(VIDEO) Canelo ve Chavez Jr Son Basın Toplantısında Böyle Yüze Yüze Geldi (Pazar 04:00 TV8,5 Canlı)

canelo-chavez-site-kapak

Bu hafta sonu cumartesiyi pazara bağlayan gece sabah karşı 04:00’ten itibaren Las Vegas’tan canlı yayınla TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan Canelo vs Chavez Jr maçı öncesi iki boksör maçın yapılacağı otelde son basın toplantısını düzenlediler ve toplantının sonunda işte böyle yüz yüze geldiler:

00:33

David Lemieux, Lucas Matthysse ve Joseph Diaz gibi isimlerin de ringe çıkacağı Las Vegas gecesinin cumartesi gecesi sabaha karşı 04:00’ten itibaren TV8,5’ta canlı olarak izleyebilirsiniz.

00:44

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. conan

  canelo reyiz dün wbc kemeri için dövüşmeyeceğini açıkladı. ama hiç haberi yok. yok joshuanın kipi, yok joshuanın görümcesi, yok joshuanın bacanağı. tüm olayımız joshua oldu.

  • Luis Ortiz

   Maçtan önce hiçbiri yoktu nedense… 😀 Maçtan sonra açıldı bizimkiler.

 2. Uğur mehmet birdoğan

  Kendisini korkup kaçmış gibi gösterdiği için Wbc ye minnettar olmadığını , diğer kemerler için dövüşeceğini söyledi . Kimseden korkmadığının da üstüne basarak tekrar etmiş 🙂 .

  Wbc veya herhangi bir kemer üzerinden dövüşmemek istememesinin sebebi ekonomik olduğunu düşünüyorum . Golovkin gibi bir boksöre de 80-20 75-25 oranlar teklif etmek ne kadar sağlıklı orası da tartışılır .

 3. conan

  ibf federasyonu inşallah küstah edi hörne gerekli cevabı yapıştırır.

 4. Ordinaryus H

  @uqur memet 1dokan
  kolofkinin en yüksek ppvsi jacobs maçından elde etmeiş 170 bin ppv satmış. canelo cotto maçı 900bin ppv canelo khan maçı 600bin ppv , yani canelonun en az yaklaşık 4 katı kadar satıyor.kolofkini ne hikmetse bir tek memleketimin insanları izliyor. ppv satışlara bakarsak kolofkine verilen yüzde 20 gayet makul hele yüzde 25 alacaksa yatsın kalksın dua etsin. hayatında görmediği paraları görür bizim kolofkin.

  • Abdullah yılmaz

   golovkin’nin tek suçu abd/ingiltere/almanya adına dövüşmemesi …. 🙂

  • dcmstr

   Cok biliyon sen golovkinde 4 kemer var ortada bi pay varsa yuzde 50 50 dir burda laf bebeligi yapma

  • Uğur mehmet birdoğan

   Dogru haklısın dostum canelo ppvleri floyd maçından beri çok büyük bir yükseliş gösterdi değil mi ?? Golovkini seversin sevmezsin Golovkinin canelo ya Canelo nun golovkine ihtiyacı var …

   Büyük para getiren maçlar büyük isimler arasında olur , 900 – 600 binlerden söz ediyorsun , amerika da olabilecek bu maçın “en az” 1 milyon ppv potansiyeli olduğu düşünülüyor . Belki algılamak istemiyor olabilirsin ama bu ağırsiklete olan Jashua – Wladimir potansiyelinde bir maç …

   Golovkin dışında bu kadar büyük bir para getirebilecek bir seçeneği var mı ? Şuan ben görmüyorum , belki altan Charlo veya Spence gelir ama onlarında daha büyük bir isimleri yok . Tabi bekleyip kumar istemek istiyorsa kendi bilir . Ama 4 federasyonun kemerlerinden 3 ünü elinde tutan (kendisinin kilo olarak hazır hissetmediği kemerde dahil tabi) adama dostum sen %20 al çünkü pvv leri ben getiriyorum diyemezsin … Çünkü o adam seninle maça çıkmazsa seçeneksiz kalırsın .

