(VIDEO) Anthony Yarde, Sjekloca’yı Böyle Nakavt Etti

Geçtiğimiz hafta sonuna damga vuran maçlardan biri hiç şüphesiz hafif ağır sıklette WBO Avrupa ve Uluslararası kemer maçı Anthony Yarde vs Nikola Sjekloca’ydı. Sıkletin en önemli yükselen yıldızlarından, “Canavar” Yarde, Karadağlı ünlü boksör Nikola Sjekloca’ya kariyerinin ilk nakavtını işte böyle yaşattı:

01:00

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. girayturker16

  Yesinler kaslarını bi kovalev’in önüne verselerde şunu bi ayar çekse.

 2. sa yo na ra

  Kalas gibi boksör ben pek bir numara göremiyorum bu adamda. Şampiyon olur mu? Olur. Biz ne baloncukların kemer maçlarına çıktıklarını gördük.

 3. riddickbowe

  yarde’nin tırt boksör olduğunu anlamış olduk. 39 yaşındaki nikola bile bir sürü isabetli yumruk attı. wbo üzerinden yürüdüğü için kovalev’in rakibi olacak. bence kovalev bu steroid balonunu kolayca patlatır. ayrıca bu yarde nasıl 79 kilo anlamış değilim. en az 85-90 duruyor.

 4. Roman

  SERGEY KOVALEV, YARDE’Yİ EZER GEÇER. Bir eleman bu adamın amatorde 12 maçı olduğunu söylemişti. Adam yumruk yiyince eli ayağı birbirine giriyor. Yumruk yemeye alışkın değil. Yumruk gücü sağlam ama belli steroid kullandığı. Anthony joshua’ nın hafif ağır siklet versiyonu bu eleman.

 5. Klitschko24

  Kovalevi yüceltin yüceltin yarde yenecek kovalevi hemde KO ederek . Kovalev de emekli olacak

  • Abdullah yılmaz

   roman kardeşime katılıyorum. bu maçta yarde’de gördüğüm artı şey,biraz daha hareketliydi. yarde yumruk yiyince savruluyor. kovalev bunu iki kroşe ile bayıltır. ayrıca çok kaslı. bu eleman jashua gibi 7. raunddan sonra başka yerinden solumaya başlar. o nasıl kas öyle ya…

  • ahmet kurt

   adam 2. raundda ağzını yaymış nefes almaya çalışıyor 🙂 kondisyon sorununu aşarsa belki diyelim de zor iş.

 6. Kızılderelı

  Kovalev 5.raound u göstermez nakavt eder

 7. Kızılderelı

  Beyler kovaleve Adonis dışında rakip görmüyorum

 8. jackal

  kovalevee gerek kalmaz bivol,gvozdyk,beterbiev de yener yardeyi. ama yardenin kasları var herkesi yener :S

 9. WildervsJoshuaa

  Yarde kovaelvi 3. Raundda nakavt eder.

 10. Roman

  Adonis, yarde yi brutal ko ederdi. Sergey de ko eder. Zaten bivol, joe smith, barrera, bivol, gvozdyk. Baska aklima gelmeyen eleider alvarez, jack, beterbiev bunlar yarde karsisinda favorim olur bu durumda olasi mac halinde. Yarde steroid havuzuna atlamış yüzüyor.

 11. Roy Jones

  Beyler sacmalamayin lütfen. Antony yarde bir süper star olacaktır, görürsünüz

Yorumlarınız