Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Junkie

  İşte gerçek şampiyon bu adam . Ne stereoid ne yağ yakıcılar 15 raund luk ölümüne maçlar kısa boyuyla kendisinden uzun adamları pas pas etmiş 49 0 lık bi kariyer keşke o zamanlar yaşasaymışız tyson ın son dönemlerine yetiştim ama ali yi canlı izlemek çok isterdim

 2. Roman

  THE REAL ROCKY. ELDIVENLERE DIKKAT ETTIYSENIZ COK UFAK ONLAR COK CAN YAKAR. GERÇEK ŞAMPIYON, ROCKY MARCIANO.

 3. ahmet kurt

  Nakavt ettiği boksörde döneminin çok çok üstünde bir kalitede boks yapan büyük bir ustadır. Bu adamlar modern boksun temellerini atan, korkusuz, çok değerli ve şimdikilerin aksine doğal vücutlu gerçek şampiyonlar.

 4. GGG

  Gerçekten bu adamlar o döneme göre fazla iyiler. Modern boksun temelini atan sporcular. Yanlız dikkatimi çeken şey, adamın bilinci kapalı yerde olmasına rağmen hakemin neden 10 saniye sayma ihtiyacı hissetmesi. O 10 saniye yüzünden adam ölebilir de belki

 5. ömer uzel

  La Starza ile oynadığı ilk maçta Split Decicion kazanmıştı. İlk defa bir hakem Marciano aleyhinde oylama yapmış..Bu adamları izlemedim ama rakiplerine baktım da hep yüzde 80 galibiyet oranına sahip boksörler. Dün S Sport Çek Vepnır’ın belgeselini yayınladı, o da efsaneymiş..

  • ahmet kurt

   o adamın muhammed ali ile yaptığı maç hakikaten efsaneydi. bir insan bu kadar mı hırslı ve mücadeleci olur.

 6. ömer uzel

  Sony Liston maçı tarihin en kanlı maçı diye anılıyormuş.O maçta kan kaybından ölebilirdim ama maça devam ettim demişti..Bu arada j. Joe Wallcot’ta fenomeni şimdi..

 7. ömer uzel

  Fenomenmiş..

Yorumlarınız