   Golovkin içinde aynısı geçerli diyeceksin , hayır dostum değil gider üst siklete çıkar zaten kariyerinin sonlarında , Andre Ward ile maça çıksa canelo ile çıkacağı maç ile aynı miktarı kazanabilir zaten … Kimin fanı olursan ol rüyalar aleminde yaşama bence …

  • Uğur mehmet birdoğan

   Not: İnsanları yanlış çeviri yaptığı için eleştiriyorsun “Golovkin” isimini veya hitap etiğin kişinin ismini bile doğru yazmaktan aciz olman üzücü . Kendine saygın olmayabilir ama en azında insanlara olsun , belki bir noktandan sonra kendine de saygı duymaya başlarsın ,hiçbirşey için geç değildir .

   • Ordinaryus H

    canelo başta pacman olmak üzere charlo kardeşler , spence jr , eubank jr, groves, chavez jr, ward ve bunlar gibi dikkat çekici boksörlerle maç yaptıgında 1m ppvi geçebilme potansiyeli var. hele ingilizlerin en iyi boksörleriyle dövüşse maçlar çok satar.biliyosun ingilizler kadar boksa düşkün bir halk yok.ama kolofkin bunlarla maça çıksa bu rakamları göremez. yani bu demek oluyor ki canelonun kolofkine ihtiyacı yok , kolofkinin caneloya ihtiyacı var. canelo kolofkin için piyango biletidir. kolofkin canelo için seçenektir.

    not: isminle ilgili tatlı şakama alındıysan söylemen yeterli bir daha sana memet 1doqan demem

    • Uğur mehmet birdoğan

     Canelo nun sadece meksikalı ve amerika da yaşan meksikaları maça getirdiğinin farkında değilsin sanırım ?

     pacquiao bu yaşından sonra niye canelo ile maç yapsın para için ? sanmam zarar almayacağı küçük maçlar yapar veya floyd rövanşını bekler .

     charloları geç zaten daha en ufak bir ppv sanşları yok en son kazandıkları miktarlardan bunu anlayabilirsin , spence çok genç ve daha onunda ppv çekecek potansiyeli az , bu üç eşleşme kaliteli maçlarda olsa canelonun isminin getireceği ppv e bakar.

     eubank… şaka yapıyorsun heralde . Amir Khan ne getirdi ki Eubank gibi tanınmayan bir adam ne getirsin(Amerika da) .

     chavez maçı meksika iyi tutuldu ama ben ppv e yansayacağını düşünmüyorum , sonucu belli bir maç ,amerika casual fanlarında çok ilgisini çekmedi bu yüzden . 600 – 800 bin iyi bir rakam olur bu maç için .

     De la hoya Canelo yu eşit koşullar altında Andre Ward ile ringe koyacak 🙂 … Canelo iyi bir boksör ama önüne atılacak adam var , atılmayacak adam var . Golovkin gibi ringi kesme konusunda iyi olan bir boksörün bile Andre Ward karşı çok zorlanacağını düşünüyorum . Canelo Floyd dan aldığı dersin daha acımasızını alır Ward karşında . En azından bu eşleşmede haklısın 🙂 , büyük bir maç olur ve iyi para getirir .

     Not: Şakana alınmadım garipsedim , ben ilkokuldan sonra insanların isimlerini kullanarak şaka yapmayı bıraktım (kinaye yok) . Yapmak istiyorsan sen bilirsin ama ben yetişkin iki insan gibi iletişim kurabileceğimizi düşünüyorum.

  • Don King

   Ggg pirogla karsilassaydi benim sahsi fikrime göre yenilirdi.gggnin sikletinde bu kadar is yapmasının sebebi başka kimsenin olmamasi.bi jakobs var başka kim var?her macta rakibinin uc kati kadar herif zaten.yarim metrelik adamlari dovmekten başka bir is yaptigi yok.hiç kimse yok siklette.bunu demiyorsan kafani kuma gomuyorsundur.gggnin asla efsane oldugunu dusunmuyorum.bence sadece sansliydi yillardir.zaren yarin öbür gün kovalev beterbiev yada wardla ringe cikarsa kendi boyutundaki adamlara karşı kumasini görürüz.bana kalirsa bu üç rakibin hiç birine karşı şansı yok.

