(VIDEO) Amerika’yla Küba Barışır. Bu İkili Barışmaz! Ward ve Barrera Yüz Yüze!

wardbarrerafaceoff

Bu aralar Barack Obama’nın Havana ziyaretiyle Amerika ve Küba arasında barış rüzgarları ese dursun, aynı durum kesinlikle boks için geçerli değil.

Amerika’nın ve dünyanın en önemli boksörlerinden Andre Ward, Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece sabaha karşı NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak karşılaşmada, dünyanın en önemli boks ülkelerinden Küba’nın bu sıkletteki bir numarası, yenilgisiz Sullivan Barrera karşısına çıkacak.

İki yenilgisiz boksör, maçın yapılacağı California’daki basın toplantısında yüz yüze geldi. Her iki boksör de uzun süredir rakibini nakavt edeceğini iddia ediyor. Uzun süredir sosyal medya üzerinden birbirlerine mesaj gönderen ve atışan iki boksörün yüz yüze karşılaşması da beklendiği gibi gergin geçti. Soruyoruz; bu maç için sabırsızlanmamak elde mi?

Ayrıca gecenin bir diğer önemli maçında karşılaşacak olan, tüy sıkletin iki dünya şampiyonluk adayı yenilgisiz Joseph Diaz ve tek yenilgisi bulunan Jason Velez de toplantıda yüz yüze geldi.

İşte o görüntüler:

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Marvelous

  Barrerayı küçümsemek istemiyorum fakat ward karşısında şansı yok denecek kadar az. Öyle eller yanda kafa açıkta wardın karşısında durmayı dusunmuyordur umarım ki boks tarzı böyle sanırım. Çok yumruk yer.

 2. KaraPapak

  Ward çok emin kendisinden ikiside yenilgisizi iki testiden birisi kırılacak maçın abd olması ve wardın bu sikletin en iyi olması bir kaç adım önde gösteriyor. Eğer maçın sonlarına doğru kondisyonlarını taşırlarsa neler çok merak ediyorum. Nakavt gelirse o zaman tadından yenmez. Favorim Ward çok iyi bir boksör.

 3. Bankacı

  Ward-berrera sanki creed filminde rolü var gibi creedin oğlunu yere indiren o gibi.

 4. erdem dur

  bu maçın bu kadar yakın bir tarihte olması beni mutlu etti açıkcası böyle büyük isimlerin karşı karşıya gelmesi daha fazala izlenilir kılıyor

 5. Abdullah yılmaz

  canlı yayın saat kaçta başlıyor? ona göre kalkıp izleyeyim 🙂

 6. Roman

  Barera aptallık yapıp önünde durursa her maçında yaptığı gibi andre ward ona Boks dersi verir.

Yorumlarınız