Showtime Dev Maçın Startını Verdi.. Şampiyonlar Çarpışacak!

broner-garcia

Amerika’nın en popüler boksörlerinden ve eski dünya şampiyonlarından Adrien Broner’ın bir sonraki maçında kiminle ringe çıkacağı uzun süredir ABD boks gündemini meşgul eden konulardan biri.

Broner’a rakip olarak Terence Crawford ve Tim Bradley gibi büyük isimlerin adı anılırken, son alınan bilgilere göre Broner’ın rakibi namağlup Amerikalı şampiyon Mikey Garcia olacak.

Broner Son Maçında Adrian Granados ile Karşı Karşıya Gelmişti

08:59

Showtime kanalı bünyesinde dövüşen iki boksörün görüşmelere başladığı ve karşılaşmanın 29 Temmuz tarihinde New York’taki Barclays Center salonunda gerçekleşmesinin planlandığı öğrenildi.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. lenolewis

  crawford patates yapar broner i bence hiç karşılaşmasın derim tarihten silinir

 2. Prorsum

  Mikey içinden geçer broner’ın başkada sözüm yok

 3. Tugay Özay

  Şu özeti izledim de o kadar iyi bir maç olmuş ki hakemlerin de kafası karışmış ; 97-94, 93-97, 96-94 vermişler 😀

 4. MARCİANO

  mikey döver bunu…
  ama tim bradley ile yapsada ömründe yemediği dayağı yese diyecem de maidana falafoş etmişti bunu…

 5. Abdullah yılmaz

  garcia inşallah bu kendini beğenmiş şebeği yamultur. 🙂

 6. ahmet kurt

  İçiniz rahat olsun Garcia tecavüz eder 🙂

 7. fatih genel

  broner super featherweight ve lightweight sikletlerinde krallığını ilan etmişti.para kazanmak için Welterweight siklete çıkmak onun için hata oldu.şimdi super lightweightte dövüşmeye çalışıyor orda da kilo sorunu yaşıyor çünkü broner normal hayatında baya kilolu.

  lightweight’de ünvan maçına çıkamazlar çünkü broner’ın o kiloya düşmesi imkansız.Super lightweight’de bile broner kiloyu zor tutturur.broner garciadan daha iyi boksör ancak kilo sorunu ve şımarıklığı nedeniyle bir daha ünvan kazanamaz

 8. Roman

  IYIDE BRONER O boKSORLERIN HIC BIRINI YENEMEZ KI 🙂 CRAWFORD KOMAYA SOKAR. TIM BRADLEY DESEN DAYAK MANYAGI YAPAR. MIKEY GARCIA DA PATATES EDER 🙂

 9. About Billions

  Yorumum gözükmedi fakat site de kaç kere broner vs garcia maçı olma ihtimali olan haber yapılacak ? Diye düşünErek, bi kez daha yazmaya çalışacağım. Uzun bi yazı olduğu için gözükmeme ihtimalini de ortadan kaldırmak için, yorum kalabalığı yapmış olabilirim, kusura bakmayın. Umarım bu sefer gözükür.

 10. About Billions

  Maçın haberini iki, üç gün önce görmüştüm. Maçı, jr. Welterweightte yapmayı düşünüyorlar. Broner zaten sürekli bu siklette devam edeceğini söylüyordu. Robert garcia ve mikey garcia çalışmalara başlamış, bu maç olmazsa bile temmuzda bi maça çıkacak sanırım. Broner da aynı şekilde çalışmalara başladı. Mikey garcia, lightweight olmasına rağmen, welterweight sınırında dövüşen biriyle maça çıkmakta hiç bi problem olmayacağını söyledi. Bu rakip Broner olsa bile. welterweightin aşağısındaki sikletlerin kovalevi, beterbievi diye nitelendirebileceğim boksörlerden birisi mikey garciadır. Lucas matthysseyi De yine bu sınıfa koyarım. Bu sikletlerdeki en sert boksörlerin başında gelirler bence ve rakip kim olursa sıkıntı yaratabilecek, tehlikeli boksörlerdir. Tabi bu benim görüşüm. Mikey garcia, mükemmel bi boks zekasına sahip. Distance ve timingi muazzam. Çok teknik, çok sert bi boksör. Ayakları iyi, rakibi çok iyi okuyabiliyor, oyununda hakimiyeti sürekli elinde tutan taraf. Broner, site de sanırım sadece benim sevdiğim bi boksör. Ben çok beğenirim. Tekniği mükemmel bence. Elleri hızlı, Ringi iyi kullanan, hareketli, eskiv yapabilen, sert yumrukları olan, çenesi sağlam bi boksör. Eşit şartlar altında, aparkatlarının en iyi olduğunu düşündüğüm bi boksör. Eubank, linares vs. Meşhur aparkatları olan boksörler, Bronerın aparkatlarının yanında, bana göre o kadar etkili değil. Aparkatlarını o kadar geliştirmiştir ki upperhook denen bi vuruş icat etmiştir 😀 . Ben demiyorum, mauro ranallo diyor. Garcia üzerinde etki yaratmak için bence, adımlayarak direk kombinasyonlarına girmek ve iyi kontralar kollamak gerekiyor. Tek yumrukta isabet oranını düşürüp, üstüne kontra bile vurabilir çünkü garcia. Broner kadar iyi bi çenesi olduğunu da düşünmüyorum. Broner düzeyinde bi boksörle maça çıkmamış olması, bu siklette ilk kez dövüşecek olması garcia için sıkıntı yaratabilecek durumlar. Bronerın karakterini göz önüne alarak, maçı garcianın kazanacağını düşünüyorum. Konsantre olmuş, iyi hazırlanmış bi broner olursa, bu maçı kazanır. İkisini de çok severim. Maçın olmasını isterim. Eğer bu sene olursa benim için canelo vs golovkin maçından daha büyük bi maç olur. Umarım anlaşabilirler.

  • Tugay Özay

   Bu 2 boksör hakkında pek bilgim olmadığından yorumunuz benim içim faydalı oldu hocam teşekkürler.
   Şurda bir bölümde Eubank Jr ve Linares’in adı geçti de heyecanlandım 🙂 Bunların yakın zamanda maçı falan yok mu acaba bilginiz varmı?

   • About Billions

    Rica ederim dostum. Eubanki pek sevmem. Dolayısıyla çok takip etmem. Bi ara degale maçı düşünülüyordu fakat degale sakat şu an. Yine bi yerel boksör seçip, onunla maç yapar sanırım. Linares vs Luke Campbell maçı düşünülüyordu. Luke Campbell son maçından sonra, “en iyisi linares ve ben en iyisini istiyorum.” Tarzı bi açıklama yapmıştı. Meydan okudu bakalım. Eylül gibi bi linares vs Campbell maçı izleyebiliriz.

 11. social

  Broneri birisi esek sudan gelene kadar dovsun de kim doverse dovsun,wc ye biraktigim kadar sevmiyorum bu herifi

Yorumlarınız