   • Don King

    Tamm rakiplerin boyutu hakkinda belki abarttim ama yetenekli olan azdi.bi jakobs vardı aralarinda.ileriki zamanlarda gggyi göreceğiz bi üst siklette

   • Uğur mehmet birdoğan

    Pirog vs Golovkin maçı harika bir maç olurdu zamanında olsaydı . Kimin yeneceğini tahmin etmek zor pirog un defansı golovkinin ofansı iyi , golovkin daha sert vuruyor ama pirog keskin kontralar çıkarabiliyor . Bir çok ihtimal ortaya atılabilir ama Jacobs maçı üzerinden değerlendirilemez geçmişte olabilecek ggg vs pirog maçı .

    23 yaşında altan gelen ve zorlandığı anlarda rakibini bağlamayı bile düşünemeyen tecrübesiz bir yetenek ile kanser geçirmiş kaybettiği şeyleri kazanmaya gelmiş oyun hakkında tecrübe sahibi , zağıflarını bilen 30 yaşında ki Daniel Jacobs üzerinden golovkin ile pirog u kıyaslıyorsun 🙂 . ayrıca Pirog karşı 3 hakem kartında da öndeydi Jacobs KO ya kadar .

    • ahmet kurt

     Şimdi baktım pirog 43, jacobs 73 isabetli yumruk vurmuş. Belkide sitenin son günlerde yaptığı joshua haberleri kadar benim yazdığım istatistiklerde sizi rahatsız ediyor ama belirtmek istedim 🙂 pirog yumruk girişimlerinden %18 başarı bulabilmiş. Golovkin ise %38(hemde dediğin gibi bir 2010 daki jacobs var birde 2017 deki). Pirog 32 yaşından sonra kendini geliştirirmiydi bilemiyorum ama boks yaptığı dönemdeki hiçbir haliyle golovkin in en iyi hali karşısında favori olabileceğini düşünmüyorum.

     • Don King

      Pirogun yumruk istatistigi hiç bir sey ifade etmiyor ggg maçını baz alarak konusacak olursak.isterse tek yumruk olsun jakobsu indirdi mi indirdi.mevzu zaten jakobs değil.ggg hayatta pirogun ayak oyunlarına karşı bir strateji gelistiremezdi.kondüsyon sıkıntısı da yasar ve büyük ihtimalle onuncu raund civarı ko olurdu.pirog müthiş kontra çıkaran ve mükemmele yakin yumruk acıları yakalayan bir sporcuydu.gggnin önünde durup dayakla yavaş yavaş acilacak hareketsiz bir boksör degildi.çenesi de saglamdi kontralari da.bence gggnin sansi pirog karsisinda taş catlasa yüzde kirktir.gggnin önüne çıkan iyi rakipler genelde boyut olarak dezavantajlı oldular hep gggye karşı.vasatlar iste gggye göre daha uzunve daha geniş rach mesafesine sahiptiler.ggg birak pirogu bes alti santim daha uzun bi kell broku bile yenemeyebilirdi.boyu pirogdan kisa ve eskiv yapmayan her boksör e karşı pirog favoridir.rakip ggg olsa bile.tabi bu benim düşüncem

      • ahmet kurt

       Golovkin pirog u bence ko ederdi. Sebeplerini uzunca yazmak istemiyorum ama sadece şu kadarını söyliyeyim. Bence Pirog u biraz fazla abartıyosun 🙂

      • ahmet kurt

       Dayanamadım birkaç basit şey yazayım 🙂 pirog zaten dediğin kadar komple ve yetenekli bir boksör olsaydı jacobs karşısında puanlamada geri kalmazdı. Ko etti diyorsunda golovkin bu jacobsla değilde 7 sene önceki jacobsla dövüşse ko edemez miydi? Kaldı ki golovkin şuan 35 yaşında. Pirog çömez jacobsla dövüştüğünde 30 undaydı. Kell brook u bile yenemeyebilirdi demişsin. Brook golovkin gibi bir boksörle kırışmalara girdi ne oldu? 5 raundda üstünden tır geçilen bir insana döndü. Yumruk atamaz hale geldi. Jacobs ise maç boyunca kaçarak dövüştü. Sadece raundun son 10-15 saniyelerinde boy ve uzanma mesafesini de kullanarak, hızından faydalanarak kırışmalara girdi. Maçın sonunu görmeyi böyle başardı. Golovkin ile kaçmadan onunla kırışarak dövüşmeye çalışan her boksör ko olmaya mahkumdur…

