(VIDEO) Anthony Yiğit, İngiliz Karşısına Unvanını Böyle Korudu


Geçtiğimiz hafta sonu İngiltere’de İngiliz boksör Joe Hughes ile karşılaşan Adanalı EBU süper hafif sıklet Avrupa şampiyonu, Adanalı Anthony Yiğit, rakibini 12 raunt sonunda puanla mağlup ederek kemerini korumuştu.

İşte maçın tamamı:


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. riddickbowe

  Luis 8 Aralık’ta ringe çıkacakmış herhalde listeden çıkmamak için bu maçı yapıyor.

  • Big George

   Adamın bir senesini çaldılar beklete beklete. Artık çıkması lazımdı.

 2. Big George

  Anthony Yiğit tam olarak Avni’nin izlemesi gereken gelişim yolunu uyguluyor şu an. Ağır aksak ilerliyor, çok iyi bir kariyer planlamışlar Yiğit’e belli.

  Kendisini kutlarım. Tabakhaneye bok yetiştirir gibi maçlara çıkmıyor.

  • riddickbowe

   +1000 big corc kardeşim. Bence avni Avrupa şampiyonluğunu kazanıp sıralamada yerini koruyabilirdi Ama aç gözlü Ahmet turnuvaya sokarak harcadı. Eğer avni turnuvaya katılmasaydı wbc şampiyonluğu için maça çıkacaktı. Yazık oldu.

 3. conan

  ortiz denen keko wbc’de ilk 50de bile olmayan daniel martz ile dövüşecek.

  eyyy wilder sevmeyenler; wildera rakip konusunda laf atıyorsunuz. iki kelime de ortize laf demeyecek misiniz? ilk 50de bile olmayan boksörle neden dövüşür bu adam?

  • riddickbowe

   Soner wilder’ı bende severim ama ortiz’de eleştirecek bir şey yok. Adam 3 gün sonra maça çıkacak pulev’i mi seçseydi? 😀

   • Roman

    +1

   • conan

    ridobowe gardaşım wbc ilk 20den birini seçebilirdi. ilk 100den bir adam seçmek de nedir?

    • ahmet kurt

     Ortiz 3 günde öylesine bir rakip seçiyor. Bence de daha iyi bir rakip seçmeliydi. Ama wilder ile ortiz aynı durumda değil. Wilder bir dünya şampiyonu. Rakiplerini de buna göre seçmeli. Ortiz in illa iyi rakiple dövüşecek diye bir zorunluluğu yok. Ama wilder ın var. Fakat yinede dediğin gibi ortiz in rakibi çok çok zayıf. Daha iyi bir rakip bulabilirdi.

     • ahmet kurt

      Bulabilirdi değilde bulmalıydı olarak değiştirelim. Parker ın 1, bryant jennings n 2 raundda nakavt ettiği bir boksörle dövüşmek ortiz e yakışmaz.

      • Junkie

       Ortiz korkusuz bir adam alayınada meydan okudu zamanında kimse cevap bile vermedi wilder joshua kim gelirse gelsin dedi adam bugün parker a meydan okuyan birbirlerine atıp tutan sahte sampiyonlar neden hiç ortiz ve povetkin e meydan okumuyorlar sizce ? çünki bu adamlara meydan okudugunuz an anlaşmanın altına imza atmış olursunuz yoksa sözünüzün bi anlamı kalmaz bu adamlar her yerde her maça çıkarlar çünki maç kaybetmek gibi bir dertleri yok her boksör kaybedebilir ama ortiz ve povetkin maç kaybetse fanları onları bırakırmı hayır kendilerini kanıtlamış adamlar ama joshua veya wilder bir maç kaybetsin bak bakalım burada fanı kalıyormu hepsi hesap değişip gelmezse bende hiç birşey bilmiyorum 🙂

      • ahmet kurt

       ben ortiz e korkak demiyorum zaten. söylediklerinde haklısın ama ortiz den çekinmeleri de normal aslında. az para+çok risk.

     • riddickbowe

      Ahmet yapma gözünü seveyim 3 gün diyoruz. 1 senedir ringe çıkmıyor bence o kadar kötü sayılmaz. Zaten listeden çıkmamak için yapılan bir maç. Bence ortiz-wilder en kısa sürede olur.

