(VIDEO) Chris Eubank Jr Arthur Abraham Maçı Çalışmalarına Devam Ediyor

eubank-abraham

15 Temmuz akşamı İngiltere’den canlı yayınla eski şampiyonlardan Ermeni asıllı Alman boksör Arthur Abraham’la IBO süper orta sıklet unvanını korumak için ringe çıkacak olan İngiliz süper star Chris Eubank Jr çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Tugay Özay

  Abraham çok efendi bir adam. Umarım çok zopa yemez…

  • Roman

   Abraham ramirez disinda kimseye kolay lokma olmadi. Olmaz eubanka merak etme.

 2. Big George

  Eubank çok çalışan bir boksör. Bu nedenle seviyorum kendisini. İngiltere’de olup da Hearn’ın köpeği olmayan sayılı adamdan da birisi.

  Abraham’ı rahat geçeceğine inanıyorum. Yetenek bakımından çok kişiden daha iyi değil ama çalışarak bu açığı kapatabiliyor. Gilberto Ramirez gibi birine yenilirse de bunun sebeplisi kısıtlı yeteneği olur.

  • Big George

   Babası olacak ninja kaplumbağa da böyleydi, Calzaghe gibi safi bir yeteneğin karşısında patlamıştı. Ama her şeye rağmen çok iyi bir boksördü.

   • Junkie

    Valla babasi 41 joe calzaghe 25 yasindaydi o macta . Tabi kotu dayak yrdi ama 12 round boyunca da birakmadi maci . Oglu da babasi gibi yetenekli ama babasini taklit etmekten oteye gidemiyor ringdeki durusu seyirciye sacma sapan bakislari biraz babasini taklit etmeyi birakip kendisi oldugu takdirde yetenek var

  • mehmet dalgaç

   bu eubankı hiç sevmem. bence tam bir züppe. ama eğri oturup doğru konuşmak gerekirse çok çalışkan ve azimli bir herif. yetenek olarak ta gayet iyi bence. abrahamı sayıyla yeneceğini düşünüyorum. ama gönlüm abrahamın kazanmasından yana.

 3. Abcd

  Cris eubenk abrahamıyener tahminin

 4. Abcd

  C eubank nerden gelecek belli olmayan hızıyla abrahamı indirmesi normal sonuç olur

 5. Harun

  abrahamın eubank karşısında nakavt olması zor. eubank hızlı, puana oynayacaktır. ahrabaham ise daha ağır puanla galip gelemez. nakavt arayacaktır. bana göre eubank puanla alır maçı.

 6. MURAT JÖH

  baba eubakın klımanın karşısında çıplak yatmış galiba bi tuhaf duruyor

 7. ahmet kurt

  eğer cünyır eubank ın çenesi babasının ki kadar sağlam ise abraham maçını kazanır. ama ramirez in yaptığı gibi tereyağından kıl çeker gibi, raund vermeden yeneceğini hiç sanmıyorum. sağlam yumruklar yiyeceğini düşünüyorum. eubank için hep ”şimdi dövüşse billy joe yu yener” deniyordu. bu maçla birlikte eubank ın geliştiğini mi yoksa sadece britanyalı balonlar karşısında mı devleştiğini göreceğiz. yani kısacası eubank ın klas bir boksör seviyesine çıkıp çıkmadığını anlayacağız. abraham ı down ederek ko edebileceğine pek ihtimal vermiyorum bu sürpriz olur. bence abraham ın yatırma şansı daha fazla. ama maçtan tko çıkma ihtimali nin küçümsenmeyecek düzeyde olduğunu düşünüyorum. eğer ki eubank son raundlarda abraham ı yumruk bombardımanına tutarsa hakem araya girebilir. fakat yine de ud ile alacağını tahmin ediyorum. bakalım eubank bitik abraham karşısında ne yapacak. bazıları cünyır için golovkini yener diyor, görüp kıyaslayacağız. haydi bakalım…

 8. sa yo na ra

  bu maç çoğu şeye ön ayak olacak ilk defa bu kadar sağlam bir adama karşı dövüşecek (bjs’nin eski hariç) abraham’ın sağlam yumrukları canını çok kötü yakabilir. büyük bir süpriz olmazsa maçı puanla ninja kaplumbağa alır. ama ko olursa onu abraham yapar diye düşünüyorum.