      • Don King

       Iyide ahmet ggg kimi yendi diye sorarlar adama?limeux desen zaten bir alt sikletin adami, kell brook iki alt sikletin adami.jakobsada ne kadar zorlandığını gördük.adam 34 yaşında daha.öldü bitti denilecek yas degil 34 yas.mike tyson gibi bi boksör olsa derim o adam 26 27 dedin mi biter.adamin tekniği foremon gibi.foremon ringde ölecekti az zorlasa.pirog zaten kontra ustasi adam.o maçı izleyen herkes bilirdi ki pirog ani gelince yakalar bu saykoyu.ggg ise 6.raunddan sonra ne kadar düştü oyundan farkinda misin?gggnin en iyi zamani piroga ko olurdu bana kalirsa.ggg eskiv yapan, hareketli, saglam kontra çıkaran kimseyi yenemez bana kalırsa.sansi canelo gibi bi dingilden başkasının olmadığı, bugünün agir sikletinden bile yerlerde bi orta siklette dikiş tutturmasindandir.millet eubak diyor ama eubak ingiltire dışındaki ilk saglam rakibine ezilecektir.küçük maçların büyük boksorunden baskasi degil.billy joe desen oda ayninin morciverti.kim var ki bu siklette.ggg kimi yenmiş?wardla bi maç yapsin bak bakalim ggg büyük mu değil mi?anca veletleri ezer.kanseden dönmüş aylarca kemoterapi görmüş jakobsa ne kadar zorlandi adam.pirog dedigin adam jakobsun gencligini tek yumrukta ezdi.öyle böyle.boks bu.tek yumruğa bakar diyorsak pirogda ezdi geçti jakobsu.ggg kisa adımlarla ringi daraltan, yumruk çeşitliliği yüksek, dayanıklı ve güçlü bir boksör ama pirogu yaklamak dersen o gggnin işi değil.zaten az kaldi.bitti bitecek ömrü.pirog ggg ile kirışmaya bile girmeden yenerdi zaten.eminim bundan.bu gggnin bide pirogun maclarini izle ahmet.jakobsun 12 ye tasidigi adami pirog mu tasimayacakti, tasiyipta yenilecek miydi.bence akli selim dusunmuyorsun ama tabi saygi duyuyorum

 5. Kaan TÜRK

  chavez jr a güvenim tam. yüz yüze programında aşağladı canelo chavezi. umarım nakavtlar chavez jr şunu.

 6. Remzi BAYSOYU

  Bi aksilik olmazsa güzel dayak yicek chavez.

 7. Bankaci

  boks dehası öldü diyeler
  şöyle garip bencileyin.

  boksdehası için ilan vereceğim siteye:))adam özletti kendini.

  şu anda açtım türkü dinliyorum efkarlandım dostlar.yeni bir türkü dinledim kirpiğin kaşığına değdiği zaman…insan bazen böyle kendine 1-2 saat ayırıp dinlenmesi lazım kendini dinlemesi lazım.

 8. Bankaci

  sitede o kadar joshua haberi varki joshua yorumunu bu haber altına yapacağım.

  maç gecesi kayın babalardaydık.tam 4.rauntta oğlum hastaydı kusmaya başladı 4-5 .raundu izleyemedim.eşim 2.çocuğa hamile olduğu için iş başa düştü.o ara baba sesleniyor:kliçko düştü gelemiyorum oğlanı bırakıp pat.maç bitti. joshua sallanıyor dedi.6.raunda bir geldik pat joshua yerde. baba dedi:kliçko indirir.7-8-9.rauntlar baba kızmaya başladı niye indiremiyor bu adamı 10.rauntta dedim:joshua dinlendi baba ya 11ya 12 allah ne verdiyse girişecek.

  maç sonu baba:40 yılır boks izlerim alinin maçları için sürekli 3te 4 te kalkardık böyle maç izlemedim.bir adamı indiremedi.bu nasıl boks.sen eski maçları izleyecektin ki bunlara maç demezdin.doğrudur baba dedim.

  içimden you tubedan sürekli izliyoruz diyemedim.izleyipte hararetimizi dindiriyoruz.

