Sinan Şamil Sam’ın Adı Yaşatılıyor!

page_milli-boksor-sinan-samil-sam-son-yolculuguna-ugurlandi_752985992

Geçtiğimiz 30 Ekim 2015 tarihinde vefat eden Boğazın Boğası lakaplı Türk boksörümüz Sinan Şamil Sam’ın adı Ankara’nın Sincan ilçesinde oturduğu sokağa verildi.

“Boğazın Boğası” lakaplı boksör Sinan Şamil Sam’ın Ankara’nın Sincan ilçesinde oturduğu evin sokağında yapılan törene, Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, sporcular, belediye görevlileri ve Sam’ın ailesi katıldı.

samilsamsokak_anne

Sinan Şamil Sam’ın Annesi…

Törenin ardında belediye görevlileri Yağmur Sokak tabelasını Sinan Şamil Sam Sokağı yazan tabelayla değiştirdi.
Sinan Şamil’in annesi Sevim Sam yaptığı açıklamada, “Oğlumun isminin sokağımızda yaşayacak olması nedeniyle mutluyum. Sinan’ın isimini bir parka da vermişlerdi. Oraya da zaman zaman gidiyorum. Sincan Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. İstanbul’da da yine bir parka ismi verildi. Küçük oğlum Güneydoğu’ya görevli olarak gidiyor. Biraz onun burukluğunu yaşıyoruz. Allah herkesin çocuğunu korusun” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. Mücahit Mehti

  Sen herzaman kalbimizdesin büyük şampiyon RABBİM mekanını cennet eylesin.

 2. Murat Koc

  Sağlığında değeri bilinmedi inşallah bundan sonra bilinir ve ismi unutulmaz.Türk boks dünyasına adını altın harflerle yazdirmis bir isim mekanı cennet olsun inşallah

 3. Mihriban joshua

  Biz aslinda buyuz.boyle aileleri bunyemizde barindiran TURKIYE yiz.bir oglu TURKIYE adini yankilatmis cok serefle tanitmis dunyaya. diger oglu ise vatanini korumaya gidiyor .ve en dokunakli olani aileler bir oglum daha olsa bu vatana feda olsun diyebilen aileleeiz biz.

 4. ömer şimşek

  ankarada 2-3 kere görmüştüm dağ gibi bir adamdı. bu hayat ne cengaverleri, kahramanları toprağa soktu. gerek amatörde gerek profta çok kez bu ülkeyi temsil etti bir sokaktan çok daha fazlasını hakediyor ama onun gibi adamlar almayı değil vermeyi sever. mekanı cennet olsun.

 5. yusuf öztürk

  gönlümüzde en büyük şampiyondun kalbimize de en büyük olmaya devam edeceksin sinan şamil sam https://www.youtube.com/watch?v=4T7RBRkHyz0

 6. Ahmet Arslan

  Mekanın cennet olsun büyük şampiyon..

Yorumlarınız