Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Ordinaryus H

  @big george
  demişsin ki golovkin jacobs maçını tüm dünya tartışmasız golovkinin kazandıgını kabullendi.
  yine bir kaynaga dayanmadan kendi kafandan bol keseden sallamışsın.ben senin gibi bol keseden sallamam kaynaklarla konuşurum.

  http://boxrec.com/media/index.php?title=Fight:2139435
  Press Scores

  ESPN 115-112 Golovkin
  HBO 115-112 Golovkin
  The Ring Magazine 115-112 Golovkin
  The Guardian 115-112 Golovkin
  International Business Times 115-112 Golovkin
  LA Times 114-113 Golovkin
  Boxing Scene 114-113 Golovkin
  Associated Press 114-113 Golovkin
  Bad Left Hook 114-113 Golovkin
  CBS 114-114
  Telegraph 114-114
  Yahoo 114-113 Jacobs
  Box Nation 114-113 Jacobs
  USA Today 115-113 Jacobs
  Sporting News 115-112 Jacobs
  MMA Mania 115-112 Jacobs
  15Rounds.com 115-112 Jacobs

  17 büyük spor medya basının 9u golovkine 2si berabere 6sı jacobsın lehine oylamış.ayrıca boxrec jacobsın lehine 7 round vermiş.kaynak yukarıdaki linkte.
  ayrıca mayweather , canelo , spence jr ve hatırlamadagım daha bir yığın boksör jacobs kazandı dedi.

  big george demişsin ki 4 kemeri var golovkine saygı duyacaksınız.dünya saygı duymuyor , maçları izlenmiyor ben mi duyucam . golovkin bir tek türkiyede saygı görüyor.

  ben saygı duymuyorum kardeşim. o kemerleri kimlerden almış?
  yaptıgı tek kaliteli rakibi jacobs o maça kadar da balon patlatan bir boksörden bahsediyoruz. o maça kadar yaptıgı en iyi boksör david lemiyu. gerisini siz düşünün. ben saygı duymam.ne zaman caneloyu wardı eubanki charloyu yendi o zaman saygı duyarım sesimi çıkarmam.haklısın derim otururum aşagı. ama yenemeyecegini biliyorum.

  compuboxın verilerine inanmayın asya menşeili bir şirket. sadece taraftarı oldugu boksörlerin istatisliklerini veriyor. eubank gibi populer bir boksörün hiçbir maçının istatisliğini vermemiş.varsa atın bana. sen evrensel tarafsız bir şirketsen herkesin maçının istatisliklerini vereceksin.

  • dcmstr

   ya salak çok bilmiş çoçuk kimse jakobs kotü demiyor bana göre muhteşem bir boksör caneloyuda oynaya oynaya yener maç ortadaydı zaten ama sonucta golovkin yendi jakobs korkak oynamasa belki kazanabilirdi yada bir maç daha olsa belki kazanır kimse birşey demezken sen çok bilmiş hala konuşuyon avukatmısın lale

  • Big George

   Yumruk istatistiklerinden sonra onların sahte olduğunu iddia eden bir sen varsın. Hala daha diretiyorsun bu konuda… Ama merak etme sen de öğreneceksin saygı duymayı.

   Ben Eubank’a, Jacobs’a, Canelo’ya saygı duyuyorum. Hatta Eubank bana göz zevki bakımından GGG’den daha çok zevk veriyor. Ancak objektif olmak gibi bir problemim yok GGG Eubank’ı yener.

   Bu da bana bir şey kazandırmaz, sadece gerçeği konuşmuş olurum. Eubank da GGG’yi yenerse bir şey kazanmış olmam. Ben sadece o boks maçı sırasında aldığım zevke bakarım. GGG’nin baskıcı boksu göz zevkine hitap ediyor, bu nedenle seviliyor ve insanların sevdiği birine de kamu düzenine aykırı bir şey yapmadığı müddetçe saygı duymak nezaket kuralıdır.