  • ahmet kurt

   Baba gerekenleri söylemiş 🙂 bende babam sağolsun muhammed ali hikayeleriyle, anılarıyla büyüdüm. Rahmetli dedem, amcam ve babam sabahın köründe hararetli hararetli maç izlermiş. Hele fraizer ile yaptığı maçları bir anlatıyor ki sorma. Aslında bırak 70 leri, 90 ların boksu bile günümüzden çok farklı…

   • Bankaci

    Bundan sonra böyle joshuanin olmadığı haber başlıkları masa joshua haberi yaparız,

    Joshuayi tanıtma derneği

 9. Gökhan Kubat

  Ben Golovkin hayranıyım boksu sevmemde önemli isimlerden biridir ama Golovkinde olumlu anlamda hırs göremiyorum…Senede 2 maç yapıyor maçlarda hiç hasar almamasına rağmen…Golovkin gibi boksörün senede en az 4-5 maç yapması gerekir..Ben Golovkin olsam direk Floydun rekorunu kırmaya çalışırdım..Bir de Lemieux maçından sonra özellikle Brook ve Jacobs maçında beğenmedim Golovkini, nedense ağır ve hantal gözüktü bana ama yine de rahat galibiyetler aldı..Golovkine rakip çıkmıyor laflarına inanmıyorum..Bir de Golovkinin kendinden daha uzun ve hızlı adamlara karşı zorlanacağını düşünüyorum..Yakalayamadğı an sayıyla yenilebilir akıllı bir boksöre ama öyle boksör de yok diye düşünüyorum.

 10. conan

  beyler ctesi günü güzel bir haber alabiliriz. parker wilderın maç teklifini kabul edeceğe benziyor. ctesi günü razvanı yendikten sonra yapılacak röportajda bize güzel haberi vermesini bekliyorum

  • Tugay Özay

   5-6. raundlara kadar durağan ve sonrasında Parker’in ko olduğu zevksiz bir maç olur gibi…

 11. Hayrettin Yeğin

  Canelo chavez maçından sonra bu şartlarda en iyi seçenek olarak golovkin maçını düşünür.nedenlerini uğur Mehmet birdoğan kardeşim açıklamış.şuan siklete yeni gelen charlo çıkıp en büyük hedefim golovkin ile maç yapmak diyor.fredi roach ve cotto final maçını golovkin ile yapmak istiyoruz diyor.Andre wardın antrenörü virgil hunter geçen hafta yaptığı açıklamada kovalevden sonra ward 168 lbs ye dönüp golovkin ile maç yapabilir diyor.bahsedilen eubank golovkin lafı ile yatıp kalkıyor.bily Joe desen caneloya kork tavuk ve b.. çuvalı diyip ben öyle bir adamla maç yapmak golovkin ile çıkarım diyor.jacobs-golovkin ve brook-golovkin istatikleri oryadayken adamı burda mezara gömüyonuz ama canelo trout ve Lara maçında daha az yumruk atmasına rağmen bu kadar eleştirilmedi.şimdi trout üst düzey diyip Jacobs daha kötü diyeceksiniz ama bence Jacobs trouttan daha teknik ve daha hızlı.konu oradan pirog-golovkin maçına ve pirog yener teoremine geçilmiş.bir yanda jacobsun 23 yaşındaki toy haliyle maç yapıp istatiklerde geri olan pirog var bir yanda 30 yaşında kariyerinin en iyi döneminde ve eskiye göre daha kalıplı ,daha iyi savunma yapan jacobsu istatiklerde açık ara yenen golovkin var.kaldı ki golovkin ve pirog hem iyi arkadaş hemde kendilerini gelistiren sparring partnerleriydi.

 12. Hayrettin Yeğin

  Bu işler kıyaslama ile olacaksa pirog işhidayı 12 raundda ko edemedi ama golovkin ilk rauntlarda ko etti ishidayı.o işhida James kiralandı da 1.rauntta ko etti.bu kıyaslamaya göre ozaman sonuç olarak golovkin canelo ve pirogu ko eder oluyor.bu mantıkla çıksak doğru olur mu?

