Ve Adem Kılıçcı’nın Unvan Koruma Maçı Tarihi ve Yeri Belli Oldu

Aiba Pro Boxing (APB)’ni 75 Kg Şampiyonu olan Adem Kılıçcı’nın unvan koruma maçı için heyecan dorukta… Hem şampiyon olan hem de Rio 2016 olimpiyatlarına direk katılma hakkı elde eden Adem Kılıçcı bu şampiyonluk kemerini kazanabilmek için İstanbul’da tüm maçlarını kazanmıştı. Şampiyonluk kemerini koruma maçları için büyük bir beklenti oluşmuştu. Ancak Adem’in doping kontrollerinde oluşan problemin çözümlenmesi uzun sürmüştü.

Milli boksörümüz Kılıçcı, APB Profesyonel Boks 75 kilo final mücadelesinde Rus Cheboratev’i yenerek, 2016 Rio Olimpiyatları’na katılma hakkı kazandı Milli boksör Adem Kılıçcı, Uluslararası Boks Birliği’nin (AIBA) düzenlediği profesyonel boks turnuvasında, 75 kilo final maçında Rus Artem Cheboratev’i yenerek, 2016 Rio Olimpiyatları’na katılma hakkı elde etti.

İngiltere’de doping kontrolleri tamamlanan ve dopingli çıkmayan Adem Kılıçcı yeni maçı için tarih aldı. Adem 06 Şubat 2016 cumartesi akşamı Bağcılar Spor Kompleksinde yine bu kemer için büyük yarış verdiği hatta yaptıkları ilk maçta knockdown olduğu Rus Artem Cheboratev ile ringe çıkacak…

Ayrıntıları aktarmaya devam edeceğiz….

Adem Kılıçcı vs Artem Cheboratev 1. Maç :

Benzer Haberler

  1. erkan bozan

    ademden beklentilerimiz büyük

  2. Kuş

    Abi bu maç ne zaman bilet satışı nerden alabiliyoruz bilgisi olan varmı

  3. golovkin

    adem olimpiyatlardan sonra profosyonel boksa geçer mi acaba. geçer se iyi olur

Yorumlarınız