Victor Ortiz ve Devon Alexander Texas’ta Karşılaşıyor!

Devon Alexander 17 Şubat’ta eski WBC yarı orta sıklet şampiyonu Victor Ortiz ile Texas’ta karşılaşacak.

İki boksör için de aşağıya doğru giden kariyerlerini tersine çevirmek adına önemli bir maç olacak. Kazanan isim daha büyük maçlar için şans yakalayabilir. Kaybeden boksör kariyer opsiyonlarını düşünmek zorunda kalacak.

Devon Alexander son 4 maçının 3’ünü kaybetti. Amir Khan, Shawn Porter ve Aaron Martine karşısında tutunamadı. Devon Alexander, Ortiz maçıyla geri dönerek bu mağlubiyetleri unutturmanın peşinde olacak.

Ortiz geçtiğimiz Temmuz ayında Corral galibiyetiyle güçlü bir görüntü sergiledi. Alexander karşısında etkileyici bir nakavt arayışında olacak. Ortiz bu maçı istediği şekilde kazansa dahi aradığı büyük maça çıkabilmesi için önce Bradley Skeete, Jessie Vargas, Adrian Granados, Danny Garcia gibi isimleri yenmesi gerekecek.

İki boksörün de kariyerlerinde önemli galibiyetler çarpıcı maçlar var ama akıllarda her zaman yer edecek karşılaşma Victor Ortiz’in Floy Mayweather ile mahalle kavgasına dönen unutulmaz mücadelesi olacak.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. lenolewis

  efsane olarak bilinen 2 boksör .Bunlardan birisi maç devam ederken yere düşen rakibine yumruk atmayan gerçek bir efsane, diğeri de gardsız rakibine ard arda yumruk atan tam bir kestane .anlayan anladı

 2. Kızılderelı

  floyd ne ahlaksız adam

 3. Hotter

  kolovkin sana göre herkes maçı satmış 🙂 her eleştirdiğin maç sonrası maçı satmış kelimesini kullanıyorsun. senin mantığına göre dürüst yapılan hiçbir maç yok. ayrıca ummadığı anda yediği 2 adet yumruk karşısında ko olması çok doğal.

  • ahmet kurt

   Adam boks maçında floyd a kafa attı. yanlış birşey yaptığından dolayı doğal olarak sarılıp özür dileme gereği duydu(bunun pek çok maçta benzeri var). Floyd da gardını indirip kendisinden özür dileyen ortiz in suratına ilk yumruğu patlattı. Neymiş efendim hakeme bakıyormuş. Sen hangi hakemden bahsediyorsun? Adam yumruğu yeyince ne olduğunu şaşırmış, bilinci tam olarak yerinde değil. Beklenmedik anda sert bir darbe yersen olayı o anın sıcaklığıyla idrak edemezsin. Ortiz yumruğu yedikten sonra floyd a bile bakmıyordu. Nereye ne için baktığından bile habersizdi. Belki de grogi olmuştu kim bilebilir? Saçmalamanında bir sınırı var. Sen her seferinde bu sınırı zorluyorsun.

 4. conan

  sayın b.demir ve m.ertem, tv 8,5la sözleşmeniz bitti. hayırlısı olsun. bizler boks sever olarak sizin gelecekteki planınızı merak ediyoruz.

  bir kanalla anlaşacak mısınız? lütfen bizi bilgilendirir misiniz? instangram ve twitter’daki üyelere göre bizlere biraz daha ilgi göstermenizi bekliyoruz.

  wilder ve joshua maçlarını izleme şansımız ecük de olsa var mı?

 5. conan

  trolünden gerçeğine, gencinden yaşlısına burdaki tüm üyeler de bokstan anlayan arkadaşlar. twitter ve instagramdaki üyeler gibi değiliz biz.

  lütfen bize bir bilgi verin bilgehan bey.

 6. About Billions

  Fena bi gece değil. Austin trout, moral maçına çıkıyor bu gecede. Artık büyük oynayamayacağını düşünüyorum ama yine de iyi bi boksör bence. Caleb plantta ringe çıkıyor, benavideze fantastik bi şekilde nakavt olan, rogelio medina rakibi. PlantIn da ciddi maçlar için ne kadar hazır durumda olduğunu merak ediyorum. SuperMiddleweight, güzel bi siklet ve şu sıralar barınmak biraz zor. Degale bile saf dışı oldu. PlantIn biraz daha zaman alabilir, bu yolda ilerleyişi. Victor ortizin maçları güzel oluyordu gerçekten. Floyd maçından ziyade, bertoyla yaptığı ilk maç ve maidana maçı, bence en efsanevi maçları. Çok agresif bi boksör ama stilinin aksine, çok da Kırılgan bi boksör. AlexanderI yense bile, bence başarı yakalayamaz artık. Devon alexander, bence amir khan karşısında perişan olduktan sonra, kafasında bitirdi boksu. O maçtan sonra, bi mağlubiyet daha alıp, bırakmıştı. İki yıldır falan ringe çıkmıyordu. Tekrar döndü, kötü bi performans gösterMedi. Bence Ortizi Yener ama sonucu kestirmesi zor bi maç. İki boksör de eski hallerinden çok uzak. Umarım güzel bi gece olur

Yorumlarınız