 13. Hayrettin Yeğin

  @Murat Koç kardeşimin sitedeki bazı kişilerin küfür,hakaret etmelerine dönük yaptığı yoruma ben de destek veriyorum.malesef burda insanlar boks üzerine yorum yaparken eleştirel bakış açısını küfür ,hakaret ve insanları etiketlemeler ile dolduran bazı kişiler.bu durum karşısında sitede gerçekten güzel yorum yapan arkadaşlarımızı kaybediyoruz.Burda sadece bizim dile getirmemizle olmuyor.bu konuda bende site yönetimini bir açıklama yapma adına yorum ve yazı yazmıştım ama hiçbir cevap gelmedi.maksat burda buraya binlerce üye kazandırmak değil kaliteli yorumlar yapılan ve birbirine saygı gösteren bir ortam olusturulmalı.insablara eşit mesafeden bakıp kimseyi nitelemeden düzgün ve seviyeli yorum yapmak benim amacım ama bu amaca saygı duyulmuyorsa maalesef bizim için de tek seçenek murat koç kardeşimin dediği gibi çekilmek kalıyor.

  • Tugay Özay

   +1

  • Don King

   Hayrettin, her büyük mac sonrasi timarhaneye dönen bu sitede trt spiketleri edasiyla işini yaptigin güzel ve seviyeli yorumlardan bizi mahrum birakmamani umuyorum.normalde cok yazmam siteye ama her yazdigini okuyorum özellikle o akvaryumu ariyorum profiller arasibda.dalgalandi ama durulucaktir sen kendini uzme

 14. Floyd Reyis

  Sahsen ben canelonun macini ne zaman patlayacak diye izliyorum ayrica meksika boksta onemli yeri olan bir ulke ve su ara en onemli temsilcisi canelo arkasinda boyle bir ulke var. Canelo kuvvetli ama yetenekleri kisitli birisi. Golovkinden fazla izlenmesi normal arkandaki sirket herseyi degistiriyor su mac icin bile fragman cekmis adamlar psikolojik olarak beklentiyi yukseltiyorlar. Golovkine gelirsek insanlar golovkin zaten yenecek gozuyle bakiyor ve sikletinde malesef ismi buyuk boksorler yok bu cerceveden bakarsak canelonun floyda yenildigi mac floydu sevmeyenler icin canelo tarafinin secildigi bir maca donustu. Her nekadar yenilsede canelo bu mac sayesinde isim yapti. Soyle dusunebiliriz bugun herkesin emekli gozuyle baktigi ruiz yada pulev ciksa joshuayi yense yada basabas bi mac gecse otomatikman vay be bu adamin maci izlenir bos degilmis diyecegiz adamin fiyatida artacak izlenmeside. Golovkin malesef boyle bir rakiple mac yapamadi

 15. Hayrettin Yeğin

  Wbo başkanı canelo için eğer isterse bily joe- kuryhidze maçının galibi ile maç yapması için zorunlu rakip olabilir dedi.bu kararın süper şampiyonlar için verildiği için ayrıcalık belirttiginide ifade etti.yani sonuç olarak Wbo kıyak yaparak caneloya şampiyonluk kapısını açtı.

 16. Hayrettin Yeğin

  Son olarakta golovkini beterbiev,kovalev,ward üzerinden kıyaslayarak eleştirmek bence mantıklı degil ve aynı zamanda çok dolu bir kıyaslama değil.andre ward amatörde 80 ,kovalev 80,beterbiev ise hem 80 hemde 91 kiloda maçlara çıktı.golovkin amatörde 75 te maçlara çıktı ama burda arkadaşlar üst sikletteki boksörler ile kıyaslayıp bir sonuca varmaya çalışıyor.Golovkin ile o boksörler ile 7 kilo fark var.bu kıyaslamayı eşit ve adil yapmak istiyorsak aynı seçeneği caneloya kullanıp 7 kilo alıp 76 kiloda ramirez,badua Jack,George groves ile maç yapsın.ward,kovalev,beterbiev 7 kilo alıp usyk,gassiev,briedes,lebeedev ile maç yapsın.

 17. Şamil Yalcn

  Golovkin artık yaşı geliyor form düşüklüğü bence ondan jacobs maçındaki bu maç bu sene olsun artık da herkes sussun yılan hikayaesine döndü artık. Ayrıca ward 2-3 defa kovalev den sonra golovkin maça çıkacağını söyledi antrenörü virgil da diyor aralarında rekabet var herhalde amir khan 2-3 yıl içinde boksu bırakacağını açıkladı miami kongresinde onun için büyük maçlara çıkıp para kopartma derdinde kariyer umrunda değil herkese saygılar,

 18. Ali Gürğan

  Sizce hangisi korkuyor beyler

Yorumlarınız