      • Hotter

       kesinlikle riddickbowe haklı. bencede ortizin bu rakibi seçmesi abartılacak birşey değil. sonuçta 1 senedir ringlerden uzakta ve aniden bulunan bir rakip, doğal olarak böyle zayıf boksör olabilir. zaten ortiz 3. sırada zannedersem. wilder ile maça çıkması için 1. sıraya yükselmesi lazım. wilder’de bir adım atar bişeyler yaparsa wilder ortiz maçını izleyebiliriz. ama zor bence.

      • ahmet kurt

       yav yakışmaz beyler yakışmaz. 25 yaşındaki parker bile en son 2014 te 1 yıldızlı bir boksörle dövüşmüş. ortiz parker ın 1 raundda nakavt ettiği adamla neden maç yapsın. hadi onu bunu geçtim. 1 yıl ara verdi diyorsunuz. 2 yıl boksa ara veren bryant jenning daha geçenlerde bu adamı 2. raundda nakavt edip geri dönmüş. jennings in 2 yılda dönüş yaptığı adamla ortiz in rakibi bir olur mu? en azından yine david allen ayarlarında 2-2.5 yıldızlık bir adamla dövüşseydi.

 4. Roman

  HAY SU TPW INSALLAH GUZEL OLUR BU KADAR REKLAMI KALDIRMADINIZ. IZLEYECEGIM COK MERAK ETTIM. JOHN MORRISON VE MVP ESKI WWE CILER DEN SU MVP NIN KARSISINA SHELTON BENJAMIN DE GELSEYDI.

 5. Bankaci

  ortiz en iyisini yapıyor…yalandan bulsun 2-3 yıldızlı adamları dövsün istatistiğe oynasın…anlaşılan bu maç ısınma ve ter atma maçı…böyle ocak şubat gibi bir tane daha rakiple karşılaşıp ciddi rakiplerle iletişime geçmeli…

  • ahmet kurt

   2-3 yıldızlı adam dövse iyi zaten 🙂 rakibi 2 yıldızlık bile değil.

 6. Big George

  ORtiz’i rakibinden dolayı kimse eleştiremez.

  Adamı sakatlığın ardından bir senedir oyalayıp duruyorlar. Wilder maçı iptal olduktan sonra kiminle maça çıkacaktı? Formunu kaybetmemesi için normal böyle bir maça çıkması. Bir günde alınmış karar.

  Parker’ın Razvan Cojanu ile maç yapması gibi bir şey.

  • ahmet kurt

   eğer 2-3 ay gibi tekrar ringe çıkacaksa oh ne ala. ama bu maçtan sonra 6-7 ay bekleyip yine bunun gibi rakip seçerse ortiz in anlını karışlarım 🙂

 7. conan

  peki ama neden wilderın pove maçı iptal olunca arreolayı seçmesine bu kadar tahammülkâr olamadınız?

 8. conan

  hay bu tpw nin de aq…. bitse de kurtulsak şu dandik reklamlardan

 9. Bankaci

  CONAN DOSTUM ŞAHSEN WİLDERIN STİVERNE SONRASI SEÇTİĞİ RAKİPLERE BAK.HEPSİNİN ORTAK ÖZELLİĞİ ZAYIF RAKİP OLMALARI…WİLDERDAN SONRA ÇIKTIKLARI MAÇLARI KAYBETTİLER…BURADA SADECE STİVERNE 2.MAÇINA KİMSE BİR ŞEY DİYEMEZ ÇÜNKÜ HEM RÖVANŞ MAÇI HEMDE NAKAVT OLMAMIŞTI STİVERNE İLK MAÇTA AMA ONUN DIŞINDAKİ RAKİPLERİN HEPSİ KEMER MAÇINA ÇIKACAK KALİTEDE BOKSÖRLER DEĞİLDİ.HADİ HİKAYEDEN 2-3 MAÇ YAP AMA BU NEDİR? SÜREKLİ ZAYIF RAKİP ZAYIF RAKİP…BİRDE ORTİZ KEMER SAHİBİ DEĞİL O KADAR GÖZE BATMAZ AMA WİLDER KEMER SAHİBİ…

  • conan

   yaw güzel kardeşim parker, boşua, povetkin ve ortiz dışında adam gibi rakip mi var? wilder bu ismi geçen 4 boksörü de yener, bu 4 boksör dışındakileri ise tek koluyla yener. yani kimi seçse siz bahane bulacaksınız.

