(VIDEO) Ağır Sıkletin Efsane Şampiyonu Jack Dempsey

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

 1. sa yo na ra

  mehmet ertem bey isteğimi geri çevirmediğiniz için çok teşekkür ederim. herkes tarafından bilinmesi gereken bir boksördü jack dempsey bana göre kendine has tekniği ve karizmasıyla ağır sıkletin gelmiş geçmiş en iyi 5 boksöründen biriydi. keşke canlı olarak izleyebilseydik. çok saçma bir döneme geldik ki boksun en sevilen sıkleti palyaçolara kalmış durumda..

 2. Roman

  Boş haber yapmayin smith barrera maci var onun haberini yapin

  • enrike

   smithle barrera maç yapacak haberin olsun .tamam haberini yaptık şimdi çekilebilrsin..

  • Mehmet Ertem

   Üslubuna dikkat etmezsen siteden atılmana çok az kaldı bilgin olsun.

   • Roman

    Yayinlamadiginiz macin niye haberi olmuyor?

    • conan

     Padişahın biri rüya görmüş ve ertesi sabah ülkenin en iyi rüya tabircisini çağırtmış ve ona rüyasını anlatmış; ’Rüyamda dişlerimi birer birer çektiler. Bir tek azı dişim kaldı, onu da kendim çektim. Bu ne anlama geliyor yorumla bakalım?’’demiş. Rüya tabircisi, ’Padişahım, oğlunuz, kızınız ve karınız ölecek, sonra da siz öleceksiniz’ demiş. Padişah çok sinirlenmiş ve rüya tabircisinin başını vurdurmuş. Ardından bir rüya tabircisi daha çağırtmış. Bu rüya tabircisinin ise rüyayı şöyle yorumlamış; ’Padişahım siz; kızınızdan, oğlunuzdan ve karınızdan daha çok yaşayacaksınız. Padişahın gözleri parlamış ve çok sevinmiş. Rüya tabircisinin en güzel ödüllerle ödüllendirilmesi için muhafızlarına emir vermiş. Halk bu duruma çok şaşırmış ve rüya tabircisine sormuş; ‘’Her ikiniz de aynı şeyi söylediniz ama padişah onu cezalandırırken seni ödüllendirdi neden ama ?

     ’’ Rüya tabircisi cevap vermiş ; ‘’Üslup farkı’’

   • Antijoshua

    🙂 (m.ertemin mesajina) sahi bi karsiyakali vardi ne oldu ona resmi bi aciklama bekliyoruz 🙂

  • Antijoshua

   Hayat bos be kardesim bos haber yapilsa ne olcak

   • conan

    Aynen boş. Dün 20 yaşında odtü fizikte okuyan isviçredeki cern laboratuvarına davetli bir gencin cenazesindeydim. O kadar emek eğitim ve önünde yaşanılacak yıllarca hayat uçtu gitti. Fazla takılma romanım

 3. Tolga

  Eski boksörlerden jake la motta yi çok severim. Jake la motta nin hayatini Anlatan ragging bull filmi var herkese tavsiye ederim .

 4. Tolga

  Bu arada tv8.5 a fight club diye bir program başlıyormus . ilk raunt programı gibi . Hayırlı olsun Bilgehan beye

 5. safkan

  Benim de avatarim da olan, çok çok tehlikeli bir şampiyondur.

 6. Tyson Fury

  Ortiz iyileşmiş aj’yi sıkıştırıyormuş bakalım pulevden önce maçı kapacakmı

  • Big George

   zamanında az bok atılmadı bu sitede ortiz kaçıyor diye. O kadar dedik sakat diye, kimse tınlamadı aha ne oldu şimdi?

 7. Liston

  Beyaz olduğu için bilhassa Amerika’da çok sevilen biri de Jack Dempsey’dir. jack dempsey 1889 yılında doğmuştu. fransız boksörü carpantier ile dövüştüğü zaman dempsey 26 yaşındaydı. dempseyin rakibini 4. raundda nakavtla yenmesi amerika ile fransa arasında uzun müddet devam eden çekişmelere yol açmıştır. 1926da dempsey amerikalı rakibi ünlü boksör tunney ile karşılaştı. 10. raundda sayı ile maçı kaybetti. böylece şampiyonluk tunneye geçmiş oluyordu. bundan sonra yapılan rövanş maçında dempsey çok heyecanlıydı. bir ara tunney nakavt oldu, hakem sayarken dempsey heyecanından nizami hareket edemiyor yerinde duramıyordu. hakem saymayı bırakarak dempseyi köşesine getirdi, yeniden saymaya başladı. dempsey gene yerini bırakmış en yakın köşeye gelmişti. hakem yeniden sayıyı bıraktı, dempseyi yerine götürdü. böylece tunney 16 sn kadar yerde kalabilme imkanını bulmuş oluyordu. dempseyin heyecanından doğan bu imkan tunneye maçı 10. raundda kazandırmış oldu. dempsey bundan sonra 116 kg ağırlığında 2 m boyundaki boksör firpo ile dövüştü. firpo maç sırasında dempseyi attığı bir yumrukla ringten gazetecilerin bulunduğu masaya yuvarladı. dempsey ancak 7 sn sonra ringe girebildi. buna rağmen neticede rakip bulmakta güçlük geçti. esther taylor adlı bir artistle evlenerek boksu bıraktı.

 8. cellat hopkins

  kizgin boga alpacino

 9. Tolga

  Cellat hopkins karıştırdın dostum başrol de Robert de niro var :))

 10. AERIALS

  Bu adamı Charlie Chaplin’e benzeten bir tek ben miyim

  http://photo.charliechaplin.com/images/photos/0000/8948/cc_121_big.jpg

Yorumlarınız