(VIDEO) Bilgehan Demir Olimpiyatları ve Milli Takımımızı Değerlendirdi

Rio Olimpiyatları geride kaldı. Türkiye adına ringe çıkan boksörlerimiz madalyaya ulaşamadı. Bilgehan Demir NTV Spor’da yayınlanan İlk Raunt programında olimpiyatları ve Boks Milli Takımımızı böyle değerlendirdi:


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. boks dehası

  bilgehan demir hangi vasıfla değerlendirme yapabiliyor. benim gibi bir boks dehası dururken bilgehan demir i ntv spor da yorumcu yapmaları can sıkıcı. ben yurt dışında 24 tane maç yorumladım. boksu bir sanat olarak görüyorum, 2 yaşından beri boks izliyorum. boks uğruna çok kadın terk ettim çünkü sevgililerimle ilgilenmek yerine boks maçları izliyordum.

  benim gibi bir boks virtüözüne yapılan bu saygısızlığı affetmemekle birlikte bundan sonra türkiye de bir adım bile ilerlemeyen boksun, ilerlemeyi bırakın gerileyeceğini düşünüyorum. benim gibi aydınların değerini bilmeyenlere yazıklar olsun.

  not: boks tillahı.

  • Mehmet Ertem

   Sayın hocam Golovkin-Brook maçı hakkındaki değerlendirmenizi alabilir miyiz?

 2. Murphy Lee

  fransa,azerbaycan gibi ülkeler kübalı antrenörlerle çalışıyor.bizim maaşı alıp yan gelen 90’lı yıllarda kafası kalmış hocalar defedilsin.

 3. DAVİD HAYE

  golovkin-brook maçına brook golovkini dayaktan komaya sokar derse şasirmayalim.yaptigin boks maçları yorumlari minikler turnuvası olsa gerek .

 4. Murat Koc

  Ağzına sağlık bilgehan bey bizler nekadar elestirsekte ekran önünde olmadigimizdan hicbirsey ifade etmiyor sizin gibi böyle ekran önünde olan kişilerin bu insanlardan hesap sorması gerek.soyleye soyleye dilimizde tüy bitti nezaman bu milli takımın başına modern boksu bilen kişiler gelecek. Bu ekip bilmiyor arkadaş tesadüfen dahi 1madalya gelmiyor o derece berbatiz.basarisizlikta istikrarlı olmak isteniyorsa yeterince oldular.kaç defa yazdım getirsinler selçuk aydını atagun Yalçınkayayi sınırsız yetki versinler. Bu adamlar kendini ispatladı yerli sporcu olarak biri amatorde biri profesyonel arenada enileriye gitmiş isimler. Bunlar idare etsin. Güreş milli takımı gümüş alınca kahrolan bizler boksta bronza bile hasret birakildik. Bu İdareciler bu teknik kadro ve sporcular kimsenin karistirmadigi arı yuvası gibi gözlerden uzak takiliyolar. Spor Bakanının buraya bir çomak sokma vakti geldide geciyor

 5. Bankacı

  Artık her türlü imkanımız var.salonumuz paramız idarecimiz her türlü alet edevat zaman vs. Ne isterseniz var.peki sonuç:toplamda 8 madalya tek altın-o da son gün-.4 yilin özeti.peki niye böyle.herseyin parayla imkanla çözüleceğini zannediyoruz.onlar sadece şartları esitlemekle alakalı bir durumdur.

  Eksik olan ne Önce vatan ve bayrak sevgisi milleti onurlandırma ve bu işi para için değil kendine ve bu kadar harcanan emeğe dönmesi gereken bir bedel olarak görmemeleri. parayla saadet te olmaz başarıda ve hedefte o olmamalı.maalesef bu ülkede bütün değerler para üzerine endeksli.

 6. DAVİD HAYE

  Türk boksörler kusura bakmasın ama genelimiz nadir ünalin boks macini izlemiştir.nadir Ünal resmen ringde boks haricinde herşey yaptı.rakibi kübali hayatının en kolay maçını çıkardı.nadir ünalin o maçta puan aldığından şüphe duyar insan.rakibi istediği zaman vurdu istediği zaman köşeye geçerek gelmesini bekleyip geldikçe vurup vurup yolladı.iste bu Türk boksunun geldiği noktayı gösteriyor.

 7. Murat Koc

  Ben o maçı izlerken kahroldum resmen adamin umrunda değildi. İyi rakip geldiğinde kendini kanıtlamak için daha çok ugrasmak gerek ama bizimki şu maç bitsinde ben 15gun rioda beleş tatil yapayim der gibiydi.hakikatende kubali ilerde yaslaninca bir gazeteci enkolay kazandığınız maç hangisiydi diye sorduğunda mehmet nadir maciydi diye cevap verecektir.ilerde çocuğumu boksor yapacam.bu ülkede birsey yapmadan para kazanmak ve devlet memuru olmak istiyorsan ya siyasetçi yada boksor olucan.turnuvaya git ilk gün yenil bol bol tatil yap Ohh kebap. Milyonlar senin maçını bekliyormus beklesin kimin umrunda

 8. Uğur mehmet birdoğan

  cok güzel çıkarımlar yapmış . bütün acı gerçekleri söylemiş… genelde bizde birşeylere ilginin büyümesi için bu şartların içinden gecmiş ama yine dünya seviyesinde başarı yakalamış bir adam çıkması gerekiyor . ozaman “aaa yapıbiliyormusuz neden daha iyileride cıkmasın..” diyerek biraz üstüne düşüyoruz . bu nedenle önce bir mucize gelmesini beklememiz gerekiyor .

Yorumlarınız