Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. tipitip

  Burda da ali Rocky e boks dersi veriyor..
  https://www.youtube.com/watch?v=vlInR9IaQ8g

 2. Öğretmen Bey

  Bu da şimdi Survivor gibi bir yarışmaya katıldı, kovboy şapkası falan giymiş. Canelo bayılttı iflah olmadı.

 3. tipitip

  Amir Khan ile Eubank ın karşılaşmasını görmeyi çok isterdim… ikisi de hız anlamında birbirine benziyor acaba sonucu nasıl olurdu böyle bir karşılaşmanın sizce ?

  • klıtschko

   hocam eubank khana biraz büyük kaçardı ilk atacağı sağlam yumruklada nakavt ederdi.asıl maç khan vs mayweather maçı olurdu

   • tipitip

    Eubank’ın khan a göre çenesi sağlam ama arada sıklet farkı var sanırım…eubank yükselen bir yıldız gibi…m. ali kupasını alır kanımca…antremanlarını izliyorum arada terminatör gibi saldırıyor karşısındakine, önündekine…Tam bir canavar…

    • Tek Kral Deontay Wilder

     Uebank ayrı bi gezegen süper ötesi bazen sosyal medyada çalışmalarını izliyorum adam muhteşem saygılı işine disiplini çalışmaları felan süper etkileyici…ben normalde groves u destekliyorum ama bu turnuvayı uebank kazansın istiyorum ve öyle olacak gibi

  • About Billions

   Aralarında siklet farkı var ama ikisi de Middleweightte dövüştü. Onun haricinde, fiziki fark da söz konusu. Bi şekilde maç ayarlandı diyelim, eubank bence perişan eder, khanı Brutal nakavt eder 🙂 .

 4. ahmet kurt

  amir khan izlemeyi sevdiğim bir boksör. ama canelo maçına çıkarak aptallık etti. senin etin ne budun ne be khan kardeş 🙂 kafayı mı yedinde o maça çıktın.

  • hitmonchan

   Zor maça çıktı ama az tedbirli bir boksör olsa alacaktı, Çok açık yakalandı. Yense kraldı şimdi.

 5. hitmonchan

  Khan, Lemieux’un diğer taraftaki versiyonu bence. tek yönlü bir boksör. teknik ve hızlı, güçsüz ve dayanıksız. Lemieux ve bunun bir kombinasyonu gelse dünyaya ayıyla, kanguruyla falan boks yapardı sanırım rakip bulamazdı.

  • ahmet kurt

   Bu yoruma ben pek katılmıyorum dostum. Bence khan pek teknik bir boksör değil. Öte yandan kesinlikle güçsüzde değil bence. Dayanıklılık olayına gelince ben dayanıklılık ile çene sağlamlığını ayrı tutuyorum. Mesela bazı boksörler vardır bir dünya dayak yese de nakavt olmazlar. Ama çeneden yakalandı mı anında giderler. Örneğin frazier. Adam ali den yüzlerce isabetli yumruk almasına rağmen 15. raundda bile eskiv ve fent yaparak preslerine, sol kroşelerine devam ediyor. Çünkü öküz gibi dayanıklı. Ama foreman dan çeneye isabetli yumruk aldığı anda ya down oluyor yada sallanıyordu. Ali de birkaç kez salladı. Ama sallamak yeterli olmadı tabi. Yakın zamandan Jacobs ta buna örnektir. Çenesi pek sağlam değil ama 12 raund golovkin in yumruklarına dayandı. Duhaupas çok sağlam çeneli değil. Helenius salladı, povetkin bayılttı. Ama wilder dan 11 raund boyunca dayak yedi yıkılmadı. Amir khan da öyle. Aslında dayanıklı olmadığını söyleyemeyiz. Bol darbe yeyipte 12 tamamladığı çok sayıda maçı var(mesela maidana ya nakavt olmadı). Ama çenesi zayıf. Çeneye sert darbe aldığı anda Sallanıyor. O dayanıklılığı belki çene sağlamlığı manasında kullanmışta olabilirsin. Ama ben yine de şahsi fikirlerimi belirtmek istedim.

   • hitmonchan

    Yorumumu düşünme fırsatı buldum sağolasın değerlendirme için. evet çene anlamında yazdım ama yine de normal manada da dayanıklı olduğunu düşünmüyorum, yumruk alınca canı yanıyor bence bu da oyununu etkiliyor. Teknik kelimesi içinde çok şey barındırıyor aslında yanlış bir ifade kullanmışım. Yumruk açısı bulma ve isabet ettirme konularında tekniği yüksek. Daha bir sürü şey var teknik kavraminin altında tabi. Güç konusunda da o kadar net yumruk atan adam eğer bir de güçlü olsa baýıltırdı herkesi. güçsüz belki denmez ama güçlü de değil. Lemieux’la hibrit yapsalar adam öldürürdü ama bu yorumumun hala arkasındayım=).

 6. VolkanK

  Amir Khan bi sonraki dayağını brook’tan yiyecek

 7. cellat hopkins

  Ahmet. Hocama bir katkı dayanıklılık vucüdun yorgunluğa karsı koyabilme gücü dediği gibi 10 raund banamısın demez boksorler vardır yorgunluk nedir bilmezler

Yorumlarınız