   • Junkie

    Vay be neymiş bu wilder 4 nude yeniyor geri kallan boksorleride tek eliyle yeniyor harbiden efsaneymisde haberimiz yok wilder aşkın git gide saplantiya dönüşüyor conan bence biraz frenle kendini

    • conan

     tek tek yenince soner abi haklıymışsın diyeceksin cankicim.

     • Junkie

      İnşallah yener bende derim sana söz bu sitenin önünde senden de wilderden de özür dilicem ama bu imkansız çünki hayatında 4 yıldızlı boksörle maçı olmayan bir adam saydıgın 5 yıldızlı boksörlerin sadece biriyle dövüşürse ona sevin bence soner abicigim

      • conan

       tek tek yenecek sen wilderdaki o kapasiteyi görecek bilgide değilsin. ön yargıların da var. povetkinin zar zor yendiği rudenka wilderın karşısına çıksın wilder onun yedi sülalesini nakavt eder. çıktığına çıkacağına pişman olur.

     • Junkie

      ahahaha bir bildigin povetkin rudenka yı zar zor yenmiş adam 12 raundu sürklase etti raound vermedi adama yalan söylüyorsun bu 1 . Boksta wilder gibi 38 – 0 joshua gibi 20-0 20 nakavt gibi göze hoş gelen sayılar sadece sizin gibi 3-5 senedir boks izleyen fanboyları etkiler bizi değil bu 2 . 3. ve son olarak profilimdeki adamda bir amerikalı ve benim için gelmiş geçmiş en iyi boksördür söyledigin gibi bir önyargım yok iyi boksörü severim memleketi farketmez ama floyd ward ve wilderden nefret ediyorum cünki yalandan abartılan ve kariyerleri boyunca hep korunan boksörler amerikalıda olunca 2 kat nefret ediyorum yalan yok ama bu önyargı degil amerikalı bir çok boksör benim için ilham kaynagıdır . ( Tyson sugar ray robinson muhammed ali holyfield ray leonard bernard hopkins vs )

      • conan

       hahahaha acemiye bak. rudenka boksör müydü? furynin sürekli donunu çektiği gibi, rudenka da sürekli boynunu tuttu. nerden çıktım şu maça bitse de gitsem modundaydı. böyle bir rakibi bile nakavt etmekten uzak.

     • Junkie

      ahahah hala rudenko diyorsun ya 😀 Dheupass derim bende sana wilderin kafasını gözünü şişirdi povetkin 6 raundda hastaneye yolladı yumruk almadı ona ne diyorsun 😀

      • conan

       işte acemiliğin ve bokstan anlamazlığın bir göstergesi: maça hazırlanmayan, emanet şort ve ayakkabıyla maça çıkan duhapass maçını kıstas almak.

       kağıt üzerinden boksör değerlendiren bir acemi olduğunu biliyordum.

     • Junkie

      Senin rudenka örnegine karşılık verdim yoksa dheupass zaten povetkinin rakibi degil senin anladıgın tarz da cevap verdim sana bu kadar zoruna gitcegini bilsem vallahi söylemezdim 😀

      • conan

       yoo acemi bir yorumcu olduğunu ispatladın. sen boxrece gir bak ordan boksörleri kıyasla. maç izlemene gerek yok. 😀

     • Junkie

      ahaha ben acemi yorumcuyum sen profesyonelsin heralde master i nerede yaptın yorumculuk için söylede bizde gidelim prof yorumcu olalım senin gibi prof olmak istiyorum soner abi yardımcı ol bana 😀

      • conan

       sen soner abini takip et, yorumlarımı ezberle. yavaş yavaş öğrenirsin.

 10. conan

  wilder hızlı atletik bitmeyen bir kondisyona sahip. kolları ve boyu çok uzun. öldürücü allah vergisi bir de sağ yumruğu var. o yumruğu mutlaka rakip yiyecektir kaçarı yok. yememesi için rakibin floyd gibi atletik bir boksör olması lazım. o sağ yumruğu da en rahat yiyecek boksörler boşua ve povetkindir.

 11. conan

  15 aralıkta povetkininizi izleyeceğiz. sıradan bir boksör hammerı puanla ancak yenecek. nakavt çıkmaz o maçta.

