Shannon Briggs 2. Roudda Bitirdi!

Shannon Briggs

Dün gece ABF’nin Florida şehrinde muhteşem bir boks şöleni, boks severler ile buluştu. Gecede eski WBA Dünya Ağırsıklet şampiyonu Shannon Briggs ringe çıktı.

Eski Dünya Ağırsıklet şampiyonu efsane Shannon Briggs’in rakibi ise 25 maçta 21 galibiyeti bulunan Michael Marrone oldu. 12 round üzerinden değerlendirilen bu karşılaşma 2. roundda son buldu. Karşılaşmayı 2. roundda naavt ile kazanan taraf eski WBA Dünya Ağırsıklet şampiyonu Shannon Briggs oldu.

Shannon Briggs, karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamlarda sıradaki isim olarak Wladimir Klitschko’yu beklediğini açıkladı ve klasik “Let’s go champ!” cümlesini söyledi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. DEONTAY WİLDER

  WBA değil WBO şampiyonuydu

 2. DAVİD HAYE

  Evet WBO .hatta ibrahimovdan bir güzel dayak yemiş öyle kaybetmişti.sanki elinde unvan varda klickoyu bekliyorum diyor

 3. Kaptan

  Times nehrinde kliçko yu suya düşürdüğü video çok komik yalnız. İzlemeyenlere tavsiye ederim.
  https://www.youtube.com/watch?v=fnilcR5-YZQ

 4. safkan

  shannonun IQ su çok düşük bence. ben gerçek şampiyonum bu sahte şampiyon diyor. senin yendiğin en önemli boksör george foreman onu da 48 yaşında ki foremana vur kaç yaparak. bunun kaslarına aldanmayın tony thompson bundan daha güçlü boksör. jennings,thompson,tarver,arreola hatta charles martini gibi abd boksörleri yensin veya sıralamada geçsin ondan sonra gelsin meydan okusun, ondan daha fazla ünvan hakeden vatandaşlarının önünü tıkamasın.

  • safkan

   dediklerine kendi inanıyor mu? onu çözemedim. show yapayım ünvana çıkıp 1,2 milyon dolar koparayım diyorsa sadece ağır siklet piyasasını meşgul eder bu kadar tacizi bence bundan yapıyor, wlad bununla şu şartlarda maç yaparsa yazıklar olsun derim.

   • DEONTAY WİLDER

    Shannon briggs mayweather gibi kafayı parayla bozmuş bir adam degil wladimirle maç yapmak istemesinin sebebi para olamaz.

 5. yücel

  Bomboş bir adam bide efsane demişsiniz kimi yenmişte efsane olmuş arkdas ? M. Ali M. tyson E . Holyfield L.Lewis gibi adamlar varken buna efsane demek diger eski abdli boksörlere hakaret olur .

 6. MUHAMMET_Ozbek

  cilgin bir adam

 7. Erislandy Lara

  Wlad’ı iyi trollüyor ama :D.

Yorumlarınız