(VIDEO) Biraz Roy Jones, Biraz Joe Calzaghe.. Josh Kelly Fena Geliyor

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Junkie

  Joe calzaghe keske simdi 20 yasinda olsa su kisirlikta ne giderdi be

  • Big George

   Süper orta, hafif ağır kilolarında boksör bırakmazdı. Şimdinin boksörlerini Joe Calzaghe donunu çeke çeke döver.

   • Junkie

    Babasi enzo calzaghe muzisyendi boks ile alakasi yoktu ama yoksulluktan oglunu kendisi yetistirmeye basliyor . Italyan kokenli olduklari icin ingiltere de hep irkcilik gormuslerdir ilk okulda lise de mahallesinde hep arkadaslari tarafindan kucuk gorulmusdur . Azmin inancin adidir joe calzaghe

    • Big George

     Valla son maçına kadar her maçında babasının antrenörlük yaptığı düşünülürse gerçekten harika bir adam bu.

     O dönemki boksörlerin en büyük korkusu Roy Jones karşısına çıkıp onun ring içindeki psikolojik savaşına kurban gitmekti. Çünkü çok iyi bozardı rakibinin moralini Roy Jones. Bu adam çıktı, başta bir kd oldu sonra Roy Jones’u kendi taktiği ile madara ede ede yendi.

     Gerçekten büyük bir adam.

 2. YaBuZ

  kellynin olayı floyd havası var daha çok. Gard almadan eskivlerle dövüşüyor şu ana kadar oldukça başarılı ve potansiyalli görünüyor. Sevmediğim tarza sahip olsa da takip edilmesi gereken bir boksör olarak şimdiden yerini aldı

  • ahmet kurt

   floyd havası yok dostum. floyd böyle agresif dövüşen bir boksör değil. calzaghe ve roy jones daha iyi bir benzetme.

 3. Tugay Özay

  Oha kaç tane sol vurdu öyle

 4. Big George

  Böyle bir patlayıcı güç uzun zaman sonra ilk defa gördüm. Joe Calzaghe ve Roy Jones karışımı bir boksör ortalığı duman eder ama bir Joe Calzaghe görmek için bu adamın kd olduğu zamanları da görmek lazım.

  Joe’nun en önemli özelliği ağır kdler yaşadıktan sonra ayağa kalkıp maça hiçbir şey olmamış gibi devam edebilecek kadar hızlı toparlanabilmesiydi. Bu özelliği ve maç içerisinde hızlıca stil ve taktik değiştirebilmesi onu yenilgisiz muhteşem bir boks kariyeri oluşturmasına neden oldu.

  Bu haliyle çok iyi görünüyor ama karşısındaki rakibe göre de değerlendirmek lazım. Patlayıcı güç bakımından harika bir iş çıkarmış. Yakın takibe aldım.

  Bu arada Hizni Glowacki’ye yenilmiş fakat güzel bir yenilgi olarak algılıyorum, büyük maçların kapısını aralar, büyük boksörlerle dövüşmek.

 5. Harun

  takip etmiyorum ama beğendim gelecek var gibi gözüküyor

 6. Şamil Yalcn

  Joe calzaghe için ayrıntılı bilgi istiyorsanız belgesel film gibi birşey vardı onunla ilgili Manny pacquiao ile ilgili de var filmci.mobi kapanmadıysa orda vardı bu dediklerim herkese iyi günler.

Yorumlarınız