  • Junkie

   screenshot yaptım bu yorumunu 16 sında burada ol kaçma bi yerlere siteye ugramamazlık yapma hammer a çok güvenme bu zamanaki kadar en poşet rakiplerinden biri povetkinin 🙂

 12. Hotter

  povetkin wilderin öldürücü sağ yumruğunu yesede birşey olmaz. povetkin ko olacak bir boksör değil. olası wilder povetkin maçında, wilder fanı olmama rağmen favorim povetkin olur kesinlikle.

  • Junkie

   Adam dr. demirdöven ile 12 raund kapıştı ne yumruklar aldı hemde son 10 yılın en güçlü sağına sahip boksöründen joshuayı ne hale soktugunu gördük o sağın ne zaman kırısmaya girmek istese povetkin wlad güreş yaptı o maçta başka boksör olsa diskalifiye edilirdi o kadar haksızlıga ragmen bir adım geri atmadı povetkin wilder kim poveyi nakavt edecekmiş 🙂

  • conan

   wilder yumruğunu yemeyen kendisininkini balyoz zanneder. povetkin çok güzel nakavt olur. kum torbası gibi döver boysuz poveyi. 🙂

   • Hotter

    ah be conan yakışıyor mu senin gibi yorumcuya bu söz. povetkin ko olur da ne demek. povetkinin ko olmayacağını tüm dünya biliyor o adamın dayanıklılığı ve çenesi kimse ile örtüşülemez. povetkinin en iyi özelliği bu zaten.

    • conan

     sağlam yumruğu en etkili yere ve zamanda yiyen her boksör nakavt olur.

     • Hotter

      povetkin ve golovkin. ikisinin de isminin sonu (kin). bu kinler ko olmaz 🙂

      • Tek Kral Deontay Wilder

       🙂 iyi yakalamışsın kanka

  • Tek Kral Deontay Wilder

   hotter sırtımızdan vurdun bizi kanka öyle demiyecektin 🙂

   • Hotter

    öyle ama kanka kusura bakmayın objektif olmak gerek. povetkin wilderi yener. bu acı ama gerçek birşey 🙂 hele hele povetkin asla ko olmaz. hadi puanla wilder kazanır diyim de gönlünüz olsun 🙂

    • conan

     boşuadan bir cacık olmayacağını anlayan anti wildercıların yeni gözbebeği povetkin oldu. 😀 😀

     yer cücesi povetkin..

     • Hotter

      lafın banaysa boşuacı asla olmadım. her maçta yenilmesini istedim. çünkü çok abartılan bir boksör. hele hayranı olduğum klitschko yu yendiğinde emin ol 1 hafta kendime gelemedim rüyalarıma girdi. povetkin saygıyı hak eden bir boksör, o yüzden herzaman göz bebeğidir 🙂

    • Junkie

     hotter ve tkdw helal olsun size her wilder fanı sizin gibi açık görüşlü olsa tartışmicaz da conan gibi fanatikler ortalıgı karıştırıyor onur ertekin den ne farkın conan lafa gelince o cocugu banlatmaya çalışıyorsun sen ondan cok daha fazla fanatiksin hemde en az aranızda 20 yaş vardır o çocuk sen yetişken bir adamısn

     • conan

      bana bunları diyen de azılı ped’etkin fanı. (ped means performance enhancing drugs)

      • Junkie

       Seni eze eze ben yoruldum sen ezilmekten yorulmadın bu sitede arada ugra arayı uzatma sen olmasan ben prim yapamam bu sitede seni bozmak benim vatani görevim ona göre gölgen gibiyim burda sayın prof ona göre 😀

      • conan

       ince alamıyorsun onun için ezerek inceltiyorsun sanırım 😀

      • Junkie

       kelime darcığın tartışmaya yetmiyorsa girme hiç daha iyi çirkinleşiyorsun 45 yaşında adamsın yaptığın muhabbete bak birde gülücük koymuşsun sonra lafa gelince de ona buna salça at milleti banlattırmaya çalış sana söylenen her lafın 10 katını hak ediyorsun bosuna millet sana düşman olmuyor

      • conan

       @cankicim sen ezerim mzerimli konuşursan o türden karşılığını alırsın. adam gibi yazacaksan yaz. yoksa uza.