   Adam Kazak diye yaptığın ırkçılığa burada sessiz kalacak değiliz. Amerikancı bir arkadaşsın ve doğulu boksörlere karşı bir ön yargın var. Bu da bizi ilgilendirmez. Yumruk istatistikleri doğru, videosu bile çekildi, sen buna bile inanmıyorsun. Tam bir katolik kafası sendeki.

   • Ordinaryus H

    kazak diye ırkçılık yaptıgım yok.ben de objektif bakıyorum.mesela pirog rus bir boksör ve en sevdigim middleweightlerden.çünkü komple bir boksör. ben boksu duygularımı katmadan yorumlarım tahminlerim tutar. eubank konusunda eminim ve baya objektifim zorlanacagını sanmıyorum.avni maçında daha iyi anlayacaksınız.

    yumruk konusuna gelince zamanın varsa incele bu senin dedigin yumruk sayma videosu mesela 12. rounda bakalım, bakalım tarafsız mı sayılmış?
    yumruk sayma videosu 12. round
    https://youtu.be/HejOaavVD3c?t=10m30s

    bu da full maç 12. round
    https://youtu.be/5zDcb5aZYBg?t=54m13s

    kendin gözlemle jacobsın rahat 10-15 yumrugunu göstermemiş.

    artı o yumruk sayma videosu yapan sözde tarafsız piçin diğer videosu
    https://youtu.be/kZN-kboy1HM
    videonun başlıgı ‘canelonun en salak anları’

    o yumruk sayma videosunu yapan piç herkesi kandırıyor hile hurda zıvana herşey var.işleri güçleri insanları kandırmak.
    rusların hepsi böyle işleri güçleri hile hurda doping.amerikanlarda da var ama emin ol çok daha tarafsız.

   • Tugay Özay

    Ordinaryus’un ırkçı olduğunu hiç sanmıyorum hocam. Golovkin’i sevmemesinin sebebi ona göre düz bir boksör oluşu ve dişe dokunur rakiplerle karşılaşmamış olması bence.
    Dikkat edersen ona göre düz bir boksör dedim. Onun teknik standartı Eubank Jr, Charlo ve Jacobs gibi boksörler.
    Ama yine de Golovkin bu hakaretleri hak etmiyor tabiki de, fazla ağır olmuş…

 2. Ordinaryus H

  düşünün golovkinin jacobsa kadar kendi sikletinde yendigi en iyi adam david lemiyu !! 34 yaşına kadar !

  !!bakın iyi okuyun. bu bilgileri benden başka kimseler vermez, bulamazsınız!!

  david lemiyu Joachim Alcine tarafından hezimete ugrayarak yenildi. david lemiyuyu yenen Joachim Alcine, Alfredo Angulo tarafından ko yapıldı hezimete ugradı. alfred angulo da canelo tarafından ko edildi daha dogrusu dumur edildi.ve alfred angulo canelonun en ama en gösterişsiz önemsiz rakiplerinden biri ! ama lemiyu golovkinin jacobsa kadar en iyi rakibiydi. hahahahahah !!asdjhasjkş

  bu ne demek oluyor biliyormusunuz golovkinin en iyi rakiplerinden hantal david lemiyu bir adama yeniliyor o adam başkasına ko oluyor ve onu da canelo ko ediyor.:D:D:D ve bu adam canelonun en güçsüz rakiplerinden biri ahahahahahha. gel şimdi golovkine saygı duy! golovkin daha kimseyi yenmiş degil. banaaaa masallll anlatmayınnnn

 3. Tyson Fury

  bir boksörü profesyonel kariyeri ile sorgulamak boksu forum sitelerinden ögrenen insanlar için normal bir olgu ama emin ol amatörde yapılan mücadele proda yok golovkin’in amatör kariyerine bak öncelikle bu adam canelo aj vs gibi promotör yardımıyla bu noktalara gelmedi merak ediyorum senin canelonu yamultunca hangi yüzle yazacaksın bakalım

