesi saat 23:00’dan itibaren NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak WBA Dünya Süper Orta Sıklet Şampiyonluk maçı öncesi boksörler tartıya çıktı.

Şampiyon Fedor Chudinov 168 pound (76,2kg), eski şampiyonlardan Boşnak boksör Adnan Ćatić veya daha çok bilinen ismiyle Felix Sturm ise 167 pound (75,75kg) tartım verdi.

Dev rövanş maçı öncesi iki boksör de iddialı mesajlar verirken, WBA başkanı Gilberto Jesus Mendoza da alanda hazır bulundu.

Bu maça özel olarak hazırlandığı ve rövanşı mutlaka almak istediği bilinen Sturm’un fiziği, ilk maçın aksine son derece fit ve hazır göründü.

İlk maçı kazanan Chudinov’un ise kendinden emin tavırları dikkat çekti.

Bu dev maçı yarın gece 23:00’dan itibaren NTV Spor’dan canlı olarak izleyebilirsiniz.

CblDHHsUEAATqu7 CblDHIhUcAEgk1f CblDHIOUMAE-3Vx CblUCyxUkAIE6S9

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Gökhan

  Şikenin babası döndü. 11 round dayak yiyen adama maçı verdiler yok böyle bir şey.

 2. safkan

  bu maçı sturma mı verdiler yoksa ben mi yanlış gördüm. bunlar nasıl hakem yumruğa puan vermiyorlar mı arkadaş başka bir şeye mi puan veriyorlar.

 3. Murat Koc

  Sturm bir araba dayak yedi. Kackere kafa attı diye ters yumruk alınca dinlenme fırsatı yarattı ama hakemlerin sikesiyle maçı aldı.birde inandırıcı olsun diye 115-113 puan vermişler Bu oyunlar bir seferde bizim sporcularimizin lehine olsada bizde sevinsek.

 4. Alp Eren TOKSOY

  Bariz fedor almıştı maçı hayret ettim.şikenin allahı vardı.

 5. greatestali

  Rusun hakkini yediler hemde catir catir

 6. Mike tyson

  Acik sike var.117 111 bitecek mac 115 113 bitti.

 7. Braddock

  Bu almanlar alenen hırsızlık yapmışlar yine

 8. Ozan Tas

  arkadaş fedor un iyi olduğu raundlar vardı ama sturm un daha net yumrukları vardı.Chudinov un çoğu yumruğu sturm un savunmasında kaldı.Bence maçın hakkı ya beraberlikti yada maç sturm undu.Murat Koç kardeşim Sturm nasıl bir araba dayak yedi.Ben başka maçmı izledim.Chudinov daha hareketli diye maç onun mu olacak.Yumrukların yüzlercesi sturm un savunmasında kaldı.

 9. Ozan Tas

  Ruslarda her sikleti alacaz sanıyorlar.Aşırı özgüven.Maç sonu Chudinov un antrenörleri Sturm a laf atıyor.Sturm un uzattığı eli havada bırakıp dönüp gidiyorlar.Fedor sırf 11 yaş küçük diye hareketliydi.Sturm iyi eskivlerle saklandı.Ama maç beraberede bitebilirdi.Bir rövanş daha olur..

 10. Ozan Tas

  Ulan balon wilder öküzü ben kimseye hakaret etmiyorum.spor izleyicisi ol.Mal lafını bir daha kullanma kimseye.Akıllı ol.kaşıntı varsa başkasına bulaş

Yorumlarınız