      • tipitip

       Aman beyler ikinizi de çok seviyoruz..tüm ağır sikletlerin canı cehenneme …

      • Junkie

       tamam profesör en yakın zamanda tekrar görüşcez gibi 🙂

      • conan

       @tipitip hocam ama görüyorsun, bilmeyen yine soner suçlu zannedecek. ben arkadaşa en hafifinden acemi diyorum başka şekilde rencide edici söz söylemiyorum. ama seni eziyorum eziksin diyor. karşılığını alınca da ağlamaya başlıyor.

      • Junkie

       bırak tipitip e ağlamayı da biraz ders al örnek al onu bak oda wilder fanı ama her görüşe saygılı senin gibi wilderi peygamber gibi görmüyor örnek al biraz o adamı sen bana acemi diyorsun lakap takıyorsun bende sana ezik demişim nolmuş yani bumu zoruna gitti ince al diyorsun sen sinirlenince kontrolü kaybediyorsun dostum

    • Tek Kral Deontay Wilder

     şaka bi yana pove çok dayanıklı adam huckicden bile o kadar net darbeler yemesine rağmen yıkılmadı klitcko paspas döver gibi dövdü yıkılmadı… onu kolay kolay kimse yıkamaz …ama şu an eskiperformansında olmadığı kanısındayım povenin … kim yener dersen bilemem

     • conan

      çenesine wilderdan bir sağ yesin bakalım ayakta kalabiliyor mu?

      • Tek Kral Deontay Wilder

       wilderın gücünden şüphem yokta çenesi beni korkutuyor açıkçası pove ayarında birinden sağlam bi yumruk yemedi ne olur kestiremiyorum … ben oynanmamış maç için net konuşamam ama kalbim tabiki wilderdan yana

 13. Tek Kral Deontay Wilder

  hz balyoz wilder a.s alayını haşat eder beyler neyi tartışıyosunuz bi dağılın artık 🙂

  • tipitip

   Yanlışın var tkdw dostum…Wilder balon üstelik avucuyla vuruyor..zaten basketciyken de topu avuç içiyle kavriyormus araştırdım ben…

   • Tek Kral Deontay Wilder

    dikkatimi çekti wilderın uğradığı kadar hakarete hiç bi boksör uğramıyodur…ben onu yener bunu yener diye bi iddaada bulunmam ama tabiki kimle yaparsa yapsın benim kalbim her zaman wilderdan yana .. adam avuç içi vurarak 38 ko yapmış bide normal vursa aman yarabbim …

    • Hotter

     https://youtu.be/-9qRhqjD7PY?t=79
     tkdw sağlam mı kanka çene 🙂 ne diyosun haha

     • Tek Kral Deontay Wilder

      demir demir 🙂 yalnız nasıl bi açıdan yakalamışlar ya adamın yüzündeki bütün etler oynamış 🙂 wilder çeneye takviye yaptı sonradan diye biliyorum ben yanlışım varsa düzelt 🙂

      • Hotter

       takviye nasıl yapıyor sonradan duymadım ben öyle bişey kanka. çene sonradan gelişmiyormuş öyle söyleniyor. ama tam çeneden yakalanmış wilder. o yumruğu sağlam bir boksör vursa o zaman anlicaz wilderin çene sağlam mı değilmi. bir çıksa iyi rakip karşısına da tüm soru işaretleri, tartışmalar ve hakaretler sona erse keşke 🙂

     • Tek Kral Deontay Wilder

      yok kanka şaka yapıyorum çeneye ne takviyesi 🙂 wilder maalesef tam bir soru işareti doğruya doğru …ama sağlam adamlarla maç yaparsa bence böyle savruk dövüşmez bi joshua ile maç yapsa kırışmaya felan girmez uzaktan uzaktan jablarla maçı uzatır ileriki raundlarda joshuanın fişini çeker bana göre … ama bi povetkinin mesela ben wilderi yeneceğini sanmıyorum açıkçası bu benim görüşüm çünkü pove yaşlandı gençlik zamanı olsa belki derdim .. şimdi wilderi ağır siklette tek durdurabilecek isim bi ihtimal joshuadır ..