 4. VolkanK

  Ya iyide o onu yenmiş onun yendiğini o ko lamış Bu muhabbet saçma yerlere gider Sen bari demeseydin iyiydi

 5. jackal

  28 değil 27 . Dün canelo avniyi sparring de indiriyodu resmen

 6. Hayrettin Yeğin

  Rakipleri birbiri ile mukayese ederken yaptıkları macları kıyaslama yoluyla şu şu şunu yendi bu bunu o yüzden yenemez.o halde o adam zayıf rakipler ile maç yaptı diye sonuç çıkarmak hangi mantığa hizmet anlamadım.ozaman bende bir örnek veriyim.canelo kirklandı 3.raundda ko etti ama o kirklandı ishida 1.raundda yok etti.o ishidayı pirog 12 raund boyunca nakavt edemedi ama golovkin o ishidayı 3.raundda ko etti.ohalde golovkin canelo ve porogdan daha güçlü ve potansiyelli oluyor mu diyelim.Dimitry pirog jacobsu 5.raundda ko etti ama golovkin jacobsu sayıyla yendi.buna görevde pirog golovkinden daha güçlü mü oluyor diyelim.

 7. Hayrettin Yeğin

  Avni daha Amerika’ya gitmeden nasıl sparring yapmış.adam 27 temmuz da Amerika’ya gidecek.

 8. About Billions

  Khan vs canelo maçı güzel bi maçtı. Zaten final sahnesi, olağanüstüydü. Lorenzo’s oil filmindeki, Susan sarandonun, hasta, hareketsiz evladının başında, “acaba tekrar eski haline kavuşabilecek mi ? ” diye gecelerce hüzünle ama umut içinde beklediği gibi canelo da yerde hareketsiz yatan khanın yanına diz çöktü. Üşütmesin diye üzerine battaniye örtecekti sanki. Belki de “keşke vurmasaydım, ya kötü bi şey olursa ? ” diyordu içten içe. Maç bittikten sonra ve bi kaç ay kadar, puana kalsa khan kazanır diyordum. Şu an aynı fikirde değilim. Maç puana kalsa bile canelo kazanırdı bence. Nakavt olmadığını düşünüyorum, aradaki güç farkından, oyunun sonlarına doğru khanın ciddi şekilde oyundan düştüğünden ve akıllı bi boksör olmadığından ötürü canelo, 2 ya da 3 kez KD ederdi. Zaten 6 Roundun ikisini almıştı sanırım. Oyun disiplininden kopmayan, odak noktası şaşmayan, kontra kovalayan canelo, bence bu maçı puanla da kazanırdı. Khanı, maidana maçından sonra desteklediğim ikinci maçıydı. Khan kazansın isterdim. Olmadı.

  • Tugay Özay

   Kesinlikle katılıyorum hocam ben de Khan’ı destekliyordum bu maçta. Sanırım 4-2 de öndeydi. Ama Canelo gitgide ipleri eline almaya başlamıştı. Khan, Ko olmasa bile dediğin gibi Canelo puanla kazanacaktı.
   Ayrıca Canelo kazandığı için neredeyse hiç sevinmedi. Khan’ın ciddi bir durumu olduğunu düşündü ve dondu adeta. Bu da insanlık belirtisidir…

   • About Billions

    Aynen öyle dostum. Khanı da caneloyu da sevmem ama canelonun o hareketi, kendisine plan saygımı büyük ölçüde arttırdı.

  • Harun

   roman yazar gibi anlatmışsın süper olmuş.

  • Dagestan boxing

   cok dogru ve guzel bir yorum about billions

 9. VolkanK

  Jackal– ne alaka avni canelo sparing 27 temmuz deillmiydi

 10. jackal

  Beyler Canelonun dün sparringdeki rakibini avni sandım inanılmaz benziyor . Hatta link attım youtube linki gelmemiş

Yorumlarınız