 9. ahmet kurt

  nakavtlar 3 e ayrılıyor. ko(rakibin 10 saniye içinde yerden kalkamaması), tko(hakemin araya girip iki elini yana açarak maçı direkt olarak sonlandırması-teknik nakavt) ve rtd(köşe ekibinin veya boksörün raund bitiminde maçtan çekilmesi). bu maçta ko çıkması zor görünüyor(bir ihtimal yaparsa da abraham yapar sanki). ama tko ve rtd olabilir özellikle de tko.

 10. Roman

  EUBANK JR NE CIRKINSIN BE OLUM.

  • mehmet dalgaç

   çirkinliği allah vergisi ona diyecek bişey yok ta sevimsizliği çok daha kötü 🙂

 11. ahmet kurt

  sevmediğiniz adamlara niye çirkin diyosunuz ki 🙂 adamın çocuksu, şımarık ama sevimli bir tipi var.

 12. lenolewis

  Eubank jr en fazla 6 .rauntto ko eder olmazsa hakem arayada girebilir abraham zayıf bir rakip eubank e göre

 13. Liston

  Ben Abrahamı kolay lokma olarak görmüyorum. Evet Eubank ile aralarında 10 yaş civarında yaş farkı var Eubank haliyle daha enerjik ve ihtiraslı fakat Abraham durağan stiline rağmen sikletinin üzerinde sert yumruklar vurabilen tecrübeli bir boksör Birtek Robert Stieglitze nakavt etti Abrahamı oda bildiğim kadarıyla Abrahamın köşesi (RTD) izin vermedi dövüşe devam etmesine Eubank sayı ile kazanmaya daha yakın taraf fakat Abrahamı nakavt etmesi çok zor terside mümkün Abraham sayı ile kazanmaya çok uzak ama her an nakavtla dövüşü kazanmaya daha yakın. Bu vesileylede bütün arkadaşların mubarek ramazan bayramlarını tebrik ederim.

 14. VolkanK

  Abraham 8. Raund tan sonra çok net yoruluyor tko ihtimali daha yüksek çokta fazla maça sarılmayacaktır abraham okeye dönüyor

 15. lenolewis

  Eubank jr babasıyla birlikte uyanıklık yapıp rakip seçerek ilerliyor.Bana göre amaçları ggg ile maç ayarlayıp yüklü miktarda para kazanmak. Eubank kumaşı iyi olan bir boksör fakat halen üst düzey bir boksörle karşılaşmadı , ben en çok jermall charlo ile maç yapmasını isterdim veya benavidez olmadı ramirez olabilirdi .ama dediğim gibi babasıyla bitik rakiplere yöneliyorlar

 16. dogannn

  Arkadaşlar konu ile alakası yok ama sanırım cumartesi akşamı povetkin im maçı a sporda saat 10 da. Bir sitede gördüm. Umarım doğrudur. Heyecanla bekliyoruz povetkin i

  • Abdullah yılmaz

   doğan kardeşim hatırlattığın için teşekkürler. evet ben de baktım şimdi maç 1 temmuz cumartesi saat :22.00’de a sporda….

 17. Iron Mike

  Eubank Jr – Abraham maçını TV8,5 verecek değil mi?

 18. mehmet dalgaç

  herkesin ramazan bayramını tebrik ederim. iyi bayramlar dilerim.

 19. Ali Gürğan

  Bu adam britanya da tutuyor ama bence balon

Yorumlarınız