 14. conan

  acemilere bugünlük bu kadar ders yeter. 😀 😀

 15. ChernobylMutant

  povetkin KO olmaz onu ko edecek bir boksör yok en iyi ihtimal TKO ama o da çok çok zor. tek istisna var o da wilder’ın o muhteşeme sağı 😀 😀

  beyler komik olmayın,
  wlad’ın kıtalar arası balistik füzelerini yiyip 12 round çıkarmış adam wlad’dan çok daha zayıf vuran vitaminsiz basketçiye mi ko olacak?

 16. Hotter

  https://www.youtube.com/watch?v=-9qRhqjD7PY&feature=youtu.be&t=79
  wilderin çeneye yediği en sağlam yumruklardan birisi. bide molina vurmuştu onda sallandı. kafamızı çok kurcalıyor wilderin çenesi nasıl acaba sorusu.

 17. conan

  canki elini şimdi vicdanına koy;

  bir insana “acemi” demekle, “ezik” demek aynı mıdır?

  acemi sözünde bir sevimlilik vardır. hakaret değildir.
  ezik kelimesi ise bir hakarettir.

  bana ezik demeseydin ben de sana o ince sözü söylemezdim. bak çernobil murata bir şey yazıyor muyum?

  • Junkie

   Abi eğer sen çirkin bir adamsan ben sana yakışıklı derken bile hakaret ediyorumdur alttan alttan senin dış görüşünle dalga geçiyorumdur iyi bir kelime kullanarak türkçe böyle bir dil bırak şimdi demagojiyi . Sen bana acemi derken beni sevimli bir insan olarak gördügün içinmi diyorsun ne alaka bana kızıyorsun ve acemi diyorsun bende sana ezik diyorum işte ikiside aynı yanlışmı yanlış ya bide her tartıştıgımızda cernobil murat tipitip geçen tartıştıgımızda da ahmet kurtu olaya kattın cocugun ne alakası varsa sen de benim gibi bir adamsın bırak kendine yandaş aramayı şahit bulmayı teke tek iyiyiz neyse uzatmayalım fazla bugünlük bu kadar yeter zaten yakın zamanda yine tartışırız senle kaldıgımız yerden devam ederiz 😀

   • conan

    yahu acemiyi samimiyete dair söylüyorum. ezik kelimesi hakarettir. demogojiyi sen yapıyorsun. sen de bana tiye alarak profesör de. ezik olmuyor.

  • Junkie

   Ezik demedimki sen benim verdigim bir cevaptan bunu çıkardın tartışıyoruz seni eze eze yoruldum sen yorulmadın dedim sen burdan bana ezik dedin diyorsun neyse samimiyetine güveniyorum bana acemi de inan hiç kızmıyorum bende sana prof derim olur biter

   • conan

    peki kardeşim ben yoruldum. uzatmayalım tatlıya bağlayalım. ben unuttum. 🙂

    • Junkie

     Aynen bugünlük yeter zaten yakın zamanda yine tartışcaz sayın prof hakkını helal et benim helal olsun 😀

 18. Gkhn Sblc

  Artiz’in bu rakibi uzerinden Deontay’in rakip secimlerini makul karsilamak dogru olmaz. Bunun bir degil, iki sebebi var. Birincisi Artiz dunya sampiyonu bir boksor degil ve savunacak kemeri bulunmuyor. ikincisi ise Artiz’in bu maci yukarida arkadaslarin da dedigi gibi uc gunde ayarlanan bir mactir. Gecenin ana macinda Jean Pascal ile Ahmed Elbiali dovusecek. Bu ana mac aylar oncesinden belliyken, Artiz’in maci sanirim dun boxrece girildi. Ayrica bu organizasyonda ivan dychko da ringe cikacak ama boxrecte henuz rakibi gorunmuyor. Herkese saygilar ve sevgiler.

 19. Claymaker

  Önyargılardan ayrılıp mantıklı düşünce
  Wladın sağ yumruğu bir boksörün atabileceği en sert yımruklardan biri olmalı

  Olimpiyat şampiyonu olmuş bu sporu bilimle mantıkla iradeyle birleştirmiş biri Wladimir

  Şu soruyu sorun kendinize wilder en iyi zamanındaki wladimirden daha sertmi yumruk atıyor

  Atıyorsa povetkini ko edebilir ha atamıyorsa o iş çok zor işte çünkü Wladimir ko edemedi bu adamı

  Wilderın daha boksa başlamadığı yaşta (20)
  Wladimir atlantada olimpiyat şampiyonu olmuştu …

Yorumlarınız